"Spor Ayakkabı" araması için 29273 sonuç listeleniyor

Spor Ayakkabı

Hem erkek hem kadın giyiminin en önemli aksesuarı olan ayakkabı modelleri, klasik, casual ya da spor çeşitleri ile hayatın her anında stilinize eşlik ediyor. Trendyol'un ayakkabı kategorisi içinde yer alan en rahat ürünlerden olan spor ayakkabılar hem sporseverlerin hem de spor giyim tarzından hoşlananların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Farklı markaların imzasını taşıyan spor ayakkabı modelleri, özellikleri ile gün boyu konfor vadediyor. En son giyim trendlerinin adresi olan Trendyol, Nike spor ayakkabı ya da Adidas spor ayakkabı modellerinin de yer aldığı spor ayakkabı kategorisi ile rahatlığından taviz vermeyenlere hitap ediyor.

Koşu Sporu ile İlgilenenlere Özel Koşu Ayakkabıları

Koşu ayakkabıları, koşarken adımlarınızın hızlanmasına destek olan ve en iyi koşu performansı sunan hafif ve esnek tasarımları ile diğer spor ayakkabı türlerinden ayrılıyor. Koşu ayakkabılarını diğer spor ayakkabılardan ayıran başka bir özellik ise üst sayanın ayaklarınızı tam olarak kavraması oluyor. Koşu ayakkabılarının ayaklarınızı tıpkı bir çorap gibi sarması, koşarken adımlarınızı kontrol etmenizi kolaylaştırıyor ve böylece koşu performansınızı iyileştiriyor. Güçlü zemin tutuş sağlayan taban yapısı da koşu ayakkabılarında olması gereken özellikler arasında yer alıyor. Çünkü güçlü zemin tutuş, ayakkabının tabanının zeminde kayma riskini en aza indirerek güvenliğinizi artırıyor.

Hava sirkülasyonuna izin veren üst saya da koşu ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken faktörler arasında bulunuyor. Ayakkabının hava alan bir yapıda olması ayaklarınızın nefes almasına olanak tanırken terlemeyi ve nem hissini en aza indiriyor. Trendyol, koşu sporu ile ilgilenenler için farklı spor ayakkabı markalarının ürünlerini sunuyor. Ayakkabı kategorisi altında Puma spor ayakkabı modellerini ve daha fazlasını inceleyerek size en uygun ayakkabı modelini seçebilirsiniz.

Gerçek Performansınızı Gösterin

Spor ayakkabı modelleri tenis, voleybol, basketbol, futbol gibi farklı spor türlerine özel tasarlanıyor. Seri ve hızlı yanal hareketlerin yaygın olduğu tenis sporu, tenis ayakkabılarında güçlü yan ve ön destekler bulunmasını gerektiriyor. Aynı zamanda yüksek zemin tutuş özelliği, tabanın zeminde kaymasını engelliyor. Basketbol ayakkabıları ve voleybol ayakkabıları ise taban yapısı sayesinde yüksek yastıklama sunarak her adımınızda yüksek enerji dönüşü sağlıyor.

Yürüyüş ve trekking ayakkabıları ise zorlu arazi koşullarında güvenle adım atmanıza olanak tanıyan özellikler ile donatılıyor. Yüksek zemin tutuşu sağlayan kauçuk taban, darbe hissini azaltan burun yapısı ve su geçirmezlik bu özellikler arasında yer alıyor. Bu nedenle spor ayakkabı alırken, kullanım amacınıza uygun spor ayakkabıyı tercih etmeniz büyük önem taşıyor. Trendyol, uygun spor ayakkabı fiyatları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Sneaker Modelleri ile Spor Tarzınızı Vurgulayın

Spor ayakkabı modelleri sadece sporcuların tercihi olmuyor. Günlük kullanıma uygun sneaker modelleri, topuklu spor ayakkabı çeşitleri ya da gizli topuk spor ayakkabı modelleri sokak stilinin ve gündelik kombinlerin de en rahat tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Her kombine kusursuz bir şekilde uyum sağlayan siyah spor ayakkabı modelleri ile denim pantolonlarınızı, şortlarınızı ya da eteklerinizi kombinleyebilirsiniz. Beyaz spor ayakkabı modelleri de her renk kombine ayak uyduruyor. Kırmızı, mavi, yeşil gibi canlı renklerdeki sneaker tarzı spor ayakkabı modelleri ise tek renk spor kombinlerinizin havasını değiştiriyor. Sneaker tarzı spor ayakkabılar arkadaş buluşmalarında, hafta sonu organizasyonlarda ya da akşamüstü yürüyüşlerinde hayat kurtarıcınız oluyor.

Geniş renk yelpazesi sunan Hummel spor ayakkabı modelleri ya da önde gelen markaların renkli tasarımları ile günlük hayatınızda spor şıklığını yakalayabilirsiniz. Trendyol spor ayakkabı modelleri ve fiyatları ile aradığınız rahatlığa kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İndirimli spor ayakkabı fiyatları Trendyol spor ayakkabı kategorisinde sizi bekliyor.

Yukarı Çık