"

Tayt

" araması için 8460 sonuç listeleniyor

Tayt

Tayt; kişilerin vücutlarını saran esnek, çorap ile pantolon arası bir hazır giyim ürünü sık sık tercih ediliyor. Spor taytları ve günlük tayt modelleri olarak başlıca iki kategoriye ayrılan taytlar son yılların en trend giysileri olarak ön plana çıkıyor. Uzun yıllardır kadın ve erkek sporcular tarafından antrenmanlar esnasında kullanılan taytlar son yıllarda sokak modasının vazgeçilmez alt giyim ürünü olarak her yerde ve her saat diliminde tercih ediliyor.

Spor Taytlarıyla Antrenmanlar Daha Konforlu

Spor taytlar esnek yapıları, vücudu saran tasarımlarıyla antrenman esnasında sporcuları rahat ettirerek aktivitelerine rahatlıkla devam etmelerine yardım ediyor. Under Armour, Asics& Onitsuka Tiger, Adidas, New Balance, Puma, Reebook, Nike tayt modelleri gibi dünya spor markalarına ait ürünler üstün teknolojik altyapıyla, özel kumaşlardan üretilmiş olmaları nedeniyle kullanıcılara ekstra konfor sağlıyorlar. Dri- Fit özelliği bulunan bazı spor taytları teri kumaşın yüzeyinde tutarak kullanıcının kuru kalmasını sağlıyor. Çoğu spor tayt modelinin nefes alabilirlik özelliği bulunuyor. Çok çeşitli donanımları bulunan kadın spor tayt modelleri üstün özellikleri sayesinde antrenman dışında günlük olarak da tercih ediliyorlar. Spor taytları işlevsellikleri nedeniyle erkek sporcular tarafından da fiziksel aktiviteleri esnasında kullanılıyorlar. Trendyol her bedene uygun, en bilinen markalara ait spor taytları aynı çaltı altında tüketicilerle buluşturuyor.

Deri Taytlar Çok Gözde

Doksanlı yıllara damgasını vuran deri tayt modelleri son yıllarda genç ve kendini genç hisseden tüketicilerin en çok rağbet ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Özellikle şık ortamlarda, gece davetlerinde tercih edilen deri taytlarla yapılan kombinler kullanıcıların stillerine katkı sağlıyor. Seksenler ve doksanların gözdesi parlak disco taytlar da rahatlıkları ve canlı renkleriyle trendlerin öncüsü olmak isteyenler tarafından rağbet görüyor. Modaseverler tunik, gömlek, tişört ve kazaklarla yaptıkları tayt kombinleri ile tarzlarıyla fark yaratıyor. Addax tayt modelleri de toparlayıcı özellikleriyle kadınların en beğendikleri ürünler arasında dikkat çekiyor. Taytların görsel olarak kullanıcıları memnun etme özelliklerinin yanında esnek ve rahat oluşları da tercih edilmelerine neden oluyor.

Tayt Modelleri ile İnce Silüetler

Kadın tayt modelleri arasında en çok tercih edilenlerden olan push up tayt modelleri arka bölgeyi yukarı doğru kaldırarak vücut silüetini daha dar ve ince gösteriyorlar. Tayt kategorisi ürünlerinin bir bölümünde vücudu sarıp toparlayarak, daha dar ve ince gösterme özelliği bulunuyor. Koton tayt modelleri arasında düğmeli, cepli olan çeşitler pantolonlar yerine de rahatça kullanılabiliyorlar. Taytların düz renklerinin yanı sıra rengarenk, desenli, eğlenceli tasarımlardan oluşan modelleri de ilgi görüyor. Yüksek bel tayt modelleri beli saran ve destekleyen yapılarıyla hem sporda hem sosyal yaşamda tercih ediliyorlar. Tayt pantolon çeşitleri ise rahatlık olarak tayt özellikleri taşımalarına karşın pantolonlarda bulunan cep, fermuar gibi detaylarla tasarlanarak resmi ortamlarda bile kullanılabiliyor. Trendyol giyim kategorisinde her çeşit, model, beden ve renkte tayt modelleri en uygun fiyatlarla yer alıyor.

Çocuklar da Taytlarla Rahat

Tchibo, DeFacto, Koton Kids, Lc Waikiki, Hummel Kids ve daha birçok markanın çocuk tayt modelleri de ebeveynler ve çocuklar tarafından çok seviliyor. Neşeli, rengarenk olan çocuk taytlarıyla minikler hem çok rahat hareket ediyor hem de tarzlarıyla dikkat çekiyor. Spor yapan çocuklar da spor taytlarının özel teknolojik donanımları sayesinde aktiviteleri esnasında kuru kalarak antrenmanlarına rahatça devam ediyor.

Tayt Fiyatları

Tayt modellerinin fiyatları da markalarına, kumaşlarına ve tasarımlarına göre değişiyor. Diğer tüm giyim kategorisi ürünlerinde olduğu gibi tayt modellerinde de dönemsel veya ürün bazında indirimler tüketicilere kolaylık sağlıyor.

Siz de en beğendiğiniz tayt modellerine Trendyol'un giyim kategorisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.