"

Swarovski

" araması için 1581 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Swarovski

Kristal işçiliğine ivme kazandıran; son moda kreasyonları ve özel tasarımları üstün kaliteyle tüketicilerle buluşturan Swarovski; dünyada takı seven birçok kadını etkisi altına almış durumda. Özel tasarımları ile kaliteli ışıltıyı fark eden, usta işçilikten ve detaylardan anlayan tüketici kitlesini hedefleyen marka; ürünlerini, materyallerini ve tekniklerini sürekli yenilerek trendleri önden takip ediyor. Marka, özenle hazırlanan koleksiyonu aracılığıyla Swarovski küpe modellerinden Swarovski saat çeşitlerine; kol düğmesinden anahtarlığa birçok parıltılı bijuteri ürününü kadınlarla buluşturuyor.

Göz Alıcı Swarovski Modelleri

Swarovski kolye modelleri son derece dikkat çekici, renkli ve parıltılı tasarımlarıyla gösterişli ürünlerden hoşlanan kadınları cezbediyor. Swarowski kalp, çiçek, kelebek, halka, inci, ayıcık, fiyonk, anahtar, sonsuzluk ve benzeri detaylara sahip kolyeleri kadınların boyunlarını zarifçe süslüyor. Swarovski kuğu kolye modeli son zamanlarda markanın adeta ikonik bir tasarımını oluşturuyor. Kuğu figürü kullanılarak farklı şekil de detaylara sahip birçok dizayn kadınların beğenisine sunuluyor. Göz kamaştıran detaylara sahip Swarovski bileklik ve bilezik çeşitleri de kristallerin üstün işçilikle işlenmesiyle ortaya çıkıyor. Swarovski tek taş modelleri pırlanta taşlardan ayırmak için profesyonel bir kuyumcunun gözüne ihtiyaç duyuluyor. Kaliteli kristallerden üretilmiş tektaşlar göz alıcı parlaklıklarıyla kadınların parmaklarını süslerken; Swarovski yüzük modellerinin renkli olanları ise sanatsal tasarımların özel kristallerle olan mükemmel uyumunu yansıtıyor.

Swarovski Sınırsız Seçeneklerle Dolu

Swarovski Türkiye pazarında şık ve özenli tarzları benimseyen kadın, erkek ve çocuklara hitap ediyor. Takı kullanımına kulakları delinerek başlayan kız çocukları Swarovski küpe modelleri arasında yer alan eğlenceli tasarımlara bayılıyor. Swarovski ürün seçkisinde kolye, küpe, yüzük, bilezik dışında da farklı alternatifler tüketicilere sunuluyor. Swarovski gözlük modelleri eşi benzeri olmayan kristal detaylara sahip tasarımlarıyla ön plana çıkarken Swarovski saat ve kol düğmesi çeşitleri hem kadınlar hem de parıltılı ürünleri seven erkekler tarafından tercih ediliyor. Swarovski bayan saat modelleri tamamı ya da bir bölümü kristallerden oluşan farklı renklere ve boyutlara sahip sıra dışı dizaynlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

İş hayatında imza atmanın önemine inanan ve başlayacağı işlere özel kalemlerle imza atmayı önemseyen iş insanları Swarovski kalem ürünlerinin şatafatlı tasarımlarını sıklıkla tercih ediyor. Evlilik törenlerinde de Swarovski kalemlerini kullanan çiftler azımsanmayacak sayıda. Swarovski anahtarlık modelleri, telefon kılıfları, portföyler, biblo çeşitleri, şans materyalleri, tokaları, vücut kremleri ve benzeri kristal içeren tüm özel ürünleri tüketicilerin sahip olunması gerekenler listelerinin ilk sıralarını kaplıyor.

Mükemmel Hediye Alternatifleri

Swarovski aksesuarları harika bir hediye seçeneği olarak da ön plana çıkıyor. Sevdiğiniz kişilere, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza, sevgilinize, çocuklarınıza Swarovski takı modellerinden seçerek onları sevinçten havaya uçurabilirsiniz. Öte yandan iş ya da resmi ilişkiniz olan kişilere hediye seçmeniz gerektiğinde de Swarovski sayesinde fazla vakit kaybetmeden mükemmel bir hediyeye ulaşabilirsiniz. Kalemler, anahtarlıklar, kol düğmeleri, biblolar ve benzeri ürünler mükemmel seçenekleri oluşturuyor.

İş birliğine hazırlandığınız birine, iş ortağınıza, değerli bir çalışanınıza Swarovski kalem hediye ederek aranızdaki ilişkiyi samimi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Sevgilinize Swarovski yüzük hediye ederek aşkınızı anlamlı hale getirebilirsiniz. Swarovski takı modelleri, birçok değişkene bağlı olarak farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunuluyor. Ürünler boyutlarına, kullanılan kristale, tasarımlarına ve ürün çeşidine göre de farklı fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. Swarovski kolye fiyatları tasarımına, boyutuna göre farklı aralıklarla markanın ürün yelpazesinde yer alıyor.

Swarovski kampanya döneminde Trendyol'da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Swarovski indirimli ürünler tüketiciler açısından önemli bir avantaj oluşturuyor. Her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığı Swarovski indirim döneminde ve sonrasında yüzlerce modele siz de Trendyol aracılığıyla göz atabilir, beğendiğiniz ürünler için güvenle sipariş oluşturabilir, özel aksesuarlarınızla parıltılı yaşamın tadını rahatça çıkarabilirsiniz.