İlgili Kategoriler
Marka
"

Stag Geciktirici

" araması için 1 sonuç listeleniyor

Stag Geciktirici Sprey

Özel Hayatınızı Kolaylaştıran Stag Geciktirici Sprey

Özel Hayatınızı Kolaylaştıran Stag Geciktirici Sprey

Geciktirici ürünler, erkekler için cinsel hayatı normal seviyeye getirmek ya da daha etkili bir cinsel hayat yaşamak amacıyla kullanılan bitkisel bazlı formüllerdir. Geciktirici olarak bilinen formüller, tedavi edici değil varsa tedaviye destek olan oldukça etkili ürünlerdir. Pek çok formu olan geciktirici ürünler, cinsel hayata destek verir, erekte süresinin kontrolünü sağlamayı amaçlar. Özellikle psikolojik nedenlerden ötürü oluşan erken boşalma ya da ereksiyon sorunlarının çözümünde kilit bir rol üstlenir. Cinsel açıdan sağlıklı erkeklerde, sperm sayısı ve kalitesi önemlidir. Spermin etkili olması ya da normal seviyede kalması, boşalma süresini de etkiler. Erken boşalma sorunu spermin az gelmesi gibi sıkıntıları açığa çıkartır. Üstelik bu sorun, üç erkeğin birinde görünen, yaş fark etmeyen çok yaygın bir cinsel problemdir. Stag geciktirici, kullanım kolaylığı, içeriği gibi olumlu özellikleri sayesinde erken boşalmada etkili olan yöntemlerdendir. Erken boşalmayı, kasları kontrol ederek sağlamaya çalışan geciktiriciler, içerikleri ve etki alanlarının sınırlı olması nedeniyle bilinen olumsuz bir etkiye neden olmamaktadır. Kişinin özgüvenini iyileştirmesine odaklanan tedavilerde çok iyi bir destekçi olan geciktirici spreyler, kişinin hayat kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır. Erken boşalma, her yaş grubunu etkileyen nedenleri arasında psikolojik ve biyolojik etmenler bulunabilen; tedavisi mümkün olan bir sorundur. Kişi, kendisinde erken boşalma olduğunu kolayca fark etmeyebilir. Üstelik kültürel ve toplumsal nedenlerle kişiler normal bir cinsel hayatları olsa da erken boşalma sorunu yaşadıklarını sanabilir. Bunun yanında erkeğin içine kapanık olması, cinsel konuların tabu olarak görüldüğü bir ortamda yetişmesi, cinselliğe yanlış bir şekilde başlaması ya da olumsuz partner tepkileri, aslında biyolojik hiçbir sıkıntı yokken erken boşalmaya neden olabilir. Tüm bu etmenlerin tam olarak bilinmesi, kişinin cinsel hayata bakışı, üreme sağlığı ve ruh hali için elzemdir. Bu nedenle öncelikle erken boşalma tanınmalıdır. Nedenleri iyi analiz edilmeli, kişi öncelikle bir sorunu olduğunu kendisi bilmelidir. Erken boşalma sadece erkek açısından bakılması gereken bir sorun değildir; erken boşalma ve tedavi olmamak ya da geciktirici ürünler gibi çözüm arayışına girmemek aile ve cinsel hayatı olumsuz yönde etkiler. Hormonların yeterince kontrol edilememesi ve rahatlama sağlanamaması çiftlerin sosyal hayatında kalıcı ve olumsuz etkilere neden olur. Erken boşalma sorunu bu bakımdan teşhis edilmeli, geciktirici ürünler tanınmalı, kişi kendisine yardımcı olmalıdır.

Erken Boşalma ve İnsan Hayatına Etkisi

Erken Boşalma ve İnsan Hayatına Etkisi

Erken boşalma, belli bir süre limit altı olarak değerlendirecek bir durum değildir. Erken boşalmanın tanımında vajinal penetrasyondan sonraki bir dakika içinde boşalma ve daha önemlisi kişinin bu boşalma anını kontrol edememesi vardır. Ayrıca bu durumların erken boşalma olması için süreklilik göstermeli ve istisnasız bir erken boşalma olmalıdır. Yani birkaç sefer erken boşalma olduğunda bu teşhis için yeterli değildir ya da erken boşalmanın tipi değişiklik gösterir. Erken boşalmadan sanıldığının aksine erkek orgazm olmayabilir. Boşalma her zaman cinsel hazzın olduğu anlamına gelmez. Erken boşalma sonrası yeniden cinsel ilişkiye hazırlanmanın zaman alması nedeniyle ilişki bitmiş olarak görülür. Kısaca erken boşalma, cinselliğin kontrolsüzce sona ermesine neden olur. Bu sona eriş partnerde tatminsizlik yaşatabilir ve sorun iki kişinin sorunu haline gelir. Yapılan bazı araştırmalar, erken boşalmanın sperm sayısı ve kalitesini etkilediğini, erken boşalmanın tedavi edilmemesi durumunda bir üreme sorununa dönüştüğünü göstermektedir. Ayrıca erken boşalma sonrası partnerin vereceği her tepki kişide önem arz eder, partner kullanılan her üründen birinci derecede etkilenir. Erken boşalmanın her yaş grubunda görülebilir ama genellikle ergenlik ve geç ergenlik dönemlerinde yani 18 ila 30 yaş arasında sıkça görülür. Bu durumun temel nedeni cinsel kimliğin ve arzunun henüz keşfedilmemiş ya da bazı nedenlerden baskılanmış olmasıdır. Yeterli ve özgüven sağlayan cinsel deneyimle pek çok kişi kendi cinsel yol haritasını çizebilmektedir. Bunun yanında fizyolojik ya da psikolojik nedenlerle erken boşalma ya da boşalamama gibi kısırlığa neden olacak sorunlar da oluşabilir. Stag geciktirici sprey gibi anlık tedavi sağlayan yöntemler, psikolojik sorunların çözümünde etkili bir rol oynar. Stag geciktirici sprey, kişiyi rahatlatıcı bir işlevde kullanılır. Gerek kullanımının kolay olması gerek bitkisel içerikli olması cinsel ilişki esnasında çiftin özgüvenini sağlar. Üstelik Stag geciktirici sprey, anında etki eder ve etkisi geçiciliği – kalıcılığı kişinin kontrolündedir. Memnun olmayan bir durumda, sürülen bölgenin temizlenmesi etkisinin azalmasına neden olacaktır. Geciktirici ürünler kullanmak tüm bu nedenlerden dolayı cinsel hayatı daha sağlıklı ve etkili bir halde getirir.

Erken Boşalmanın Nedenleri ve Tedavisi

Erken Boşalmanın Nedenleri ve Tedavisi

Erken boşalma dört başlıkta incelenir. Bununla birlikte erken boşalmanın nedenleri biyolojik ve psikolojik olarak ayrılır. Her durumda, biyolojik nedenler tedavi edilirken psikolojik destek gerektiği için tedavi kişiye bağlıdır. Erken boşalma çok yaygın olmasına rağmen erken boşalma sorunu olan bireyler doktora başvurmak ya da geciktirici kullanımında çekinebilir. Bu durumda sorun artarak devam edip tip değiştirebilir. Erken boşalmanın kontrol aşamasının en çok kaybedildiği tipi daimi erken boşalmadır. İlk cinsel deneyimden bu yana sürekli ve istisnasız devam eden cinsel sorundur. Genelde iletişimsizlik, utanç, çevre baskısı gibi nedenlerden ötürü kişinin kendi açması geç olur ve sorun daha da büyüyebilir. Daimi erken boşalma, en ciddi cinsel sorunlardandır çünkü ileride biyolojik sıkıntılara neden olabilir. Tüm bunlara rağmen daimi erken boşalma toplum genelinde en az görülen erken boşalma tipidir. Kazanılmış erken boşalma, erken boşalmanın sıkça rastlanan bir tipidir. Kişinin cinsel deneyimlerinin istikrarsız olmasına neden olur. Bu grupta erken boşalma sonradan ortaya çıkmıştır. Yapılan bir ameliyatın sonucu, ilaç etkisi ya da yan etkisi, cinsel ya da cinsel olmayan bir travma, prostat, kanser tedavisinde kullanılan kemoterapi, psikolojik sıkıntılar, özgüvensizlik gibi pek çok nedenden ötürü, kişi erken boşalma sorunu yaşayabilir. Kazanılmış erken boşalma bir inkar sürecini kapsar. Erken boşalmanın kabul edilmesi, tedavinin uygulanması ya da Stag geciktirici sprey gibi ürünlerin kullanılması diğer adımlardır. Aralıklı erken boşalma yanıltıcı bir erken boşalma tipidir. Erken boşalmanın ara ara yaşandığı kişilerde bulunur. Çok sık görülür ve nedenleri genelde psikolojiktir. Altında yatan sorun çözüldüğünde kişi cinsel sağlığına kavuşur. Stag 9000 geciktirici gibi ürünler, sorunun çözümünde ve tedavisinde destekleyici bir rol oynar. Bu aşamada en önemli adım, kişinin cinsel sağlığı hakkında konuşmayı reddetmemesi ve kendi cinsel kimliği hakkında bilgili olmasıdır. Yalancı erken boşalma en önemli erken boşalma tipidir. Kişi, standart üstünde boşalma süresine sahip olsa dahi toplumdaki yargılardan ya da partnerinin ve kendisinin psikolojik durumundan dolayı erken boşalma sorununa sahip olduğunu düşünür. Bu durumda cinsel rahatlama geciktirici ile sağlanabilir. Erken boşalmanın en önemli tedavisi, psikolojik rahatlama ve özgüvendir. Stag geciktirici yorumları da ürünün özgüvenle ilişkisine vurgu yapmaktadır. Biyolojik bir sorundan kaynaklı olsa da sorun ortadan kalktığında yine psikolojik destek önemli yer tutmaktadır.

Stag Geciktirici Sprey Ürünlerin Cinsel Hayata Katkısı

Stag Geciktirici Sprey Ürünlerin Cinsel Hayata Katkısı

Cinsellik çift taraflı bir eylemdir. Her iki tarafından da hem kendine hem de karşı tarafa gereken enerjiyi, eforu harcaması önemli yer tutar. Toplum ve kültür etkisiyle bu eforun erkek tarafından sergilenmesi gerekliliği, erken boşalma gibi istenmeyen durumlara yol açabilmektedir. Stag geciktirici orijinal ürünler, cinsel hayatın erken boşalma sorunundan olumsuz yönde etkilenmesine izin vermemektedir. Geciktirici ürünler, erken boşalmayı önlemede etkili olarak erekte süresini kişinin de izin verdiği ölçüde artırarak daha sağlıklı bir cinsel hayat sunmaktadır. Bu etkiyi sunarken vücuda bilinen bir yan etki ile zarar vermemektedir. Uygulama sırasında herhangi bir terslik görülürse uygulama alanı temizlenebilir ve biraz bekledikten sonra etkinin kaybolduğu görülür. Zaten tene tatbik şeklinde olduğu için ürünün etkisinin yok edilmesi oldukça kolaydır. Stag geciktirici kullananlar, sağlanan kontrol gücüyle erekte sürelerinin sonlanmasına ancak kendileri karar verirler. Geciktirici ürünler, doğru kullanıldığında kişinin cinsel hayata bakışı olumlanır ve cinsel güveni yerine gelir. Bağımlılık yaratmayan bu ürünler, hap şeklinde değil deriye nüfuz olarak kullanıldığı için cinsel zevkin kontrolü üründe değil kişidedir. Orgazm süresinin uzaması ya da partnerdeki cinsel sorunun son bulması hormonların doğru çalışmasını sağlar. Doğru salgılanan hormonlar ile kişilerin duygu durumlarını pozitif yönde etkiler, gerginlik – sinir – stres azalır, uyku dengeye girer. Stag geciktirici sprey etkisiyle cinsel hayat düzene girdiğinde vücutta biyolojik ve fiziksel olumlu değişimler göze çarpar. Öncelikle hormonların tam olarak düzene girmesinin psikolojik etkileri bedene de yansır. Varsa sivilcelerde azalma ya da yok olma görülür. Ağızda çıkan yaralar azalır, tırnaklardaki lekeler yok olur. Stres kaynaklı saç dökülmesi biter. Tüm bunların yanı sıra kişiye özel olumlu etkiler de görülebilir. Döküntü ve kaşıntı ya da hormona bağlı sinir, asabiyet orgazm süresinin uzaması ile son bulabilir. En sık görülen strese bağlı fiziksel sonuç baş ağrısı, cinsel hayatın dolayısıyla hormonların düzene girmesi ile ortadan kalkar.

Stag Geciktirici Sprey Kullanımı

Stag Geciktirici Sprey Kullanımı

Stag geciktirici sprey kullanımı, oldukça kolaydır ve zaten tercih edilmesinin en önemli nedeni de bu kullanım kolaylığıdır. Stag 9000 geciktirici sprey kullanımı mutlaka partner ya da karı koca ilişkisinde kullanılmalıdır. Tekil kullanımlar, tavsiye edilen Stag geciktirici kullanım şekli değildir. Stag geciktirici kullanımı, ereksiyon esnasındadır. Erkek erekte noktasında spreyi penis bölgesinde sıkar. Özellikle sünnet bölgesine sürülmelidir. Bir yada iki sıkım yeterli olacaktır; fazlası erekte süresini arttırmaz. Ayrıca sprey olduğu için ürünün kendisi yeterince yayılır; ürünü yeniden elle yaymaya gerek yoktur. Geciktirici ürünlerde kullanılan maddeler Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı olmak zorundadır. Bu bakımdan içerisinde toksik madde barındırmaz. Ama bu durum alerji için geçerli değildir. Stag geciktirici sprey 20 ml cinsel ilişki öncesinde mutlaka kolda ya da elde test edilmelidir. Eğer uygulama sonrası, uygulanan yerde kızarma, tahriş varsa ürün içindeki etken maddeye alerji var demektir. Bu durumda, ürünle birlikte bir uzmana gidilmesi tavsiye edilir. Stag geciktirici krem de geciktirici sprey ile aynı şekilde tatbik edilir. Kremin spreyden farkı elle yayılmasının gerekli olmasıdır. Her iki ürün de geciktirici etki verecektir. Stag geciktirici ürünlerinin kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Stag geciktirici sprey kullanımında partnerin bilgisi olması önem arz etmektedir. İlişki sırasında spreye temas eden partnerdir. Bu bakımdan kullanılmadan önce partnerin alerjik reaksiyonu belli bir bölgeye sürerek test edilmelidir. Geciktirici ürünler, vajinal yola ve rahme zarar vermeyecek etken maddeler içerse de alerjik reaksiyonlar kişiden kişiye değişebilen kontrolsüz durumlar olduğu için mutlaka alerji testi yapılmalıdır. Stag geciktirici sprey uygulanan alanda herhangi bir yara, dikiş, açık yara, çizik olmamalıdır. Penis bölgesi oldukça hassas ve dış etkenlere açık bir yer olduğu için uygulama öncesinde bölgenin yarasız olması önemlidir. Eğer geciktirici sprey, ameliyat sonrası uygulanacaksa ameliyat bölgesinin ikinci kez kabuk bağlamış olması ve artık yaranın tamamen kapatılmış olması önem arz eder.

Stag Geciktirici Sprey Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Stag Geciktirici Sprey Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Stag geciktirici sprey özellikleri kullanım şekli ile doğru orantılıdır. Stag geciktirici kullanım şekli doğru ve talimatlara uygun olduğunda, geciktirici sprey cinsel ilişkinin süresini olumlu yönde etkileyecektir. Stag geciktirici sprey ya da krem ürünleri kesinlikle gıda olmaya uygun değildir. Bu bakımdan geciktirici ürünler sadece ten ile temas etmelidir. Aynı zamanda ürünlerin vajinaya ya da rahme kanıtlanmış herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, cinsel ilişki sırasında ve geciktirici sprey uygulanmış haldeki penisin yarasız bir vajinaya girmesidir. Regl dönemi yakınken ya da vajinal yolda bir çizik, hasar varken geciktirici kullanımına özen gösterilmelidir. Geciktirici ürünler bitkisel özelliktedir. Bu bakımdan etkileri kalıcı değildir. Geciktirici ürünlerin en temel amacı ereksiyon süresini kişinin kontrolüne vermektir. Cinsel süre ya da haz alma kişiye bağlıdır. Ayrıca geciktirici ürünler, hormonlara değil kaslara etki eder; yani dışarıdan kas desteği söz konusudur. Bu durumda, geciktirici spreyler partner ya da kullanıcı için sağlık açısından bir tehdit oluşturmamaktadır. Stag 9000 geciktirici sprey nemli ve sıcak bir ortamda saklanmamalıdır. Banyoda ise ışık ve ısıdan uzak tutulmalı, mutlaka kapağı her zaman kapalı kalmalıdır. Yazın banyoda saklanması tavsiye edilmez. Isı ya da ışık, ürünün içeriğindeki etken maddeleri etkisiz hale getirebilir. Ayrıca ürün şişesinin etrafının temiz olması, ürünün şişesinin arada bir temizlenmesi kullanım esnasında kolaylık olması açısından önemlidir. Cinsel hayat, ilişki devamlılığında ve üremede mihenk taşıdır. Stag geciktirici sprey etkisi, cinsel hayatın normal seyrinde devam etmesini sağlayarak sağlıklı bir üreme sağlamaktadır. Ayrıca kişinin orgazm seviyesine kolayca çıkmasına destek olur. Bu şekilde orgazm süresinin kaliteli bir şekilde artırılması hedeflenir. Orgazm süresi, sperm kalitesini ve sayısını etkilemektedir. Bu da kişiye sağlıklı bir üreme hayatı sunar. Stag 9000 geciktirici sprey ya da kremler, vücudun cinsel ritmini sağlar. Bu da sağlıklı bir cinsellik anlamına gelir. Orgazm süresinin artması, cinsel gücün ve cinsel kalitesinin olumlu yönde etkilenmesi hayatın diğer evrelerine de yansır. İş hayatı, sosyal hayat ve aile hayatının sağlıklı bir denge içerisinde olması, cinsel hayatın sağlıklı olmasıyla gerçekleşir. Cinsel hayatın daha sağlıklı olması için kullanılan geciktirici ürünlerinin kullanım kolaylığı açısından iki çeşidi vardır: Geciktirici krem ve geciktirici sprey. İki ürünün kullanımı ve özellikle birbirine yakındır. Genelde kullanım kolaylığına göre seçim yapılır. Geciktirici krem, sprey ile aynı etken maddelere sahiptir. Spreyden daha katıdır. Kullanım olarak sprey gibi ereksiyon anında deriye tatbik edilir. Ürünün amacı, kaslara takviye göndererek erekte süresinin kontrolünün sağlanmasıdır. Kullandıktan sonra ellerin yıkanması tavsiye edilir. Bunun nedeni ürünün ağız, göz ile temasının olma riskidir çünkü geciktirici kremin içindeki etken maddeler ağızdan almaya uygun değildir. Geciktirici spreyler, kreme göre daha sıvıdır. Uygulanması kremin aksine el ile yayma gerektirmez. Yine erekte haldeyken penis ve civarına uygulanır. Uygulama miktarı en fazla üç dozdur. Üç doz sonrası uygulamalarda kanıtlanmış olumlu bir etki bulunmamaktadır. Geciktirici ürünler, anında etki eden ürünlerdir. İçeriklerinde ağır kokular bulunmadığı için ne kişi ne de partner koku nedenli problem yaşar. Geciktirici ürünler, peniste herhangi bir yara ya da enfeksiyon yoksa acı veya yanma hissi uyandırmaz. Eğer ciltte yara, bere ya da çizik olmamasına rağmen yanma, acı hissi varsa uygulanan bölge hemen yıkanmalıdır. Geciktirici ürünler, ilaç olmamakla birlikte kişinin orgazm süresini arttırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle hayat kalitesini arttırmak birincil amaçtır. Aynı durum partner için de geçerlidir. Bu bakımdan geciktirici ürünleri kullanırken partnerler arası iletişim önem arz eder. Stag geciktirici fiyatları ürünün miktarına, cinsine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Kişinin ihtiyacı, ürünün boyutu ya da içerik, fiyatların farklı olmasının en önemli nedenleridir. Tüm geciktirici ürünleri Trendyol’dan erişim sağlayabilirsiniz.