placeholder
"

Squishy Oyuncak

" araması için 921 sonuç listeleniyor
Squishy Dondurma - Sukuşi
HIZLI TESLİMAT
SquishyDondurma - Sukuşi
(88)
Dondurma - Sukuşi
49,90 TL
Sepete Git
Şeker Ofisi Squishy Unicorn Pasta Pembe
Şeker OfisiSquishy Unicorn Pasta Pembe
(21)
Squishy Unicorn Pasta Pembe
64,17 TL
Sepete Git

Sukuşi Oyuncaklar Modelleri Trendyol'da!

Squishy Oyuncak

Squishy oyuncak elde tutmak ve sıkmak üzere tasarlanan süper yumuşak bir köpük oyuncağıdır. Squishy’nin kelime anlamı "yumuşak" ve "katı olmayan"dır, yani köpük gibi ve yumuşacık olan hemen her şey squishy olarak tanımlanabilir. Kawaii squishy adıyla da bilinen squishy, ​​popüler stres atma oyuncakları arasında yer alır. Kawaii, Japonca'da sevimli anlamına gelen bir kelimedir. Her yaştan kişi tarafından sevilen squishy oyuncakları sıkıp bırakmak sakinlik hissi verdiği için squishyler, stresi ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olabilirler. Squishyler, sevimli hayvan squishylerinden gerçekçi görünen squishylere kadar farklı şekil ve boyutlarda üretilir. Hatta bazıları farklı hoş kokular vermek üzere hazırlanır, böylece sıkarken tatlı bir squishy kokusuyla birlikte iki kat daha fazla eğlenerek oyuncağın keyfini çıkarırablirsiniz. Stres ve kaygıyı gidermek için oldukça uygun araçlardan olan Trendyol squishy oyuncakları arasından en beğendiğinizi seçerek çocuğunuza bol eğlence sunan bir oyuncak veya odasında kullanacağı dekoratif bir unsur hediye edebilirsiniz.

Squishy Oyuncak Nedir?

Squishyler, kolayca sıkılabilen ve ardından yavaşça orijinal şekline geri döneblen özel bir kauçuk köpükten yapılır. Squishyler, çoğunlukla pop kültür sembolleri, animeler, hayvanlar ve yiyeceklerden esinlenen çeşitli stillerde tasarlanır. Örnek olarak dondurma külahları, çörekler, kekler, çilekler, çilekli kurabiye, kızarmış ekmek, pandalar, kaplanlar, Hello Kitty formundaki squishyler sayılabilir. Squishylerin en önemli özelliği, elle hissedilen dokusu ve yüksek kalitede olmasıdır. Squishyler sıkıldıktan sonra eski haline gelirken yavaş yükselen veya hızlı yükselen, aşırı yumuşak veya yoğun squishyler olmak üzere farklı şekillerde kategorize edilebilir. Ne tür bir squishy tuttuğunuzu anlamak için oyuncağı sıkıp bırakıp kendini yeniden kabartmasına izin vermeniz gerekir. Sıkılan squishy hemen yeniden yükselebilir veya orijinal biçimine ulaşması birkaç saniye sürebilir. Yeni squishy denemek ve sertçe sıkıldıktan sonra nasıl tepki verdiklerini görmek her zaman heyecan verici bir eğlencedir. Squishy oyuncağınızın renginin ve kokusunun uzun süre dayanmalarını istiyorsanız onları doğrudan güneş ışığından uzak tutmak iyi bir önlem olur. Squishy yumuşak oyuncak fiyatları oldukça geniş bir aralıkta yer alır. Trendyol squishy kategorisi ürünleri online alışveriş kolaylığıyla aradığınız büyüklükte, hacimde veya formda oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Her Yaşa Hitap Eden Squishy Oyuncaklar

Squishy oyuncaklar, çeşitli dikkat çekici ve sevimli tasarımlara sahiptir. Oyuncaklar ne kadar sert çekilse, sıkılsa veya bükülse dahi orijinal şekline geri dönen hafızalı köpükten yapılır. Bu oyuncakların kullanımı için herhangi bir yaş önerisi yoktur, ancak boğulma riskini önlemek için onları küçük çocuklardan uzak tutmak faydalı olabilir. 5 - 95 yaş arası herkes squishy oyuncaklarla eğlenebilir. Squishy oyuncaklar çocuklar, gençler ve hatta yetişkinler arasında yüksek popülerliğe sahiptir. Squishy severlerin squishy temalı Instagram hesapları veya blogları dahi bulunabilir. Squishy koleksiyonunuzun resimlerini ve videolarını paylaşmak ve diğer squishy hayranlarına squishylerinizin kalitesini ve orijinal formuna dönme hızını göstermek için oyuncakları kamera karşısında sıkıştırmak popüler bir akım haline gelir. Farklı tipte squishyleri keşfetmenin güzel bir diğer yolu, birçok squishy severin yaptığı gibi diğer squishy severlerle takas etmektir. Koleksiyonunuza eklemek için her zaman daha sevimli ve heyecan verici oldukça fazla sayıda squishy tipi ve çeşidini Trendyol squishy oyuncakları kategorisinde bulabilirsiniz.

Squishy Kavramları Sözlüğü

Squishy dünyasında pek çok squishy kategorisi ve size fazla tanıdık gelmeyen sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Onları daha iyi anlamaya yardımcı olacak bu squishy sözlüğünden yararlanabilir ve sevdiklerinize hangi squishy oyuncağı hediye edeceğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Yavaş yükselen squishy: Sıkıldıktan sonra yavaşça yeniden kabaran squishyler, yavaş yükselen squishy grubunde yer alır. Yükselme hızı birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar artabilir. Bazı squishyler, süper yavaş veya hızlı olmadıkları için, ikisinin ortasında tam dengede bir hıza sahip olduklarından yarı yavaş yükselen squishy olarak da etiketlenebilir.

Hızlı yükselen squishy: Sıkıldıktan sonra hızla yeniden şişen bir squishy bu kategoride yer alabilir. Bu tür squish birkaç saniye içinde yükselebilir veya gerçekten yükselmek yerine eski haline hemen dönebilir.

Kokulu squishy: Sıkılırken aynı zamanda koku vermesi için tasarlanan squishyler bu guruba dahildir. Bu tür squishylerin genellikle şekillerine uygun olan tatlı kokuları vardır. Örneğin; tost şeklindeki bir squishy, tereyağı gibi kokabilir, çiçek şeklindeki bir squishy hoş bir gül kokusuna sahip olabilir.

Yumuşak squishy: Pürüzsüz ve ekstra yumuşak squishyler bu kategoride yer alırlar. Yumuşak ya da soft squishyler normal squishylerden daha yüksek derecede bir yumuşaklığa ve son derece gevşek bir dokuya sahiptir. Squishylerini olabildiğince sıkmak isteyenler için mükemmel bir tercih oluşturabilirler.

Yoğun squishy: Yumuşak squishylerin tam tersi bir yapıya sahip squishy çeşididir. Adından da anlaşılacağı gibi, elinideki hissi normal squishylerden daha yoğundur ve onları sıkıştırmak için daha fazla çabaya gerek vardır. Sert bir şekilde sıkarak stresini atmak isteyenler için ideal bir squishy seçeneğini oluşturabilirler.

Deco Squishy: Kendinizin süsleyebileceği bir squishy türüdür. Deco squishyler genellikle, oldukça minimalist renklere ve süslemelere sahiptir. Çünkü kendi kişisel tarzınıza uygun boyamaya veya süslenmeye izin vermek üzere üretilir. Hayal gücünüzden doğan, beğeninize uygun bir squishy oluşturmak için çıkartmalar, işaretler, parıltı veya diğer el işi malzemelerinden faydalanabilirsiniz.

Lisanslı squishy: Özel olarak squishy üreten bir marka tarafından üretilen squishy, lisanslı bir üründür. Bu tür squishyler daha özel ve genellikle daha fazla detay içeren yüksek kaliteli malzemelerden yapılabilir. En popüler lisanslı squishyerden bazıları Puni Maru, Creamiicandy ve iBloom tarafından üretilen oyuncaklardır.

DIY squishy: Kendin yap squishy kategorisi, ev yapımı squishy olarak da bilinir. DIY squishyler, sünger malzeme, hafızalı köpük, kil, bazı akıcı malzemeler ve hatta koli bandı kullanılarak yapılabilir. Kendi squishy oyuncağınızı yaparken onları dilediğiniz gibi şekillendirebilir ve renklendirebilirsiniz. DIY squishylerin yapımında anahtar kavram, yaratıcılıktır. DIY squishyler yaratıcı projeler yapmanın ve tamamlandığında başarı hissine sahip olmanın eğlenceli bir yoludur.

Sıkma Oyuncakları: Squishylere benzeyen ancak squishy olmayan yumuşak, sıkılabilir oyuncaklar sıkma oyuncaklar olarak değerlendirilir. Genellikle daha plastik malzemeden yapılan sıkmak için üretilen oyuncaklar, squishyler gibi yavaş veya hızlı yükselen özelliklere sahip değildirler. Bununla birlikte, stresi azaltmak için eğlenceli araçlardan biridir.

En Popüler Squishy Oyuncaklar

Farklı yüz ifadeleri olan Millie ve Billie Balina, tatlı ve küçük squishylerdendir. Birbirinden farklı şekil ve boyutlarda edimnebileceğiniz Squishy Charms sevilen squishy çeşitleri arasında yer alır. Unicorn squishyler, squishy koleksiyonunuzun olmazsa olmaz parçaları arasındadır. Hello Kitty squishy oyuncakları veya çeşitli şekil ve ebattaki hayvan squishyler arasından favorinizi seçmek oldukça zorlu bir iş haline gelebilir. Squishy çörekler, ekmekler gerçek bir ekmek gibi iştah açıcı ve havalı görünür ve tıpkı gerçek bir ekmek gibi kokarlar. Jumbo karpuz squishy de oldukça popüler bir oyuncaktır. Jumbo kornet squishy oyuncak Türkiye kullanıcıları arasında popülaritesi oldukça yüksek oyuncaklardan biridir. Üstelik sevimli panda yüzüyle oldukça sempatik bir görünüme de sahiptir. Trendyol squishy oyuncakları arasından çocuğunuzun en sevdiği temada squishy oyuncaklardan satın alabilir, birlikte oynadığınız oyunlara yumuşak ve bol eğlenceli farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.