Superfresh

Dondurulmuş gıda markaları arasında bilinirliği ve çeşitliliği ile fark yaratan Superfresh, tadına doyumsuz lezzetler sunuyor. Tüketime hazır gıdalardan ton balığı ve mısır konservesi ile de tanınan Superfresh; dondurulmuş sebze, dondurulmuş meyve, dondurulmuş hamburger köftesi, dondurulmuş pizza, dondurulmuş pide, dondurulmuş lahmacun, dondurulmuş mantı, dondurulmuş börek, dondurulmuş deniz ürünleri ve dondurulmuş tatlı çeşitleri ile sofralara lezzet katıyor. Superfresh ürünleri; konservelerinde sunduğu doğal lezzet ile öne çıkarken dondurulmuş sebze ve meyvelerin tazeliği dikkat çekiyor. Superfresh, saklaması ve pişirmesi son derece pratik olan ürünleri ile mutfaklarda fark yaratıyor. 

Lider Türk Markası

Türkiye'nin ilk dondurulmuş gıda üreticisi Kerevitaş tarafından 1990 yılında kurulan Superfresh'in geçmişi 1970 yılına kadar uzanıyor. Kerevit ihracatıyla başlayan başarı hikâyesini, 1980 yılından itibaren dondurulmuş gıda ihracatı ile devam ettiren Kerevitaş; ürünlerini iç pazarda perakende olarak satmaya Superfresh markası ile başlıyor. Sektörel tecrübesi sayesinde Superfresh markasını kısa sürede duyuran Kerevitaş, günümüzde dondurulmuş gıda pazarındaki ürün gamı en geniş firma olmasıyla dikkat çekiyor. Dondurulmuş gıdanın yanı sıra konserve ürünleri ile de sektörde iddialı olan Superfresh markası, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hitap ediyor. Superfresh Mısır ve Superfresh Ton Balığı evlerin yanı sıra fabrikalarda, otellerde, restoranlarda yaygın olarak kullanılıyor. Perakende sektöründeki başarısını catering sektöründe de kanıtlayan Superfresh; ürünlerinin kalitesi, tazeliği ve güvenilirliği ile öne çıkıyor.   

Et ve Deniz Ürünleri 

Pratik ve lezzetli bir öğün için hamburger en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Doyuruculuğu ile öne çıkan Superfresh Hamburger Köftesi, kolay saklanabilir ve kolay pişirilebilir olması sebebiyle tercih ediliyor. Deniz ürünleri tutkunları için 4 mevsim taptaze lezzetler sunan Superfresh aynı zamanda sunumlarınızı da zenginleştiriyor. Superfresh Karides ve  Superfresh Kalamar, üstün lezzeti ile salatalarda, yemeklerde ve mezelerde sofraları renklendiriyor. Sağlığına önem verenlerin ve düzenli deniz ürünleri tüketenler tercih ettiği karides ve kalamar, Superfresh güvencesi ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. 

Superfresh Sebze Meyve ve Tatlı

Sebzeleri, meyveleri en taze haliyle dev tesislerde ve hijyenik koşullarda özenle paketleyen ve donduran Superfresh; yılın 12 ayı dilediğiniz lezzeti mutfaklarınıza getiriyor. Derin dondurucuda uzun süre güvenle saklayabileceğiniz Superfresh ürünleri, pişirme esnasında ise kolayca çözülmesi ve hızlıca pişmesi ile dikkat çekiyor. Superfresh Patates dilerseniz fırında dilerseniz yağda kızartarak tüketebileceğiniz en lezzetli sebzeler arasında yer alıyor. Superfresh Ispanak, yıkanmış ve temizlenmiş olarak hijyenik ambalajlarda satışa sunuluyor. Yemeklerde, salatalarda, mezelerde ve böreklerde yaygın olarak kullanılan Superfresh Bezelye, iri taneli ve taze oluşu sebebiyle tercih ediliyor. Tatlılara egzotik bir tat katan Superfresh Frambuaz; pastaların, dondurmaların ve keklerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Superfresh Künefe, geleneksel lezzeti ve yoğun kıvamı ile ikramlarınızda fark yaratıyor.

Superfresh Hamur İşi

Superfresh Pide çeşitleri lezzeti ve zengin içeriği ile iştah kabartıyor. Türk damak tadına uygun lezzetler sunan Superfresh'in özellikle peynirli ve kıymalı pide çeşitleri yoğun talep görüyor. Pizza tutkunları için hem hızlı hem de lezzetli bir alternatif olan Superfresh Pizza yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanıyor. Peynirli, ıspanaklı, kıymalı ve patatesli Superfresh Börek çeşitleri ansızın gelen misafirlere ikram edilebilecek en şık alternatifler arasında yer alıyor. Türk mutfağının geleneksel tatlarından olan mantı ise Superfresh kalitesi ile sofraları süslüyor. Superfresh Mantı kıvamı ve lezzetinin yanı sıra son derece pratik olması sebebiyle de tercih ediliyor. Superfresh'in tadına doyumsuz tüm lezzetleri Trendyol ayrıcalığı ile sofralarınızı süslüyor.

Yukarı Çık