"

Stabilo

" araması için 1114 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Stabilo

Almanya’nın en başarılı markalarından biri olan Stabilo, Gustav Adam Schwanhäusser tarafından 1865'te Nürnberg'de kuruldu. Kırtasiye ve yazı gereçleri ile tanınan marka, tasarımında kullandığı materyallerin kalitesi ile adından söz ettirir. Özellikle kırtasiye malzemeleri konusunda lider olan Stabilo, kurşun kalem, boyama kalemleri, keçeli kalem, işaretleme kalemi, silgi ve kalemtıraş gibi ürünleri 150 yıllık tecrübesi ile kullanıcısıyla buluşturur. Dünya üzerinde ilk renkli kalem üreten marka olarak ön plana çıkan Stabilio, ilk fosforlu kalem üreten marka olarak da tanınır. İşlevselliği kadar kendine özgü tasarımları ile de dikkat çeken Stabilo Türkiye kırtasiye pazarında da önemli bir yere sahiptir.

Stabilo Kalem Çeşitleri ile Canlı ve Renkli Bir Dünya

Okullar, işyerleri ve evlerde kullanılmak üzere yüzlerce çeşit üretilen Stabilo kalem çeşitleri, her yaştan kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılır. Şık ve yenilikçi çizgisi ile modern bir görünüme sahip olan ürünler, yazım kalitesi ve işlevsel tasarımları ile de tercih edilir. Mor, pembe, sarı yeşil, mavi, kırmızı gibi canlı Stabilo renkleri kullanılarak tasarlanan kalemler, birinci sınıf malzeme kullanımı ile mükemmel kaliteyi bir araya getirir. Boyama ve yazma sırasında rahat bir kalem tutuşu sağlayan özel şekilli gömme tutamaçlara sahip olan modeller, solaklar için özel olarak tasarlanan modelleri ile de dikkat çekicidir. Bütün çocukların resim yapmayı ve yazı yazmayı sevmesini kolaylaştıran Stabilo kalem seti, gazlı, mumlu ya da flaşörler gibi değişik tasarıma sahip çeşitleri ile daha keyifli bir kullanım sunar. Farklı boyutlarda tasarlanan be farklı tarzlara hitap etmeyi başarabilen Stabilo Kalem Modelleri ile daha canlı ve daha renkli bir dünyaya sahip olabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Ergonomik Tasarım

Kullanım sırasında kaymayı önleyen ergonomik tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Stabilo kalemler, ele tam oturan yapısı sayesinde yapılan işe odaklanmayı kolaylaştırır. Renk parlaklığı oldukça iyi olan ürünler, özellikle yazı yazmaya yeni başlayan çocuklar için özel olarak tasarlanan kenar girintileri ile kullanım kolaylığı sağlar. Parmakların kalemi daha rahat kavrayabilmesine izin veren girintiler ellerin kaymasını da önleyerek kalemi düzgün tutmasını sağlar. Yazı yazarken sağlıklı kullanımı destekleyen Stabilo kurşun kalemler, ahşap tasarımları ile de çocuk sağlığını koruyucu rol oynar. Kendine özgü parlak ve canlı renkleri ile resim, ödev ve yazı yazmayı daha keyifli hale getiren renkli kalem seti, özellikle ilköğretim çağındaki çocukların en beğendiği ürünler arasında yer alır. Kalemtıraş, fırça, silgi gibi kırtasiye malzemeleri ile birlikte set halinde satışa sunulan Stabilo keçeli kalem seti, pürüzsüz boyamayı, mükemmel renk yoğunluğunu ve parlaklığı ergonomik tasarım ile bir araya getirir.

Uzun Süre Dayanıklılığını Koruyan Kaliteli Tasarım

Sağlam formu ve kırılmaya dayanıklı uç yapısı ile uzun süre kullanım sunan Stabilo ince uçlu kalem çeşitleri,  yumuşak uçları ile yazı yazmayı kolaylaştırır. İnce uçları sayesinde daha rahat ve daha zarif yazı yazmayı destekleyen kalemler, hızlı ve akıcı yazı yazmaya yardımcı olur. Özel metal desteği kullanılarak tasarlanan keçeli kalemlerin uçları aynı zamanda kendini yenileme özellikleri sayesinde uzun süre renk dayanıklılığı sunar. Hayal gücünü destekleyen renkleri ile çocukların ve yetişkinlerin yaratıcılık kabiliyetini arttıran Stabilo 40'lı set, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen yapısı ile güvenli bir kullanıma ev sahipliği yapar. Fosforlu tonları ve floresan renkleri ile ön plana çıkan işaretleme kalemleri ise farklı ebatlarıyla her türlü metinde işaretleme yapılabilmesine olanak tanır. Online alışverişin en güvenilir platformlarından biri olan Trendyol, Stabilo kalem çeşitleri ile kullanıcıları bir araya getirir. Uygun fiyatlı Stabilo kalem modelleri için Trendyol’u takip edebilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.