"

Sony

" araması için 1422 sonuç listeleniyor

Sony

Masaru Ibuka ve Akio Morita tarafından 1946 yılında kurulan Japonya merkezli Sony, tüketici elektroniği ve eğlence söz konusu olduğunda, akla ilk gelen markalardan biri oluyor. Geniş ürün gamı sayesinde teknoloji tutkunlarının gereksinimlerine yanıt veren marka, yeni nesil teknolojilerle donattığı elektronik ürünleriyle olduğu kadar, profesyonel görüntüleme ve kayıt cihazlarıyla da sektörün önemli isimleri arasına yerleşiyor.

4K ve 8K Çözünürlüklü Sony Televizyonlar Sektör Standartlarını Belirliyor

Görüntü ve ses alanındaki gelişmeleri takip etmesinin yanı sıra kendi standartlarını belirleyerek teknoloji dünyasına yön veren Sony, Android işletim sistemine sahip televizyon modelleriyle oturma odaları ve salonların konuğu oluyor. Tercih edilen ürüne bağlı olarak 4K ve 8K çözünürlükte görüntüler sunan, HDR varyasyonlarıyla izleme deneyimini uç noktaya taşıyan, OLED gibi yenilikçi paneller kullanan televizyonlar, geleneksel televizyonlardan farklı bir konumda bulunuyor. Ekran genişlikleri sayesinde duvara adeta bir tablo gibi asılarak da değerlendirilebilen modeller, Sony TV fiyatları dikkate alındığında, beraberinde getirdiği özelliğe göre çeşitlilik gösteriyor.

Oturma odası ve salonların bir diğer eğlence unsuru da Sony PlayStation 4 oyun konsolu oluyor. Gerek Blu-ray formatındaki diskler gerekse PlayStation Store üzerinden dijital olarak edinilebilecek yüzlerce oyun sayesinde sahiplerine eğlenceli saatler geçirten oyun konsolu, edinilebilecek ekstra aksesuarlarla eğlence dozunun yukarı çıkarılmasını sağlıyor. Full HD çözünürlükte oyun keyfi yaşamak isteyenlerin Slim modeline yönelebileceği PlayStation 4’ün, 4K çözünürlük desteği gibi bir dizi yenilik taşıyan Pro sürümü de bulunuyor. Oyun keyfini her an her yerde sürdürmeyi hedefleyenler ise Sony PSP ve Sony Vita gibi mobil cihazları tercih ediyor.

Xperia Serisi Sony Telefon Modelleri ile Yenilikleri Birebir Deneyimleyin

Xperia serisi telefonlarıyla teknoloji meraklılarının takdirini kazanan Sony telefon konusundaki deneyimini, Xperia 1 ve takipçisi modellerle bir kez daha gözler önüne seriyor. Yenilikçi ve cesur tasarım anlayışıyla şekillendirdiği modellerin ekranları 21:9 CinemaWide formunda olması, 4K ve HDR desteği içermesiyle öne çıkıyor. Telefonların ön ve arka kısımlarında çoklu kameralar yer alması, gündüz ve gece çekimlerinin mükemmel şekilde yapılmasını sağlarken Sony telefonlar, markaya özgü yazılımlarla kullanıcılardan tam not alıyor.

Sony cep telefonu modelleri arasında, her kullanıcının kendi ihtiyaçlarına uygun çözümler bulunuyor. Güncel Android işletim sistemiyle desteklenen Sony akıllı telefon seçenekleri, edinilen ürüne bağlı olarak su ve toza karşı dayanıklılık sergiliyor. Kablosuz ağ desteği ve yeni nesil Bluetooth imkanlarıyla donatılan telefonlar, berrak ve gerçekçi sesler sunan Sony Bluetooth kulaklık ve Sony kulak içi kulaklık modelleri ile değerlendirilebiliyor. Geliştirdiği telefonlarla uyumlu yapıdaki giyilebilir teknoloji ürünleriyle de ses getiren Sony akıllı saat modelleriyle günceli yakalıyor. Farklı gereksinimlere uygun SmartBand ve SmartWatch seçenekleri, teknoloji meraklılarıyla buluşmayı bekliyor.

Sony’nin Geniş Ürün Yelpazesinde Sizin İçin de Uygun Çözümler Var

Modern teknolojilerle güçlendirilen televizyonlardan ev sinema sistemlerine, projeksiyon cihazlarından Blu-ray ve DVD oynatıcılara dek pek çok cihazla evlere konuk olan Sony, müzik tutkunlarını ve maceracıları unutmuyor. Hem genel amaçlı hem de profesyonel amaçlı kullanılabilecek Sony kulaklık, Hi-Fi tutkunlarının beklentilerini rahatlıkla karşılıyor. MP3 oynatıcı çözümleriyle, dijital müziklerini dilediği her yerde dinlemek isteyenleri memnun eden marka, açık alanda kullanılabilen kablosuz hoparlörleriyle eğlence dolu anlar yaşanmasını mümkün kılıyor. Amatör veya profesyonel el kameralarının yanı sıra gelişmiş özelliklere sahip aksiyon kameralarıyla da alanındaki uzmanlığını gösteriyor. Telefon ve kamera aksesuarları, hafıza birimleri, profesyonel kameralar ve kamera lensleri, Sony PowerBank çözümleri ve daha nice ürün, kullanıcıların günlük yaşamlarını daha verimli geçirmelerine yardım ediyor.

Halihazırda kullandığınız elektronik aygıtlar size yeterli gelmiyorsa veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncel elektronik cihazlara yatırım yapmak istiyorsanız, tercihinizi Sony’nin ürünlerinden yana kullanabilir, markanın geliştirdiği ürünleri Trendyol’dan uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Yukarı Çık