"

Söğütlü Silver

" araması için 2820 sonuç listeleniyor
Söğütlü Silver
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Söğütlü Silver

Gümüş takı üreten markalardan biri olan Söğütlü Silver, yirmi beş yıllık bilgi ve tecrübesi ile zarif tasarımlar eşliğinde karşınıza çıkar. Bilhassa Osmanlı desenleri ile işlenmiş özel koleksiyonları ile kadınların beğenisini kazanan marka, yöresel motiflerden trend motiflere kadar uzanan geniş ürün koleksiyonları ile farklı farklı zevklere hitap etmeyi başarır. Koleksiyonlarında kaliteli işçilikle şıklığı başarıyla bir araya getiren Söğütlü Silver, her daim güncellenen ürün konsepti ile alıcıları büyülemeyi başarır.

Göz Alıcı Kolye ve Yüzük Koleksiyonu

Söğütlü Silver markasının kadın koleksiyonunda gümüş kolye, gümüş küpe, bileklik, yüzük gibi birçok parça yer alır. Gümüş kolye modelleri arasında geleneksel Osmanlı motifleri ile süslü kolyeler, Kuran-ı Kerim’den ayetlerin yazılı olduğu kolyeler, dini motiflerin süslediği kolyeler ve modern temalı kolyeler bulunur. Şık ve gösterişli detayları ile öne çıkan geleneksel temalı kolyeler, her yaştan kadının ilgisini çekmeyi başarır. Geleneksel motifli Söğütlü Silver kolye çeşitleri arasında şahmeran kolye modelleri özellikle dikkat çeken parçalardan olur. Çeşitli taşlarla, telkâri süslemeler ile dikkat çeken geleneksel motifli kolyeler, sarı altın veya gümüş renk seçenekleri ile bulunabilir. Modern kolye modelleri kadın koleksiyonunda ise birbirinden şık ve zarif ürün çeşitleri yer alır. Kelebek kolye, gümüş yonca kolye, zultanit kolye çeşitleri ince zarif zinciri ile günlük yaşamda şıklığınıza şıklık katar.

Söğütlü Silver yüzük koleksiyonu tek taş yüzükleri, sıra taşlı yüzükleri, kedigözü renkli taşlı yüzükleri ve modern tasarıma sahip yüzükleri kapsar. Oldukça şık ve gösterişli bir yüzük koleksiyonlarına sahip olan marka, otantik yüzük çeşitleri ile geniş bir alıcı kesimine hitap eder. Özellikle Söğütlü Silver outlet ürünlerin arasından şık otantik yüzük çeşitlerine erişebilirsiniz.

Işıltılı Bileklik ve Küpeler

Söğütlü Silver küpe ve bileklik modelleri ise kolyeler kadar şık tasarımlara sahiptir. Markanın gümüş küpe modelleri yenilikçi tasarımlar ile alıcının ilgisini çekecek parçaları içerir. Çok renkli, taşlarla süslü gösterişli sarkıt küpe modelleri, ışıltılı tasarımları ile günlük yaşama renk katarken büyük halka küpe çeşitleri kadınların vazgeçilmezlerinden biri olur. Altın sarısı veya gümüş renk seçeneklerine sahip olan gümüş halka küpe modelleri, değişen büyüklükleri ile farklı saç modelleri ile uyumlu kullanılabilir ve basit birkaç adımla etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur.  Modern tasarımlı küpe modelleri arasında ise arı, geometrik şekiller, melek gibi sıra dışı motifler ile süslü ürünleri bulabilir, trendleri takip ederek en şık ürünlere erişebilirsiniz.  

Söğütlü Silver bileklik koleksiyonunda taşlı bileklikler ve modern tasarımlı asansörlü bileklik çeşitleri bulunur. Özellikle mineli Midyat hasırı zincir detayına sahip olan bileklikler, markanın tarzını yansıtan şık ürünler arasında yer alır. Günlük kullanıma uygun bilekliklerin yanı sıra taşlı bileklik modelleri, şık davetlerde güzelliğinizi ortaya çıkarır.

Söğütlü Silver Tesbih Koleksiyonu

Söğütlü Silver markasının erkekler için özel tasarımlarından olan teşbih koleksiyonu hem gümüş hem doğal taşların zarafetini taşır. Gümüş püsküllü, hareli şık tesbihler renkli taşları ile şık bir görünüm sergiler. Özel işçilikle üretilen ve nadide renkleri ile göz alan ürünler, kehribarın farklı tonlarını taşır. Sarı, bej, turuncu veya lacivert, siyah tonlarında olan tesbih modelleri, taşın damarlı doğal deseni ile şık bir görünüm kazanır. Söğütlü Silver kehribar tesbih çeşitleri, birçok farklı renk seçeneği ile bulunabildiği gibi çok renkli tasarımlar olarak da karşınıza çıkar. Markanın gümüş tesbih koleksiyonunda ise 925 ayar gümüşün kullanıldığı farklı motiflerde ve modellerde tesbihler yer alır. Özel işlemeli gümüş tesbihleri hem günlük yaşamda kullanabilir hem de koleksiyonluk olarak tercih edebilirsiniz.