placeholder
"

Süet Ceket

" araması için 1153 sonuç listeleniyor

Süet Ceket Modelleri ile Farkınızı Yansıtın

Soğuk havalarda sık sık tercih ettiğimiz süet ceketlerin genellikle kullanılan iki rengi bulunmaktadır. Sık tercih edilen bu renkler siyah ve kahverengidir. Herkes tarafından sevilen süet ceketlerin içerisinde kadınlar tarafından en sevileni kürklü süet cekettir. Genellikle yaka ve bilek kısmında bulunan kürkler süet cekete oldukça ağır bir hava katmaktadır. Erkekler tarafından ise sıklıkla kahverengi süet ceket ve taba süet ceket tercih etmektedir. Taba ceketler tasarımı ve kullanılan materyali gereği gayet ağır modellerdir. Herkes tarafından sevilerek kullanılır. Siyah süet ceket, kahverengi süet ceketin aksine her kıyafetle yakaladığı uyum sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Süet ceketlerde kullanılan farklı tasarımlar ürünü almayı düşünen herkes için dikkat çekici detaylardır.

Süet Ceket Modelleri

Süet Ceket Modelleri

Püsküllü süet ceket bu tasarımlar arasında bulunan ceket modelidir. Cekete kattığı farklılık ile oldukça sevilen modeller arasında yer alır. Soğuk aylarda tercih edilmesine rağmen daha fazla ısıtması için kullanılan içi kürklü süet ceket kış aylarının vazgeçilmezidir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından sık sık kullanılan içi kürklü süet ceket ısınmak amaçlı tercih oranı yüksek ürünlerdendir. Bahar aylarının vazgeçilmezi olan süet ceketler kısa ve kürksüz modelleri ile sık sık tercih edilir. Süet cekette kullanılan kürk veya püskül detayları ile tarzınıza şıklık katabilir ve soğuk aylarda ısınmanıza kolaylık sağlayabilir. Özellikle kış aylarında uzun süet ceket tercih ederek soğuktan daha fazla korunabilirsiniz. Süet ceketler kış aylarının aksine bahar aylarında da sık sık tercih edilen ve sevilerek kadın erkek fark etmeksizin giyilen bir üründür. Gri süet ceket, beyaz süet ceket, krem süet ceket modelleri dışında aranan her renkte bulunabilen süet ceketler modaya ayak uydurmak isteyen her kullanıcı için kurtarıcı bir üründür. Bahar aylarında isteğe göre daha ince ve hafif bir yapıda bulunabilen süet ceketler bahar aylarının güzel renklerini içeren tasarımları ile karşımıza çıkabilir. Pembe süet ceket ve yeşil süet ceket özellikle ilkbaharda tercih oranı yüksek olan süet ceket modelleridir. İlkbaharda genellikle kürksüz ve kısa süet ceketlerin tercih edilmesi ile beraber bu renklerin kullanılması satışını arttırmaktadır.

Süet Ceket Özellikleri

Süet Ceket Özellikleri

;"> Sık sık karışımıza çıkan, hemen hemen herkesin dolabında bulunan süet ceketlerin en sık tercih edilen rengi kahverengidir. Kahverengi süet ceket sonbahar aylarına oldukça ayak uydurur ve kış aylarında da tercih edilebilir. Tasarıma eklenen kürk detayları veya soğuğu azaltmak için süet ceketin iç kısmına eklenen kürkler sayesinde isteğe göre kış aylarında da tercih edebilirsiniz. İster kısa ister uzun kullanıma olanak sağlayan süet ceketler her yaş grubundan kullanıcıya hitap etmektedir. Kadın ve erkekler tarafından sıklıkla kullanılan süet ceketlerin kahverengi olanı da sevilerek tercih edilmektedir. Kahverengi süet ceket dışında daha canlı renkleri tercih eden kullanıcılar için mavi süet ceket veya kırmızı süet ceket de mevcuttur. İstenilen her mevsimde mavinin her tonunu içeren süet ceketleri giymek mümkündür. Mavi süet ceket dışında erkekler tarafından daha çok tercih edilen bir diğer model ise haki süet cekettir. Haki süet ceketler rengin asilliği sayesinde tarzınıza tarz katabilir ve her mevsime ayak uydurmanıza olanak sağlayabilir.

Süet Ceket Temizliği

Süet Ceket Temizliği

Süet kumaşa sahip ürünler her zaman daha fazla dikkate ve özene ihtiyaç duyar. Süet ceketlerin temizlenmesi diğer ceketlere göre farklılık gösterebilir. Kolay çıkabilen lekeler için narin ve nemli bir bezle silebilir veya temin ettiğiniz süet temizleme spreyi ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Çamur lekesi gibi daha zor çıkan lekeler için ise bir süet temizleme fırçası veya süet temizleme köpüğü alabilirsiniz. Edindiğiniz bu süet kumaşlara özel temizlik ürünleri ile ceketinizin ömrünü arttırabilir ve renk solmalarını engelleyebilirsiniz. Hakiki süet ile üretilen modellere ek olarak suni süet ceket modelleri de seçenekler arasındadır ve daha kolay kullanım avantajı sunar. Süet ceket fiyatları modelden modele değişiklik göstermektedir. Erkek süet ceket ile süet ceket kadın modellerinin tümüne Trendyol’dan ulaşabilir, dilerseniz hızla sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.