Spor DünyasıSÜRAT,ÇEVİKLİK,ÇABUKLUK ANTRENMANI 9789944379974

İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
80,00 TL65 TL
KARGO BEDAVA
%19
indirim
Satıcı:
8.3
Satıcı Puanı
8.3 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 11 - 18 Aralık
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün Hkitap tarafından gönderilecektir.
  • SÜRAT,ÇEVİKLİK,ÇABUKLUK ANTRENMANI Çeviri Editörü Turgay Turan çeviri Tanju Bağırgan 19,4 x25,3 boyutunda 320 sayfa olan kitap içerisinde 260 antrenman alıştırması örneği ve ek olarak 64 video bulunmaktadır.. kitabın Ederi 55 TL . Burada her bölümünü önemli özellikleri kısaca belrtilmektedir •Bölüm 1, "
  • antrenman nasıl oluşturulur: Bu bölümde, sürat, çeviklik ve çabukluk ve spora özgü antrenman arasındaki önemli bağlantılar tartışılmakta ve antrenman programını tasarlamada belirleyici olan önemli değişkenlerinin nasıl yönlendirileceği tartışılarak patlayıcılık antrenmanının arkasında yatan bilimsel temellerde ortaya konulmaktadır. • Bölüm 2, Sporcu Değerlendirmesi: Burada bireyselleştirilmiş antrenman programlarını- doğru bir biçimde tasarlamak için kullanılacak- testlerin temelleri tartışılmaktadır. .•Bölüm 3, Zihinsel Beceri antrenmanını fiziksel antrenmana katılması: Bu bölümde zihinsel becerilerin nasıl tasarlanacağı, değerlendirileceği ve bir antrenman programı tasarımına nasıl ekleneceği açıklanmaktadır • BÖLÜM 4 SÜRAT ANTRENMANI: Bu bölümde sürat yeteneği bileşenlerine ayrılarak ayrıntılı bir biçimde incelenmekte ve en üst derecede verim düzeyine ulaşabilmek için bunların etkin bir biçimde nasıl antrene edileceği de açıklanmaktadır. •Bölüm 5, Çeviklik antrenmanı :Spor uygulamalarında yön değiştirmeler büyük bir oranda kullanılmaktadır. BÖLÜM 6 ÇABUKLUK VE TEPKİ (REAKSİYON) SÜRESİ ANTRENMANI: Çabukluk genellikle süratin ilk basamağı olarak tanımlanmaktadır.. Bu bölümde spora özgü çabukluğun nasıl sağlandığını ve geliştirildiği incelenmektedir Bölüm 7, Özelleştirilmiş Bir Program Geliştirme: Bu bölüm, ısınmadan soğumaya kadar uygun bir antrenman programının her yönünü nasıl düzgün bir biçimde tasarlayacağınızı ve uygulayacağınızı anlatan bir yönlendirici bölüm olarak görülmelidir. Bölüm 8-16, Spor dallarına özgü antrenman programları: Bu son bölümlerde beyzbol, softbol, futbol, ragbi, basketbol, netbol, mücadele sporları, atletizm, futbol, lacrosse, tenis, badminton, racketball ve squash'ın özel gereksinimlerine genel bir bakış sunulmaktadır . Bu bölümde alıştırmaları,set sayıları, tekrarları ile, ayrıntılı bir biçimde düzenlenmiş sekiz haftalık kuvvet, çeviklik ve çabukluk antrenman programları örnekleride gösterilmektedir.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Ürün kartında gösterilen üstü çizili ilk fiyat tedarikçi tarafından beslenen perakende satış fiyatıdır.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen

Ürün Özellikleri

Renk:
Beyaz
Satıcı: Hkitap Satıcı Ünvanı: MUSTAFA KÜÇÜKYILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 11662173636
Yukarı Çık