"

Sudocrem

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Sudocrem

İrlanda merkezli Forest Tosara Ltd. tarafından üretilen Sudocrem Antiseptic Healing Cream, 80 yıldan uzun süredir, cildi yatıştırmak ve döküntü gibi sorunları tedavi etmek için kullanılan etkili bir bakım kremidir. Yüksek orandaki çinko içeriği ile bebek bezinin neden olduğu pişik gibi sorunların üstesinden nazikçe gelen popüler pişik kremleri arasında yer alır. Sudocrem'in bebeğinizin hassas cildini yatıştırdığı ve iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Bebek bakımı dışında kesikler, sıyrıklar ve küçük yanıklar gibi şikâyetlerde nazik fakat etkili bir rahatlama için kullanılabilir. Sudocrem Antiseptic Healing Cream fiyatı ürün gramajına göre değişiklik gösterir. 

Sudocrem Nedir?

En popüler bebek kremlerinden biri olan Sudocrem, Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında birçok annenin kullandığı yatıştırıcı bir bebek bakım kremidir. Öte yandan 3 aşamalı bakım sağlayan formülü sayesinde yetişkinler tarafından da kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bebek kremi, cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanıyla idrar gibi cildi tahriş eden maddelerin cilde temas etmesini önlemeye yardımcı olur. Sudocrem'in yumuşatıcı etkisi cilde yumuşaklık kazandırırken, ağrı ve iltihap gibi şikayetlerin azaltılmasını sağlar. Özellikle bebek bezlerinin neden olduğu tahriş, kızarıklık, döküntü ve kaşıntı gibi durumlarda cildi nazikçe besler ve korur.

Sudocream Ne İşe Yarıyor?

Lavanta yağı içeren Sudocrem bebek bakım kremi olmakla birlikte, sadece bebekler için değil tüm aile üyeleri tarafından güvenle kullanılabilen ve çok yönlü bakım sağlayan bir kremdir. Hassas bölge üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak yaraların daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. İçerdiği etken maddelerle enfeksiyon riskini azaltır. Ağrı ve rahatsızlığı hafifletmek için hafif bir lokal anestezik içerir. Sudocrem kesikler, sıyrıklar, küçük yanıklar, yatak yaraları, mantar hastalığı, akne, egzama ve güneş yanığı dahil olmak üzere çeşitli cilt hastalıklarını tedavi etmek için her cilt tipinde kullanılabilir.

Sudocream Faydaları Nelerdir?

Sudocrem pişik kremi, sivilce ve egzama gibi yaygın cilt sorunlarının tedavisinde de kullanılabilir. Egzama, hem çocukları hem de yetişkinleri etkileyen ve kuru ciltlerde görülen bir rahatsızlıktır. Kuruyan cilt ağrılara neden olabilir. Annelerin en çok tercih ettiği bebek egzama kremleri arasında yer alan Sudocrem, etkilenen bölgeyi enfeksiyondan korurken, yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. Sudocrem bebek bakım kremi, cildi nemlendiren ve koruyan bileşenleriyle egzama ve diğer cilt koşullarının neden olduğu şikayetleri yatıştırmak için kullanılabilir.

Sudocream Nasıl Uygulanır?

Bebeğinizin cildinde pişik meydana gelirse, cildini yatıştırmak ve iyileştirmek için her bez değişiminde etkilenen bölgeye Sudocrem bebek bakım kremi 250 gr ya da Sudocrem bebek bakım kremi 400 gr uygulayabilirsiniz. Uygulama öncesinde bebeğinizin alt kısmının temiz ve kuru olduğundan emin olun. Temiz ve kuru ellerle, parmağınızın ucuyla az miktarda Sudocrem pişik kremi alın. Hafif, dairesel hareketler uygulayarak kremle bebeğinize nazikçe masaj yapın. Cilt üzerinde ince, yarı saydam bir film oluşturmaya çalışın. Beyaz krem ​​hala görünür durumda ise çok fazla kullanmış olabilirsiniz. Kızarıklık geçene kadar bu adımları tekrarlayın.

Kesikler, yanıklar ve tahrişler için Sudocrem pişik kremi 125 gr ya da Sudocrem en küçük boy tercih edebilirsiniz. Kullanmadan önce ellerinizin temiz ve kuru olmasını sağlayın. Parmağınızın ucuna az miktarda Sudocrem antiseptik krem alın. Hafif ve dairesel hareketlerle etkilenen bölgeye hafifçe masaj yaparak uygulayın. Çok fazla krem kullanmamaya dikkat edin.

Sudocrem Fiyatı Nedir?

Sudocrem fiyat seçenekleri, ürün gramajına göre geniş bir yelpazeye sahiptir. Düzenli ve yoğun kullanım için Sudocrem 400 gr ya da Sudocrem 250 gr ekonomik bir seçenek olabilir. Kısa süreli tedaviler için Sudocrem 60 gr ve Sudocrem 125 gr gibi daha küçük ambalajlar tercih edilebilir. Sudocrem küçük boy fiyatı, tüm bütçelere hitap eder. 

Yukarı Çık