Sonuç Yayınları Sonuç 9.sınıf Matematik Seti 9.Sınıf Matematik Modüler Set

Satıcı : Apaydın Kitap
154,50 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (8)
kitabindenizi
9.4
merchant-badge-image
11 saat 16 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
154 TL150 TL
Kitapsize
8.9
merchant-badge-image
23 saat 16 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
DEDEKORKUT
9.6
merchant-badge-image
11 saat 16 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
Çarşınız
9.2
11 saat 16 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Sonuç Yayınları Sonuç 9.sınıf Matematik Seti

Geri Bildirim Ver
 • Sonuç 9.Sınıf Matematik Seti
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınıf 9. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
 • Basım Yılı 2021
 • Kitap İçeriği Konu Özetli Soru Bankası
Geri Bildirim Ver

Sonuç Yayınları Sonuç 9. Sınıf Matematik Modüler Set

Sonuç Yayınları Sonuç 9. sınıf matematik modüler set ÖSYM tarafından hazırlanan yeni tip sorularla uyumludur. İçeriği oluşturan problemlerin zorluk dereceleri kademeli olarak artar. Kolaydan zora doğru ilerleyen soru tarzıyla öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine imkan verir. Modüler set, 5 ayrı kitabın bir araya gelmesiyle oluşur. Kitapların içerisinde yer alan soruların çözümlerine Sonuç Yayınları uygulaması üzerinden ulaşılabilmesi önemli bir avantajdır. Öğrencilerin bu sayede çözemedikleri problemlerin cevaplarını öğrenebilme imkanları bulunur. Sonuç Yayınları modüler set akıllı tahtayla da uyumludur. Akıllı tahta uyumu ve soru çözümlerine teknolojik sistem üzerinden ulaşılması çağdaş metotların benimsendiğinin göstergesidir. İçerikte akıcı ve basit bir dil seçilmesi ise soruların anlaşılmasını kolaylaştırır. Siz de modern yöntemlerle hazırlanan bu kaynağı satın alabilirsiniz.

 • Müfredatla uyumlu içerik
 • Kademeli artan zorluk derecesi
 • Basit ve akıcı yazım dili

Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set Ayrıcalığı

Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set Ayrıcalığı

Sonuç Yayınları 9. sınıf matematik modüler set, akıllı sayfa dizaynı, soru tarzı ve kaliteli içeriğiyle dikkat çeker. Öğrencilere destek olmak amacıyla testlerin girişinde örnek soru ve çözümüne yer verilir. Yeni nesil anlayışla uyumlu şekilde hazırlanan problemler farklı görsellerle desteklenir. Fasiküllerin içeriğinde sorular ve çözümlerinin yer aldığı kısım ve tamamen testlerden oluşan bir bölüm de vardır. Bu bölüm bir soru bankası gibi hazırlanır. Çok yönlü kitaplar 9. sınıf müfredatında yer alan konulara göre gruplandırılır. Yapılan gruplandırma aynı konu üzerinde farklı problemleri çözme imkanı sunması açısından önemlidir. Bu sayede öğrenciler kendilerini eksik hissettikleri konuların yer aldığı fasiküle yoğunlaşabilir. Siz de matematik bilgilerinizi geliştirmek, yeterliliğinizi artırmak ve uygulama sayesinde çözemediğiniz problemlerin cevaplarına ulaşabilmek için tercihinizi bu setten yana kullanabilirsiniz.

Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set Yorumları

Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set Yorumları

9. sınıfla birlikte lise hayatına adım atılır. Bu yeni eğitim sürecinde alınan derslerden biri de matematiktir. 9. sınıf müfredatını anlamak ve kavramak öğrencilerin ilerleyen süreçteki eğitim hayatları için çok önemlidir. Sınav başarısı ve ideallerin gerçekleşmesi adına zemin hazırlar. Modüler set de bu önemin farkındalığıyla oluşturulur. Öğrencinin ilgili dersin temelini sağlam bir şekilde atabilmesi için gerekli destek verilir. Sonuç Yayınları Sonuç 9. sınıf matematik modüler set yorumları da kaynağın bu konuda sağladığı faydanın üzerinde yoğunlaşır. Ayrıca çözümlü soru özelliğinin bulunmasına dikkat çekilir. Google Play ve App Store üzerinden indirilen uygulama sayesinde çözümlere ulaşılır. Öğrenciler çözemedikleri soruların cevaplarını tekrar tekrar dinlemenin ayrıcalığını yaşar. Siz de yapılan yorum listelerinde birçok konuda takdir edilen sete sahip olarak interaktif eğitim fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sonuç Yayınları Sonuç 9. Sınıf Matematik Modüler Set Fiyatı

Sonuç Yayınları Sonuç 9. Sınıf Matematik Modüler Set Fiyatı

Matematik konularını öğrenmek başarılı olabilmek için yeterli değildir. Öğrenilen konulara yönelik soru çözerek pratik yapmak gerekir. Bu şekilde bilgi desteklemek başarıyı beraberinde getirir. Modüler set öğrencinin donanımını probleme aktarmasına yardımcı olur. Çeşitli soru kökleriyle hazırlanan testler, farklı bakış açılarının kazanılması noktasında önemlidir. Öğrenciye bilgiyi kullanma, pekiştirme ve eksiklerini telafi etme imkanı sunulur. ÖSYM tarafından hazırlanan sorularla uyumlu şekilde oluşturulan set içeriği, ilerleyen dönemlerde girilecek sınavlara karşı deneyim kazandırır. Kısa ve uzun vadede sağlanan tüm bu faydaların yanı sıra kaynak için belirlenen ücret noktasında da öğrenci merkezli hareket edilir. Sonuç Yayınları Sonuç 9. sınıf matematik modüler set fiyatı farklı bütçelere sahip kişilerin kaynağa ulaşmasına imkan sağlar. Siz de adından söz ettiren bu seti Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.