"

Stilevs

" araması için 83 sonuç listeleniyor

Stilevs

Küçük ev aletleri üretiminde 40 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Stilevs markası, tüketici odaklı bir politika takip ediyor. Ergonomik tasarımları ile pratiklik sağlayan Stilevs ürünleri kullanıcıların ihtiyaçları gözlemlenerek tasarlanıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Stilevs markasının ürünleri arasına elektrikli süpürge, blender seti, mutfak robotu, tost makinesi, çay yapma makinesi, mutfak robotu, fritöz, kahve makinesi, kettle gibi modeller yer alıyor. Minimalist dizaynları sayesinde fazla yer kaplamayan ürün seçenekleri, sağlam ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal edildiğinden uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Markanın geniş bir yelpazede sunulan küçük ev aletleri, eşyalarını yenilemek isteyen kullanıcılara önerilen kaliteli ürün alternatifleri arasında bulunuyor. 

Enerji Verimliliği Sınıfında Bulunan Stilevs Ürünleri

Stilevs süpürge modelleri yüksek emiş gücü ile ön plana çıkıyor. Yaşam alanlarında güvenli bir şekilde kullanıma uygun olan modeller, Watt miktarı ve motor gücü sayesinde etkin bir temizlik yapmaya yardımcı oluyor. Yatay ya da dikey konumda kullanıcıların hizmetine sunulan Stilevs elektrikli süpürge modelleri, emici fırçası yardımıyla tozları kısa sürede çekiyor. Özel başlıklar sayesinde ulaşılamayan bölgelerdeki tozları temizlemeyi kolaylaştıran süpürgeler, kuru emiş gücünün yanı sıra kablo uzunluğuyla da kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Stilevs soundless süpürge modeli, enerji verimliliği sınıfında yer alıyor ve uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edilebiliyor. Dijital gösterge paneli bulunan model, maksimum güçte çalıştırıldığında dahi ultra sessiz olma fonksiyonuyla ön plana çıkıyor. Stilevs dikey süpürge modelleri ise ev, büro, yurt, otel gibi çeşitli iş yerleri ve yaşam alanlarında kullanıcılara pratiklik sağlıyor. Fazla yer işgal etmeyen dikey süpürge modelleri, el süpürgesi olarak da kullanılabiliyor.

Emniyet Sistemi Bulunan Küçük Ev Aletleri

Stilevs blender modelleri, kaymayan taban yapısı ile dikkat çekiyor. Paslanmaz çelik blender aparatı bulunan ürün seçenekleri karıştırma ve ölçü kabı içeriyor. Rendeleme ve dilimleme fonksiyonu bulunan ürün modelleri, farklı hız ayarlarında çalışabiliyor ve geniş haznesi sayesinde daha fazla malzemeyi kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyor. Stilevs blender seti modelleri arasında yer alan el blender seçenekleri ise çift çırpıcı içeriyor. Stilevs mutfak robotu seçenekleri, farklı boyutlarda bulunan rendeleme ve dilimleme bıçaklarına ek olarak hamur karıştırıcı ve katı meyve sıkacağı içeriyor. Emniyet sistemi bulunan Stilevs robot ürünleri farklı kademelerde çalıştırılabiliyor. Stilevs tost makinesi modelleri, çıkarılabilir yapışmaz granit plakalar sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. Kademeli ısı ayarı bulunan modeller, geniş yüzeyi sayesinde fazla sayıda tost yapmaya olanak sağlıyor. Stilevs fritöz modelleri, çıkarılabilir teflon kazan sistemi ve kızartma sepeti içeriyor. 

Stilevs Küçük Ev Aletleri ile İşlerinizi Kısa Sürede Bitirin

Çay tiryakilerinin tercihleri arasında yer alan Stilevs çaycı modelleri, paslanmayı önleyen kapalı rezistans sistemi sayesinde lezzetli çaylar hazırlamayı kolaylaştırıyor. Kaynatma ve sıcak tutma düğmesi bulunan ürünler, cam demlik içeriyor. Stilevs kettle seçenekleri paslanmaz gizli rezistans ve dijital gösterge sistemi içeriyor. Stilevs kahve makinesi, kısa sürede kahve hazırlamayı mümkün kılıyor. Geniş bir iç hazneye sahip olan ürün, aynı anda birden fazla kahveyi pişirmeyi kolaylaştırarak kullanıcıların zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerine katkı sağlıyor. Stilevs ütü modelleri, granit taban yapıları sayesinde kumaş üzerinde rahatlıkla hareket ettirilebiliyor. Kireçlenmeyi önleyici sistem içeren ütüler, otomatik olarak kapanma fonksiyonuyla herhangi bir problemin meydana gelmesini önlüyor. Kendi kendini temizleyebilen Stilevs markalı ütü modelleri, damlatmama özelliğinin yanı sıra şok buhar ve sprey fonksiyonları sayesinde ütüleme işlemini kısa sürede bitirmeye yardımcı oluyor. Aradığınız Stilevs marka küçük ev aletlerine Trendyol güvencesiyle hızlıca sahip olabilirsiniz.

 

Yukarı Çık