"

Solgar

" araması için 346 sonuç listeleniyor

Solgar

İçten dışa sağlıklı bir yaşamın kapılarını açan Solgar ürünleri; yenilikçi, kaliteli ve bilime dayalı besin takviyeleriyle sağlıklı yaşam stilinize destek verir. Günlük yaşantınızda karşılaştığınız ve çeşitli vitamin eksikliklerinden kaynaklanan sorunlarınız için oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Solgar; bitkisel ürünler, vitaminler, mineraller ve özel takviyelerle günlük vitamin ihtiyacınızı karşılamayı amaçlar. Tüm ürünleri, bütçenize uygun Solgar fiyat seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz. 

Saç ve Cilt Sağlığınız İçin Solgar Biotin 1000

Solgar Biotin, B grubu vitaminler arasında bulunan Biotin (B7) vitaminini içeren ve bitkisel kapsül formunda üretilen bir besin takviyesidir. Suda çözülerek kullanılabilen Biotin, cildinizin ve saçlarınızın korunmasına katkıda bulunur. B7 Vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasını desteklemenin yanı sıra, normal mukozanın korunması ve normal makrobesin unsurları konusunda metabolizmaya katkı sağlar. Bitkisel kapsüllü formu vejeteryanlar için de uygundur. Günlük Biotin ihtiyacınızı karşılayan Biotin Solgar, içerisinde 50 kapsül bulunan cam şişelerde satışa sunulur. 

Bağırsakta Faydalı Bakteriler Üreten Solgar Probiyotik 

Bağısağınızda bulunan organizmaların doğal dengesini sağlayan faydalı bakteriler üreten Solgar Probiyotik sayesinde probiyotikler midenin salgıladığı güçlü asit ortamında yaşar. Probiyotikler buradan bağırsaklara ulaşarak duvara tutunur ve burada ürer. Solgar Prebiyotik ise yoğurt ve diğer süt ürünlerinde barınan canlı bakterilerdir ve mide ve bağırsağın düzenlenmesinde yardımcı olur. Probiyotik Solgar, uzun süre hareketsiz kalınan yolculuklar, sıvı tüketiminin yeterli olmaması, besin değişikliği gibi nedenlerden dolayı bozulan bağırsak dengesini düzenler. Solgar Probiyotik fiyat seçenekleri ve performansı ile göz doldurur. Yolculuğa çıkmadan bir iki gün önce tüketeceğiniz probiyotik ile bağırsağın florasına faydalı bakterilerin girmesini sağlayabilir, yolculuk nedeniyle sindirim sisteminizin olumsuz etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Solgar Probiyotik fiyatı sayesinde de tercih edilirliğini artırır. Bu takviyeleri, bütçenize uygun Solgar Probiyotik fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz. 

Gebelikte Bebeğinizin Gelişimi İçin Folik Asit Tüketin

Solgar Folik Asit içerdiği besin takviyeleriyle gebeliğiniz esnasında fetüsün gelişimini destekler. B9 Vitamini olarak bilinen Folik Asit içeren besin takviyeleri, gebelikten en az 1 ay önce ve 3 ay sonraya kadar 400 mcg kullanıldığında etkili olur. Vegan ve vejetaryanlar için de uygun olan Solgar Folik Asit, anne adaylarının folat düzeyni yükseltir. Fetüsün gelişimi esnasında nörol tüp kusurları açısından risk oluşturan folat eksikliğine karşı Dünya Sağlık Örgütü tarafından da annelere Folik Asit kullanımı önerilir.

Yorgunluk ve Bitkinlik İçin Solgar B12

B grubu vitaminlerden biri olan B12, normal kırmızı kan hücresi oluşumunu destekler, normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar ve bağışıklık sisteminin normal işlevlerine yardımcı olur. Bitkinlik ve yorgunluğun giderilmesinde etkin rol oynar. Vücudunuzda önemli bir vitamin ihtiyacı olan B12 Vitaminini Solgar Vitamin B12 takviyesiyle karşılayabilirsiniz. Yutma güçlüğü olan bireyler için alternatif olarak dilaltı tablet formunda sunulan Solgar B12 Vitamini vegan ve vejeteryanlar için de uygundur. 

Solgar Omega 3 (Balık Yağı) ile Kalp, Beyin ve Göz Sağlığınızı Koruyun

Solgar Omega 3, markanın en yüksek Omega 3 yağ asitleri içeren gıda takviyesi ürünüdür. Ham maddesini soğuk su balıklarının oluşturduğu ürünün her kapsülünde 1,4 g balık yağı konsantresinin yanı sıra 950 mg Omega 3 yağ asitleri bulunur. Vücudunuz tarafından üretilemeyen ve dışardan gıda yoluyla alınması gereken Omega 3'ün kalp sağlığına olduğu kadar normal beyin fonksiyonları ve görme kaabiliyetinin korunmasına katkıda bulunduğu da araştırmalar sonucu görülmüştür. Solgar Omega 3 950 mg 100 Kapsül içeren ürünüyle günlük Omega 3 ihtiyacınızı karşılar. Vücudunuzun ihtiyacı olan balık yağlarını Solgar Balık Yağı ürünleriyle karşılayabilirsiniz. Solgar balık yağı fiyat bakımından da cazip seçenekler sunar.

Yüksek Solgar Multivitamin

Yüksek değerde vitamin, aminoasitler, bitkisel bileşenler ve şelat biçimde mineraller barındıran bir formüle sahip olan Solgar Multivitamin; şeker, buğday, mısır, nişasta, maya ve süt ürünleri içermez. Suni tatlandırıcı, sentetik renklendirici veya koruyucu barındırmaz. Bu maddelere karşı hassasiyeti olanların kullanımına uygundur. Tablet formlarda sunulan Solgar vitamin ürünleriyle günlük vitamin ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılayabilirsiniz. 

Cildiniz ve Gözleriniz İçin E Vitamini

E Vitamini, antioksidan bir yapıya sahiptir ve hücre zarı için çok önemlidir. Cildiniz ve göz sağlığınız açısından anahtar konumundadır. Solgar E Vitamini ürünleriyle göz ve cilt sağlığınızı korumaya alabilirsiniz. 

Vücudunuzun Normal İşlevlerini Destekleyen Koenzim 

Koenzim, vücudun normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için vücudun ihtiyacı olan temel maddelerden biridir, tüm vücut hücrelerinde vardır ve vücudunuz tarafından sentezlenebilir. Koenzim Q10 Solgar desteği ile normal vücut fonksiyonlarınızı destekleyebilirsiniz. 

Solgar Magnezyum B6 ve Solgar Glutamin

Kalp, karaciğer, böbrek veya kemik gibi hayati öneme haiz organlarda yoğun olarak bulunan ve önemli bir mineral olan magnezyumun vücuda birçok faydası vardır. Eksikliğinde birçok sağlık problemi ile karşı karşıya kalınır. Solgar, bunun önüne geçmek için B6 Vitamini ve Magnezyum minerali içeren Solgar Magnezyum B6 Vitamin desteğini geliştirmiştir. Bu vitamin takviyesiyle yorgunluk, bitkinlik gibi sorunlarınızı azaltabilir, bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonlarını destekleyebilirsiniz. İçeriğinde soya, gluten, maya, şeker, buğday, süt ve tuz gibi maddeler barındırmayan ürün; hassas bünyeler, veganlar ve vejeteryanlar için de idealdir. Solgar Glutamin desteği de vücudunuz için güçlü bir L-Glutamin kaynağı oluşturur. Veganların ve vejetaryanların kullanımı için de uygundur.

Yukarı Çık