"

Solo

" araması için 470 sonuç listeleniyor
SoloHavlu 12'li
(677)
33,50 TL
19,90 TL
Sepete Git
SoloTuvalet Kağıdı 32'li
(1643)
46,50 TL
32,90 TL
Sepete Git
SoloSüper Peçete 200 Yaprak
(277)
11,50 TL
7,90 TL
Sepete Git
SoloDev Rulo Havlu
(711)
9,90 TL
Sepete Git
SoloDev Rulo Kağıt Havlu 2 Adet
(1)
39,90 TL
23,75 TL
Sepete Git
SoloSelpak Kutu Mendil Küp 48 Li
19,91 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Solo

Solo, hem bütçenize hem de sağlığınıza katkı sağlıyor. Alışverişi iyi bilenlerin ilk tercihi Solo geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin yani sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 1978 yılından bu yana "hem kaliteli hem hesaplı" sloganı ile tüm evlerde tercih edilen Solo ürünleri; tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve peçete seçenekleri ile tüm tüketicilerin evlerinde yerini alıyor. 

Solo Tarihi

Modern ve sağlıklı bir yaşamın gerekliliği olan temizlik ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla İpek Kağıt adıyla kurulduğu 1969 yılından beri liderliğini sürdüren Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, tüketicilerin farklı beklentilerini karşılayan Solo markası dahil olmak üzere farklı kesime ve sektöre hitap eden bir çok markayı bünyesinde bulunduruyor. 40 yılı aşkın süredir yürüttüğü farklı kampanyalar sayesinde Solo markası, hem dayanıklı hem hesaplı olarak tüm tüketicilerin zihninde çoktan yer etmiştir. 

Solo Ürün Çeşitleri

Solo ürün gamında tuvalet kağıdı, kağıt havlu, peçete ve ıslak havlu çeşitlerini barındırır. Bebeklerden, yetişkinlere kadar her yaş grubunun güven ile tercih edebileceği Solo ürünleri, insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurmaya odaklanarak bütüncül bir sürdürülebilirlik yaklaşımı benimsenerek üretiliyor. Solo tuvalet kağıdı ıslandığında dağılmayan dayanıklı formülü sayesinde hijyenik bir kullanım sağlarken, suya atıldığında kolayca çözünerek tuvaletinizin tıkanmasına engel olur. 8, 16, 24 ve 32'lik paketleri ile farklı büyüklükteki aileler için ideal bir çözüm sunar. En büyük pakedi ile Solo 32li tuvalet kağıdı geniş aileler veya ekonomi yapmak isteyenler için avantaj sağlar. Ayrıca Solo tuvalet kağıdı parfümlü seçeneği ile banyonuza ayrıca bir oda kokusu almanıza gerek kalmadan çiçek gibi kokmasını sağlar. Özel formülü sayesinde, içerisindeki parfüm cildinize zarar vermez. Solo kağıt havlu ise dev rulo havlu ve kağıt havlu olarak iki farklı seçenek sunar.  Solo dev rulo havlu normal bir rulodan 3 kat daha uzundur ve bu sayede sık kullanım gerektiren yerlerde, kolayca tükenmez ve sıklıkla rulo değiştirmek zorunda kalmazsınız. Normal 3 rulolu kağıt havluya göre daha az yer kapladığından, depolama açısından da size kolaylık ve yerden tasarruf sağlar. Solo kağıt havlu, yüksek dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir. Çift kat emiş gücü sayesinde, her an yanıbaşınızdan ayırmayacağınız Solo kağıt havlu, en zor anlarınızda yardımınıza koşarak döküleni kolaylıkla temizler. 3, 4, 6, 8  ve 12 lik paketleri ile tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir ve avantaj sağlar. Solo peçete, üstün formülü sayesinde tüm diğer peçetelerden ayrılır. Son teknolojiler ve araştırmalar sonucu üretilen Solo Peçete yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede daha uzun süre kullanmanızı sağlar ve kolayca dağılmaz. 100'lük ve 200'lük seçenekleri ile ihtiyaca yönelik paketlenmiştir. Hayatın her alanına renk katmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Solo rengarenk peçete ise şık tasarımı ile, kullanıldığı her alana farklı bir hava katar. Tasarımında kullanılan renkler, sağlığa tamamen uygun malzemelerden üretilmiştir. Solo 150'li günlük peçete, ergonomik ambalaj tasarımı ile kullanıcıya kolaylık sağlar. Pratik çek-al ambalajı sayesinde gereğinden fazla kullanımı engeller ve tasarruf sağlar. Renkli ve keyifli ambalaj tasarımları sayesinde aracınızda, evinizde, seyahatte veya ofisinizde kullanmanız için uygundur. Solo ıslak havlu ise temizlikte pratiklik arayanlar için en iyi çözümü sunar. Dermotolojik olarak test edilen Solo Islak Havlu, evin her köşesinde ve istediğiniz tüm alanlarda kullanıma uygundur. Cilde uygun pH oranı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. 

Solo Fiyatları

Solo ürünlerinin fiyatları türlerine ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Büyük paketlerdeki ürünler, daha ekonomik olurken kullanım alanlarına göre farklı kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Solo ürünlerinde kullanılan formüller ve içerikler fiyatlarda değişikliklere neden oluyor.

Trendyol, Solo ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla tüm kullanıcıların beğenisine sunuyor.