"

Tabure

" araması için 307 sonuç listeleniyor

Tabure

İşlevsel kullanımı ile her evde ihtiyaç duyulan mobilyalarından biri olan tabureler, Trendyol'un sandık ve tabure kategorisi altında alıcıya sunulur. Salonda, mutfakta ve balkonda esnek ve fonksiyonel kullanımı ile öne çıkan ürünler, üretildiği malzemeye ve modele göre değişir.

Kullanışlı Tabure Modelleri

Değişen dekorasyon anlayışı ile farklı tasarımlarda sunulan tabure modelleri kullanılacağı alana göre değişiklik gösterir. Mutfak için yüksekliği ayarlanabilir bar tabureleri öne çıkar. Estetik görünümü ile ahşap tabureler ise evin her bölümünde kullanılabilir niteliğe sahiptir. Ekonomik fiyatları ve kullanışlı tasarımı ile tercih edilen lastik tabureler ise değişen yükseklikleri ve modelleri ile alıcının ilgisini çeker. Dikkat çeken diğer bir model ise metal ayaklı taburelerdir. Gerek mutfakta gerek balkonda rahatlıkla kullanılabilen metal ayaklı tabureler, ihtiyaç duyulan her alanda sandalyeye alternatif olarak tercih edilebilir. Minderli üst bölümü ile konforlu bir kullanıma sahip olan metal ayaklı tabureler, renkli tasarımları ile ortama şıklık katar.

Şık ve Modern Ahşap Tabureler

Tabureler arasında popüler bir kullanıma sahip olan ahşap tabure modelleri, doğal ahşap ayakları ve renkli oturma bölümü ile benzerlerinden ayrılır. Şık tasarımı ile salondan yatak odasına kadar her alanda kendine yer bulan modeller, modern dekorasyonlara kolayca uyum sağlar. Tasarımları genellikle yüksekliğine bağlı olarak farklılaşan ürünler, minderli ve mindersiz modeller olarak alıcıya sunulur. Minderli tabureler şık görünümünün yanında konforlu kullanımı ile öne çıkar ve ekstra minder ihtiyacını ortadan kaldırır. Mindersiz tabureler ise hem tek renk hem de oturma bölümü farklı renkte olan modeller olarak bulunabilir. Aynı zamanda ahşap tabureler arasında yüksekliği ayarlanabilir bar taburesi çeşitlerine de rastlamak mümkündür.

Modern Mutfaklara Uygun Bar Tabureleri

Geniş bar masasına sahip mutfaklar için tasarlanan bar tabureleri, ayarlanabilir yüksekliği ile klasik taburelerden ayrılır. Yüksek bar masası etrafına konumlandırılarak şık ortamlar oluşturmak için kullanılan tabureler, birçok farklı modele sahiptir. Genellikle metal ayaklı tasarıma sahip olup minderli ve mindersiz oturma kısmı ile değişen bu ürünler, uzun bir tasarıma sahiptir. Değişen renkleri ve biçimleri ile mutfakta modern bir hava yaratmayı sağlayan ürünler arasında tekerlekli tabureler ve koltuk biçiminde ürünler de yer alır. Kolçak kısmı ve sırt bölümü bulunan bar koltuğu çeşitleri, daha konforlu bir kullanım sunduğu için geniş mutfaklarda tercih edilir. Ahşap bar taburesi modelleri ise hem yüksekliği ayarlanabilir ürünler olarak hem de dört ayaklı ahşap koltuk biçiminde tabure çeşitleri olarak alıcıya sunulur. Özellikle yüksekliği ayarlanabilen ahşap bar tabureleri yenilikçi, modern ürünler arasında yer alırken dört ayaklı ahşap tabureler klasik bir dekor için ideal bir seçimdir.

Kullanışlılığı ile Öne Çıkan Plastik Tabureler

Tabure modelleri arasında en kullanışlı ürünlerden olan plastik tabure çeşitleri, balkondan banyoya kadar evin her alanında kullanılabilir. Kısa ayaklı, uzun ayaklı ve standart ölçülere sahip orta boy plastik tabureler, tasarım açısından gösterdiği gibi kalite açısında da farklılık gösterir. Sağlam plastikten üretilen modeller, dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar kullanılabilir.

Klasik taburelerin yanında plastik tabure modelleri arasında basamaklı tabure ve katlanır tabure çeşitleri de yer alır. Basamaklı tabureler ev içinde merdiven olarak işlevsel bir kullanım sunarken, katlanır tabureler kullanılmadığı zamanlarda kolayca muhafaza edilebilir. Az yer kaplayan modeli ile balkonda veya mutfakta kullanmak için ideal olan katlanır tabureleri farklı ebatlarda bulabilir, plastik tabure fiyatları ile de karşılaştırma yapabilirsiniz.

Birbirinden farklı tabure modellerini Trendyol’un tabure kategorisinden inceleyebilir, cazip avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Yukarı Çık