"

Targus

" araması için 104 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Targus

Targus, kaliteli laptop aksesuarları üreten bir firma olarak tanınıyor. Laptop çantaları denildiği zaman akıllara ilk olarak Targus markası, 40 yıla yakın bir süredir bilgisayar kullanıcıları için sağlam ve dayanıklı laptop çantaları üretiyor. Adını ve kalitesini bütün bilgisayar kullanıcılarına duyurmayı ve kanıtlamayı başaran Targus, laptop çantaları dışında notebook soğutucu, şarj adaptörleri, mouse (fare) gibi çeşitli aksesuarları da üreterek bilgisayar kullanıcılarına sunuyor.

Targus Markasının Tarihi

Laptop çantalarıyla adını tüm dünyaya duyurmuş olan Targus, 1983 yılında Neil Bruce-Copp tarafından Londra'da kuruldu. Kurulduğu yıl içerisinde, IBM de olmak üzere çeşitli bilgisayar OEM'leriyle (Original Equipment Manufacturer) ortaklığa başlayarak kuruluş vizyonunun ve misyonunun ne kadar büyük olduğunu ilk andan itibaren hissettirmeyi başarmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren her geçen yıl hedeflerini büyüten Targus markası, 1985 yılında Canon ve Apple gibi yeni müşterileri bünyesine kazandırdı. 1987 yılında ABD ve Kanada'da ofisleri açılan Targus, bir sonraki yıl Avustralya'da da ofisini açarak büyümeye devam etti. Sonraki yıllarda dünyanın diğer ülkelerinde de ofisler açmaya başlayan marka, 1989 yılında Kraliçe'nin İhracat Başarısı ödülünü kazanarak adından daha da söz ettirmeyi sürdürdü. 2003 yılında 20. yılını kutlayan Targus markasının ismi daha da büyüdü ve 2013 yılında Google ile ortaklığa girişti. 2017'de CES Yenilik Ödülü'nü kazandı ve bir sonraki yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde Targus iPad kılıf modellerinin satışında birinci sıraya kadar yükselmeyi başardı.

Targus Ürün Çeşitleri

Targus markasının, uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ve kaliteli bilgisayar çantaları bulunuyor. Elle taşınabilir laptop çantalarının haricinde, laptoplar için targus sırt çantası çeşitleri de mevcut. Tasarım olarak normal bir sırt çantasına benzeyen ancak fonksiyonları farklı olan bu sırt çantaları, laptopları her türlü darbe ve sarsıntı karşısında koruyabilecek bir niteliğe sahip. Laptopların konulduğu ana bölmenin dışında, Targus çanta üzerinde çeşitli aksesuarları saklayabileceğiniz çeşitli küçük bölmeler de yer alıyor.

Laptoplar için kullanabileceğiniz çeşitli aksesuarlar da mevcut. Isınan bilgisayarlarınız için soğutucu, USB çoğaltıcı, notebook kilit, mouse, şarj adaptörleri ve iPadler için özel olarak üretilen kılıflar da bulunuyor.

Daha çok Targus laptop çantası çeşitleri üreten marka, gelecek yıllarda üretim alanlarını genişleterek daha pratik ve kullanışlı diğer ürünleri de hizmetinize sunacağının sinyallerini veriyor.

Targus Çantalar ile Laptoplarınızı Güvenli Bir Şekilde Taşıyın

Özel olarak olarak üretilmiş kaliteli laptop çantalarını kullanarak her türlü darbe karşısında laptopunuzu güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çeşitli laptop çantaları bulunduğu için geniş bir tercih alanına sahipsiniz. Laptoplarınızı nasıl taşımak istediğiniz, tercihlerinize yön verecek bir detay olarak öne çıkıyor. Laptoplarınızı el ile taşımak isterseniz standart tasarımı olan laptop çantalarını tercih edebilirsiniz.

Laptoplarınızı elinizde değil de sırtınızda taşımak istiyorsanız, kullanım keyfiniz için özel olarak üretilmiş Targus sırt çantası çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Sırt çantalarının boyutları da istediğiniz çeşitliliğe sahip olduğu için laptopunuzun boyutuna göre istediğiniz çantayı seçebilirsiniz.

Çantaların içinde laptoplarınızı darbeler karşısında özel olarak koruyabilen dolgular yer alıyor. Bu sayede çantanıza gelen çeşitli darbeler karşısında laptoplarınızı daha güvenli bir şekilde taşımanız mümkün olabiliyor.

Targus Fiyatları

Targus markasının ürünleri çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Laptop çantalarının boyutları farklı olduğundan fiyatları da boyutlarına paralel olarak farklı olabiliyor. Daha büyük boyutlara sahip laptop çantalarının fiyatları yüksek olurken, küçük olan çantaların fiyatları ise daha makul seviyelerde sunuluyor.

Almak istediğiniz ürünün özellikleri bu konuda belirleyici bir etken olarak öne çıkıyor. Targus'un öne çıkan ürünlerini Trendyol'da inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.