"

Sürahi

" araması için 756 sonuç listeleniyor

Sürahi

Yemek süreçlerini kolaylaştıran sofra ürünlerinden olan sürahiler farklı modellerle üretiliyor. Son teknolojilerle üretilen sürahi modelleri, kullanımı kolaylaştıran detaylarla harmanlanıyor. Hacmi ve yüksekliği değişen sürahi çeşitlerinin biçimleri de modelden modele farklılaşıyor. Modern görünümlü kulplu ve bardak kapaklı modelleri oldukça fazla tercih ediliyor.

İçeceğinizi hijyen koşullarda muhafaza edeceğiniz sürahilerle kahvaltı, ara öğün ve akşam yemekleri çok daha konforlu bir hâl alıyor. Komodin üstü sürahiler de benzer şekilde kolaylık ve rahatlık vadediyor. Paşabahçe, Lav, Mudo Concept ve Brita sürahi de dahil geniş bir liste Trendyol’un avantajlı fiyatları ile tüketiciye sunuluyor. Sofra kategorisi altında yer alan sürahi modelleri arasından dilediğinize hemen sahip olarak yemek seanslarınızı keyifli kılmak mümkün oluyor.

İşlevsel Sürahi Modelleri

Estetik ve şık bir görüntü sunan sürahiler işlevsel olmaları ile fark yaratıyor. En elzem sofra ürünleri arasında yer alan sürahilerin kapaklı modelleri dışarıdan toz bulaşmasını önlüyor. Kapaklı sürahiler kolay dökme ağzı ile yeterli miktarda su çıkışı sağlıyor ve böylece kolay kullanım avantajı sunuyor. Bardaklı sürahi modellerinin ağız kapama aksesuarı bardak biçimli oluyor. Bu kapatma stili hem aksesuar hem koruma hem de bardak olarak kullanma olanağı sağlıyor. Çok amaçlı kapak tasarımlı sürahiler yatak başı için ideal ürünlerden oluyor.

El ile açılan kapak mekanizması da işlevsel bit kullanım alanı yaratıyor. Açma mekanizmalı kapağa sahip olan bu modellerde sürahi tek elle kullanılabiliyor. Ergonomik tasarımlı sürahi modelleri arasında yer alan bir diğer ürün de kulplu sürahiler oluyor. Farklı tutucu tasarımları ile üretilen kulplu sürahiler kolay kullanım arayışındakilerin en fazla rağbet gösterdikleri modeller arasında yer alıyor. Her daim kolay kullanabileceğiniz kulplu sürahileri ve daha fazlasını Trendyol’un geniş ürün kataloğunda bulmanız mümkün.

Modern ve Göz Alıcı Sürahiler

Yeni tekniklerle dizayn edilen sürahilerin birbirinden göz alıcı pek çok modeli bulunuyor. Hijyenik, estetik ve ergonomik sürahiler rahatlık ve konfor vadediyor. Porselen, seramik ve cam sürahi çeşitleri bu anlamda bir adım öne çıkıyor. Bu sürahiler tekli ve set şeklinde üretiliyor. Sürahi setleri içerisinde genellikle sürahi ve bardak yer alıyor. Yaşam alanlarında, iş yerlerinde, küçük ve büyük ofis alanlarında kullanabileceğiniz sürahiler tarzınızı yansıtacak modellerle çeşitleniyor.

Su şişesi ve damacana görünümlü, karaf, vida kapaklı, mini, bombeli, desenli, dolgulu, bardak biçimli ve daha pek çok sürahiler ve sürahi takımı ürünleri tarzınızı yansıtmanıza imkân veriyor. Kapaklı sürahilerin silikon, plastik, bambu bileşimli ve cam kapakları bulunuyor. Bu kapaklar orijinal camdan olabildiği gibi farklı renkli de olabiliyor. Mavi, sarı, beyaz, pembe, kırmızı ve benzeri renklerdeki kapaklardan sofra takımlarınıza uygun olanı seçmeniz mümkün.

Çizgili dolgulu Paşabahçe sürahi klasik görünümü ve modern detayları ile en fazla tercih edilenlerden biri oluyor. Ortası delik şişe kapaklı sürahilerin dik optikli modelleri hem modern görüntüleri hem de kolay kullanımlı olmaları ile bir adım öne çıkıyor ve son dönemin çok satanları arasında yer alıyor. Sıcak bahar ve yaz günleri için renkli kapaklı sürahiler rağbet görüyor. Bunların yanı sıra Brita sürahi fiyat ve performans açısından dikkat çekiyor.

Tarzınıza ve gereksinimlerinize uygun modeli seçerek hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Farklı hacimlerle ve set seçenekleri ile satılan sürahilerin mini, village karaf ve şarap karafı modelleri her mevsim ilgi görüyor. Su ve meşrubatları göz alıcı bir sunumla takdim etmek isteyenler için avantajlı fiyatlarla satışa sunulan bu ürünlere Trendyol online mağaza ayrıcalığı ile hemen sahip olabilir, günün her vakti rahat edebilirsiniz.

Yukarı Çık