placeholder
"

Stephen King Kitapları

" araması için 687 sonuç listeleniyor
Altın Kitaplar Kujo
Altın KitaplarKujo
(21)
Kujo
46 TL
Sepete Git
Altın Kitaplar Kubbe'nin Altında
KARGO BEDAVA
Altın KitaplarKubbe'nin Altında
115 TL
Sepete Git

Dünya Çapında Severek Okunan Stephen King Kitapları

Korku edebiyatının çok sevilen ve aranan isimlerinden olan Stephen King, büyük bir okuyucu kitlesine sahiptir. Stephen King kitapları ilk olarak 1974 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Büyük ilgi gören “Göz” kitabı ilerleyen yıllarda ortaya çıkan harika eserlerin başlangıcıdır. Yazarın toplamda 62 roman ve 5 kurgu dışı eseri bulunmakta. Stephen King kitapları sırasıyla Göz, Korku Ağı, Medyum, Mahşer, Çağrı, Tepki, Kujo, Christine, Hayvan Mezarlığı, Ceset, Ateş Yolu, Azrail Konuşuyor, Uzun Yürüyüş, Ejderhanın Gözleri, Sadist, Şeffaf, Hayatı Emen KAranlık, Ruhlar Dükkanı, Oyun, Dolores Claiborne, Uykusuzluk, Falcı, Çılgınlığın Ötesi, Yeşil Yol, Yaratık, Kemik Torbası, Maça Kızı, Yüzyılın Fırtınası, Tom Gordon’a Aşık Olan Kız, Rüya Avcısı, Buick 8, Cep, Bir Aşk Hikayesi, Duma Adası, Enstitü, Düzenleyiciler, Yüzyılın Suçlusu, Colorado Kid, Kubbe’nin Altında, Gece Yarısını Dört Geçe, O, Sis, Kurtadam’ın Döngüsü, 22/11/63, Eğlence Parkı, Doktor Uyku, Holly Gibney 1: Bill Hodges Üçlemesi 1: Bay Mercedes, Diriliş, Holly Gibney 2: Bill Hodges Üçlemesi 2: Kim Bulduysa Onundur, Kabuslar Pazarı, Holly Gibney 3: Bill Hodges Üçlemesi 3: Son Nöbet, Uyuyan Güzeller ve Holly Gibney 5:Yabancı ve Kuşku Mevsimi şeklinde sayılabilir.

İliklerine Kadar Korkmak İsteyenlere: Stephen King Kitapları

İliklerine Kadar Korkmak İsteyenlere: Stephen King Kitapları

Stephen King kitapları ile yeni tanışan okuyucular ilk olarak hangi kitaptan başlayacağı konusunda fikir edinmek isteyebilir. Stephen King kitapları kronolojik olarak okumaya başlanabileceği gibi diğer kitaplara oranla daha çok okuma listelerine giren romanlar da tercih edilebilir. Stephen King kitap önerileri istendiğinde en çok tanınan kitaplarından biri olan Hayvan Mezarlığı akla gelir. Türk okuyucuların büyük bir kısmının ilk edindiği Stephen King kitabı da denilebilir. Aynı zamanda yazarın en sert kitaplarından biri olması ile de dikkat çeker. Yazarın dördüncü kitabı olan Mahşer, yine en ünlü eserlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda televizyona uyarlanan mini dizisi vardır. Yazarın en kült korku-gerilim kitabı olan Medyum da okuyucular tarafından sıklıkla tercih edilen popüler bir eserdir.

Stephen King Kitap Seti

Stephen King Kitap Seti

Korku ve gerilim kategorisinde okuyucuya duyguyu adeta yaşatan kitaplar, meraklısının vazgeçilmezi haline gelir. Okuyucular, hem daha fazla ürün elde etmek hem de fiyat avantajı sağlamak için set halinde satılan kitapları tercih edebilir. Bu sayede tek seferde birden fazla esere ulaşılabilir. Stephen King gerilim kitapları, polisiye kitapları kategorisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Yazılan her kitap ses getirirken aynı zamanda filme ve diziye yapılan uyarlamaları da oldukça ses getirir. Stephen King kitap serisi okuma listesine mutlaka eklenmesi gereken romanlar arasında yer alır. Okurken korku ve gerilimi derinlemesine hissetmek isteyen, kitapla bir bütün olan okuyucular için vazgeçilmez bir seridir. Stephen King kitapları ve konuları ele alındığında yine dikkat çeken ve en çok ses getiren kitaplarından biri “O”, korkunun iliklerinize kadar işlemesine sebep olur. Kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan ve insanları kendi dünyasına çeken karanlık bir canavarı konu edinmiştir. Okurken soluksuz kalacağınız kitap, eşsiz konusuyla okuyucuyu büyüler. Hem kitabıyla hem de sonrasında uyarlanan filmi ile “Yeşil Yol” bütün suçlular arasında John Coffey gibi temiz kalpli bir dev adamın hazin hikayesini anlatır.

Stephen King Bütün Kitapları Trendyol’da

Stephen King Bütün Kitapları Trendyol’da

Stephen King kitapları korku ve gerilim dünyasına adım atmak isteyen okurların büyük keyif alacağı ve vazgeçemeyeceği türde eserler verir. Stephen King kitap fiyatları romanın ciltli ya da ciltsiz olmasına, sayfa sayısına ya da set olarak satışta olmasına göre değişkenlik gösterebilir. Stephen King kitapları İngilizce, Türkçe ve Almanca dil seçenekleriyle satışa sunulur. Talep edilen dilde kitaba en uygun fiyatlarla, Trendyol kalitesiyle dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.