"

Sodasan

" araması için 48 sonuç listeleniyor
SodasanAnkara Sodamatik 500 Gr
(3)
27,00 TL
23,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Sodasan

Sodasan, çevre bilincini geliştirmek için organik ve ekolojik sistemle uyumlu temizlik malzemeleri üreten bir marka olarak öne çıkıyor. Marka, tüm ürünlerinde sabun ve ‌biyo yağlardan elde edilen doğal malzemeleri kullanıyor. İçeriğinde petrokimya ve fosfat içermeyen ‌Sodasan ürünleri; yıkama, temizleme ve oda kokuları gibi kategorilere ayrılıyor. Marka, birçok bağımsız kuruluşun onayladığı organik ve sürdürülebilir ürünler ‌sertifikalarına sahip ürünler sunuyor. Çamaşır deterjanı, el sabunu, yüzey temizleyici gibi onlarca farklı ürüne imza atan ‌Sodasan, organik sertifikaların yanı sıra ‌vegan kullanıma uygun sertifikalarla da farklı kullanıcılara hitap ediyor. Suyla temas ettiğinde çözünerek kalıntı bırakmayan Sodasan ürünleri, dünyanın geleceğine de fayda sağlıyor.

‌‌Sodasan'ın Kısa Tarihçesi

‌‌Sodasan, 1982 yılında doğal yaşamı ve bölgesel sağlığı korumak isteyen kimyager ‌Jürgen ‌Hack ve sosyolog ‌Kerstin ‌Stromberg tarafından kuruluyor. Markanın kurucuları, sabun atıklarını kullanarak petrol kökenli bileşen ve katkı maddeleri barındırmayan; dolayısıyla çevreyi kirletmeyen malzemeleri bir araya getirerek üretime başlıyor. Çevreye duyarlı kişilerin desteğiyle gelişen ‌‌Sodasan, günümüzde ‌"Made in ‌Germany" etiketiyle profesyonel süreçler içinde ‌70'ten fazla ürün çeşidini 40 ülkeye ihraç eden bir markaya dönüşmüş bulunuyor.

‌Sodasan Çamaşır ve Bulaşık Yıkama Ürünleri

Sodasan, organik olmayan tüm deterjanların sunduğu ürün çeşitliliğini kullanıcılarına ulaştırıyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ‌Sodasan bulaşık makinesi tableti, ‌Sodasan çamaşır deterjanı gibi ürünler, bitki özlü ve uçucu yağlardan elde edilen içeriklerle hazırlanıyor. Yüksek ‌pH değerine sahip ürünler geliştiren ‌Sodasan bulaşık makinesi deterjanı, koruyucu ve renklendirici içermeyen ağır lekeli, beyaz, renkli çamaşırlar için farklı işlevi olan sıvı çamaşır temizleyicileri satışa sunuyor. Çamaşır makineleri için hazırlanan ekolojik ürünler, hem elde hem de bulaşık makinelerinde kullanıma uygun ürünlerden oluşuyor. Limon, nar ve portakal özlerine sahip bulaşık temizleme ürünleri, bitkisel bazlı özleri sayesinde bulaşıklarda kimyasal kalıntısı bırakmıyor. Tüm makine çeşitlerinde kullanıma uygun makine ürünleri, makine parçalarına zarar vermeyerek bütçe dostu, ekonomik tercihlere dönüşüyor. Çevreye ve ekolojik dengeye büyük önem veren ‌‌Sodasan, insana verdiği değeri ‌Sodasan bebek deterjanı ve ‌Sodasan ‌Sensitive ürünleriyle de kanıtlıyor.

‌Sodasan Temizlik Ürünleri

‌Sodasan temizlik grubu, hem ev içi hem de ev dışı alanlara özel serilerden oluşuyor. Çevreyle dost, geri dönüşümlü ambalajlara sahip ürünler, sirke ve limon gibi doğal katkı malzemelerinin gücünü kullanıyor. Hindistan cevizi yağı, şeker ve nişasta özlerine sahip yüzey temizleyiciler, zemin temizliklerinde istenilen parlaklığı ve hoş kokuyu sağlıyor. ‌‌Sodasan, organik bitkilerin gücünü tüm alanların temizlenmesinde ortaya koyuyor. Klozet temizliğinden banyo ve duş temizliğine kadar pek çok alan için özel hazırlanan ürünler, kireç ve kir kalıntısı bırakmadan temizliği hassas biçimde gerçekleştiriyor. Sodasan, geliştirdiği bakım sütü ve çok amaçlı temizleyicilerle ‌laminant ve parke gibi ahşap, seramik gibi sert yüzeylerde istenilen hijyenik temizliği sağlıyor.  

‌Sodasan Oda Kokuları ve Sprey Ürünler

Ev temizliği için gerekli ürünleri ekolojik ve doğa dostu biçimde hazırlayan ‌‌Sodasan, evlerin temizlik sonrası güzel kokması için ev spreyleri ve oda parfümleri geliştiriyor. Doğanın en güzel çiçek esanslarının ve yağlarının kullanıldığı ürünler, doğaya ait en güzel kokuları evlere getiriyor. Sandal ağacı, kayın ağacı, lavanta gibi bitki ve çiçeklerden elde edilen özler, sprey ve jel formlarda farklı kullanım seçenekleri içeriyor. Tüm ‌Sodasan ürünlerinde olduğu gibi oda spreyleri ve kokular da sentetik malzeme kullanılmadan üretiliyor. Geri dönüşümlü cam şişeler ve ahşap kapaklarla çevre dostu olarak hazırlanan ürünler, kullanım alanlarına şık bir görüntü katıyor. 

‌Sodasan Sabun Çeşitleri

‌Sodasan markasının ortaya çıkışına ilham veren sabunlar, vücudu koruyan ve bakımlı olmasını sağlayan farklı bitki özlerinden üretiliyor. Hassas ciltli ve parfüme alerjisi olan kişilere özel lor özlü sabun, tüm ‌vücutta kullanıma uygun ‌verbana kremalı sabun gibi ürünler ‌Sodasan sabun çeşitlerini oluşturuyor. ‌Sodasan sıvı ve likit sabunlar, ‌ECOCERT sertifikalı olarak dünya kozmetik kurallarına uygun şekilde üretiliyor. Binlerce yıldır insanlığın kullandığı sabun, ‌Sodasan markasının doğal üretimi sayesinde aslına en uygun içeriklerle yeniden hayat buluyor. Çevreye ve insana değer verenlerin tercih ettiği ‌‌Sodasan, geliştirdiği ekolojik ürünlerle geleceğinizi korumaya devam ediyor.