"

Südor

" araması için 1947 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Südor

1955 yılında İstanbul'da kurulan Südor Boyaları, yarım asırdan uzun bir süredir Türkiye'nin en önemli boya üreticileri arasında yer alıyor. 1990'lı yıllarda kırtasiye üretimine de başlayan ve yelpazesini genişleten firma; okul malzemelerinden hobi setlerine, ahşap mankenden ofis gereçlerine kadar çok sayıda ürüne imza atıyor. 

Tüm Sanatsal İhtiyaçlarınız İçin Südor 

Sanatsal malzeme üretiminde de Türkiye'nin öncüleri arasında yer alan Südor, her türlü sanat gerecini dünya standartlarında bir kaliteyle üretiyor. Südor akrilik boya çeşitleri, el sanatlarıyla ilgilenen sanatçılar için kusursuz bir seçenek olarak öne çıkıyor. Su bazlı olmaları sayesinde kağıt, ahşap, cam, kumaş, seramik ve kanvas üzerine dilediğinizce desen çalışması yapabileceğiniz Südor akrilik boya seçenekleri, sudan etkilenmeyen ve gerekli durumlarda kolayca temizlenebilen yapılarıyla da işinizi kolaylaştırıyor. Geleneksel Türk sanatlarıyla ilgilenenleri de unutmayan firma, Südor ebru seti ile Anadolu coğrafyasının en özel sanatlarından biri olan ebrunun hayatta kalmasına yardımcı oluyor.

Südor boya setleri arasında çocuklarınız için de son derece eğlenceli ve renkli seçenekler yer alıyor. Südor guaj boya seti ilköğretim seviyesindeki çocuklarınızın sanatsal aktivitelerle tanışmasına olanak tanırken sprey boya modelleri ise çocuklarınıza özgürce duvar resmi yapma şansı sağlıyor. Sulu boya, yağlı boya, kuru boya ve pastel boya seçenekleriyle çocuğunuza rengarenk bir dünya sunmanıza yardımcı olan Südor, her türlü ihtiyaca yanıt veren farklı boy ve ölçülerde fırça seçenekleri de üretiyor. Südor'un çocuklarınız için tasarladığı ürünler arasında birbirinden kaliteli tahta boyaları, desenli el işi kağıtları ve lüks not defterleri de bulunuyor.

Kırtasiye Ürünlerinde Benzersiz Kalite

Südor kırtasiye ürünleri, ilköğretim öğrencisinden ofis çalışanına dek her yaşta ve grupta tüketici için benzersiz bir kalite sunuyor. Öğrenciler için cetvelden pergele, kalem çantasından eskiz kağıdına kadar çok sayıda kırtasiye malzemesine imza atan Südor, ofis ortamlarındaki tüm gereksinimlerinizi de düşünüyor. Südor sıvı yapıştırıcı, çıt çıtlı dosya, bant makine seti ve çöp kovası gibi çok sayıda ofis gereci üreten firma, aynı zamanda evinizde kullanabileceğiniz kırtasiye malzemeleriyle de göz dolduruyor. Metal evrak rafı şık gibi ürünleriyle dekorasyonunuza katkı sağlayan firma, birbirinden sevimli yapıştırıcılı kağıtlarıyla da hayatınızı renklendirmenize yardımcı oluyor.

Südor, yoğun hayat temposu içinde bir nefes almak ve sanatsal bir hobiyle ilgilenmek isteyenler için de birbirinden kullanışlı ürünlere imza atıyor. Ahşap, cam, kumaş ve ayna boyama seçeneklerinin her biri için son derece güçlü ve kaliteli boyalar üreten firma, aynı zamanda keyifle boyayabileceğiniz mankenler de üretiyor. Mozaik sanatını evinde deneyimlemek isteyenlerin beğenisine rengarenk mozaik taşları sunan firma, Südor tutkal setiyle de mozaikleri sağlam bir şekilde yapıştırabilmenize imkan veriyor. Firma, hobi olarak maketle ilgilenmeyi seçen kullanıcılar için ise renkli ve geçmeli ahşap çubuklar, kibrit çöpleri ve kraft telleri üretiyor. 

Südor Kalitesi Şimdi Trendyol'da

Südor ürünleri arasında, evinizde çocuğunuzla birlikte kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak seçenekler de yer alıyor. Çocuğunuzla birlikte kendi oyuncağınızı yaparken kullanabileceğiniz oynar göz - kulak - burun - ağız setleri, ev ortamında kumdan kale yapmanıza yardımcı olan kinetik kum paketleri ve birbirinden renkli top seçenekleri, Südor'un sizler ve çocuklarınız için sunduğu ayrıcalıklı eğlence alternatifleri arasında yer alıyor.

Eğer siz de Südor'un birbirinden kaliteli seçenekleriyle hayatınızı renklendirmek istiyorsanız, sizin için en uygun Südor ürünleriniTrendyol'da bulabilirsiniz. Trendyol'un sizin için özel olarak hazırladığı kampanyalarından faydalanabilir ve en yüksek kalitedeki Südor ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.