"

SteelSeries

" araması için 59 sonuç listeleniyor

SteelSeries

Dünya çapında yüz binlerce kullanıcı tarafından kullanılan SteelSeries marka teknoloji ürünleri ile bilgisayarınızdan daha verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Dayanıklı yapılarıyla göz dolduran bu ürünler bilgisayarınızı daha efektif kullanabilmenizi sağlar. Farklı bilgisayar modellerine uygun olan ürün çeşitleri ile beraber aynı aksesuardan değişik bilgisayarlarda da yararlanabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu teknik özelliklere göre satın alma gerçekleştirebileceğiniz gibi alternatif renk opsiyonlarına göre de bir aksesuara sahip olabilirsiniz. SteelSeries imzasını taşıyan bilgisayar çevre birimlerini ve diğer aksesuarları uzun süre boyunca kullanabilir, oyun ve eğlence süreçlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sesleri Kontrol Edin!

Hem bilgisayarınızda hem de cep telefonunuzda kullanabilmeniz için uygun özellikler taşıyan SteelSeries kulaklık modelleri konforlu yapısıyla göz doldurur. Saatler boyunca kulağınızdan çıkarmadan kullanabileceğiniz bu ürünler, silikon kaplama özelliği sayesinde kulağınızı tahriş etmez. Sağlıklı bir şekilde ses aktaran kulaklıklar yardımıyla oyunlardan şarkılara ya da filmlere kadar birçok alanda verimli bir kullanım elde edersiniz. Düşük ses seviyesinde de yüksek ses seviyesinde de etkili bir performans ortaya koyan kulaklıklar aracılığıyla çevrenizde kişilerin duyamayacağı şekilde telefonunuzun, tabletinizin ya da bilgisayarınızın özelliklerini değerlendirebilirsiniz. SteelSeries kulaklık çeşitleri geniş yastıklama desteğe sağlayan kulaklarınızı tamamen kaplayan modeller içerdiği gibi sadece kulağınızın içini kaplayan kulak içi kulaklık modellerine de yer verir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz bu ürünler sayesinde ses yalıtımı avantajından da yararlanabilirsiniz. Sesin dışarıya ulaşmasını önleyen pratik kulaklıklar sessiz olmanız gereken ortamlarda da müzik dinleyebilmenizi sağlayarak beğeninizi kazanır.

Daha Hızlı Yazın!

Bilgisayarınızı seri bir şekilde kullanıp zaman kazanmak için SteelSeries klavye modellerinden faydalanabilirsiniz. Geniş aralıklara sahip olan tuşların yanı sıra büyük boyutlu tuş takımı aracılığıyla da harflere kolayca ulaşıp daha hızlı yazabilirsiniz. İnternet üzerinden sohbet ederken, arama yaparken ya da ofis uygulamalarıyla metinler hazırlarken ergonomik SteelSeries klavye çeşitlerinin sağladığı avantajları kullanabilirsiniz. Kablolu klavye modellerine ek olarak kablosuz olarak da kullanılabilen modeller bulunur. Bu sayede klavyenizi taşımanız kolaylaşır. Kablosuz klavyelerin özgür kullanım özelliği ile oyun oynarken karakterinizi daha rahat yönetebilir, rakiplerinizden hızlı hamleler gerçekleştirebilirsiniz. SteelSeries mekanik klavye çeşitleri özellikle oyun tutkunlarının işlerini çok kolaylaştırır. Mekanik klavyelerin aydınlatmalı yapısı sayesinde heyecan verici bir oyun atmosferi elde edebilirsiniz. Aydınlatmalı tuş takımı yardımıyla aynı zamanda tuşları çok daha rahat bir şekilde görebilme şansı yakalarsınız. Sık kullandığınız tuşları farklı renklerle daha belirgin hale getirerek oyun oynarken pratiklik kazanırsınız.

Hassas Fare Kullanımı

SteelSeries tarafından üretilen fareler bilgisayarınızdan daha yüksek performansla yararlanabilmeniz için idealdir. Optik özellikleri ve kablosuz modelleri ile SteelSeries fareler internette ya da programlarda vakit geçirirken daha hızlı bir kullanım deneyimi elde etmenizi sağlar. Dijital oyunlardaki karakterlerin kontrolü esnasında da değerlendirilebilen ürünler, tuş atama gibi fonksiyonlarıyla oyuncuların ilgisini çeker. Oldukça hafif olan bu fareler, avuç içine sığmaları ve ergonomik özellikleriyle kullanıcı dostudur. Aydınlatmalı fareler LED ışıklar kullanarak dikkat çekici bir tasarım yaratır. Hassas algılama özelliğiyle göz dolduran SteelSeries fare çeşitlerinden yararlanırken fare altlıkları da kullanabilirsiniz. Yüzeyi pürüzsüzleştiren ve kayma problemini ortadan kaldıran SteelSeries mouse pad modelleri yardımıyla bilgisayarınızda fare imini daha hızlı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. İnternette araştırma yaparken sekmeler arasında seri geçişler gerçekleştirebilmenizi sağlayan modern fareler aynı zamanda scroll tuşu aracılığıyla sayfada aşağı ve yukarı kaydırma yapabilmenizi de kolaylaştırır. SteelSeries mouse pad çeşitleri sade renklerle tasarlanmış ürünlere ek olarak farklı zevklere seslenen yaratıcı tasarımlarla da teknoloji takipçilerinin saygısını kazanır.

Trendyol aracılığıyla cazip koşullarda satın alabileceğiniz SteelSeries ürünleri ile güncel teknolojinin sunduğu gelişmiş olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Yukarı Çık