"

TEFAL

" araması için 634 sonuç listeleniyor

Tefal

 

Küçük ev aletleri sektörünün önde gelen markalarından Tefal mutfak aletleri pazarının gelişmesinde büyük rol oynuyor. Farklı markaları da bünyesine katması ile giderek büyüyen marka Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyor. Usta şefler ile yaptıkları iş birlikleri ile özellikle ev hanımları tarafından bilinirliği giderek artan marka, araştırma geliştirme faaliyetlerine de büyük önem veriyor. Küçük ev aletleri sektöründe bu faaliyetler ile sürekli yenilikler geliştirerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kablosuz ütü, ısı göstergeli tava gibi teknolojiler ile küçük ev aletlerinin kullanımını herkes için daha kolay hale getiriyor. 

Tefal Tarihi

Tefal'in hikayesi 1954 yılına kadar uzanan bir tesadüf ile başlıyor. Marc Grégoire'nun eşinin tavsiyesini dinleyerek olta takımında kullandığı kaplamayı tavalarda kullanması Tefal'in ilk adımlarını oluşturuyor. Böylece Tefal dünyada yapışmaz tavanın mucidi olan marka olarak yayılmaya başlıyor. Yapışmaz tava ile başarıyı yakalayan Tefal düdüklü tencere gibi diğer ev aletleri de üretmeye başlıyor. Tefal ütü ve fritöz gibi birbirinden farklı küçük ev aletlerini de ürün gamına katarak giderek büyüyor. Bu sayede Türkiye'nin de içinde bulunduğu 120 ülkede faaliyet gösteren bir şirket haline geliyor. Bu sayede dünyanın farklı bölgelerinde aşçılığı ve yiyecek içecek hazırlamayı daha basit hale getiriyor. Mutfakta hayatı kolaylaştırma misyonu ile hareket eden marka aileleri hedefleyerek ürünlerini giderek daha geniş kitlelere ulaştırıyor.

Tefal Elektrikli Mutfak Aletleri

Mutfak işlerini herkes için kolaylaştırmayı amaçlayan Tefal ürünleri pişirme ve içecek hazırlama gibi konularda kullanıcılara yardımcı oluyor. Tefal tost makinesi ve Tefal fritöz gibi ürünler lezzetli öğünler hazırlamanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını kanıtlar nitelikte özellikler taşıyor. Tefal kahve makinesi ve Tefal çay makinesi gibi ürünler ise sevilen içeceklerin hızla hazırlanmasına yardımcı oluyor. İhtiyaç duyulan anda çok beklemeye gerek kalmadan çay ve kahve gibi içecekler hazırlanıp misafirlere ikram edilebiliyor. Tefal blender ve mutfak robotları gibi ürünler ise dilediğiniz yemeği yaparken hız kazanmanızı sağlıyor. Güçlü özellikleri sayesinde dilediğiniz gıdayı hızla kullanım amacınıza uygun hale getiriyor. Her yemeği daha kolay yapmanızı sağlayan, içecekleri hem hızlı hem lezzetli biçimde sunmanıza yardımcı olan ürünleri ile mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 

Tefal ile Gelişen Ütü Teknolojisi

Özel tabanları, kirece karşı geliştirilen teknolojileri ile Tefal ütü modelleri zorlu ütülerin altından kolaylıkla kalkıyor. Şok buhar teknolojisi sayesinde kıyafetler ne kadar kırışık olursa olsun kolaylıkla ütüleniyor. Yüksek güçlü motor yapılarına sahip ütüler hızla ısınarak ütü deneyimini hem daha hızlı hale getiriyor hem de sonuç almayı kolaylaştırıyor. Yanlışlıkla ütüyü çalışır halde bırakmanız ihtimaline karşı ise Tefal ütüler hızla kendini kapatıyor. Otomatik kapanma süreleri ütülerin modeline ve dikey ya da yatay konumuna göre değişkenlik gösteriyor. Anti damlatma özelliği de bulunan Tefal kazanlı ütü modelleri ise düşük sıcaklıkta bile hassas kumaşları ütülerken su akıntısının önüne geçiyor. 

Tefal Fiyatları

Küçük ev aletlerinde fiyatı belirleyici faktörlerin başında ürün kalitesi yer alıyor. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan Tefal ürünlerinin fiyatları da ürün çeşidine ve ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Tefal ütü fiyatları motor gücü, buhar basıncı, taban türü gibi farklı özelliklere göre belirleniyor. Tefal tarafından üretilen tava ve tencerelerin fiyatları ise boyut, kapasite, dış kaplama türü ve iç kaplama türü gibi özellikler gözetilerek oluşturuluyor. Titanyum, paslanmaz çelik, alüminyum gibi malzemeler Tefal tava ve tencerelerin fiyatını belirleyen özelliklerin başında geliyor.

Tüm Tefal ürünlerine uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalar ile Trendyol.com üzerinden ulaşabilirsiniz.