"

Tek Kişilik Çarşaf Takımı

" araması için 1782 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tek Kişilik Çarşaf Takımı

Yatak odası tekstil ürünlerinden olan yatak çarşafları işlevsel ve konforlu bir kullanım alanı sunuyor. Rahat ve huzurlu bir uyku vadeden çarşaflar aynı zamanda yatağın korunmasına da yardımcı oluyor. Trendyol'un çarşaf takımı kategorisi içerisinde sunulan tek kişilik çarşaf takımı modelleri farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap ediyor. Tekil olarak satılabildiği gibi set dahilinde de yer alabilen çarşaflar boyut, renk, desen, dokuma türü, doku, kalınlık, baskı ve iplik türü gibi niteliklere göre farklılaşıyor. Nevresim takımı ve pike takımı gibi özel setlerin içerisinde yer alabilen çarşaflar, koleksiyon dahilindeki diğer tekstil ürünleri ile uyumlu oluyor. Örneğin hayvanlar alemi temalı nevresim takımındaki çarşaf modeli, yorgan ve yastık kılıfı ile bütünlüklü olarak bu temayı yansıtıyor.

Gelişen teknoloji ve teknik imkânlar sayesinde hemen her zevke ve gereksinime uygun çarşaf takımı bulmak mümkün oluyor. Tek kişilik çarşaflar kendi içerisinde de çeşitleniyor. Farklı ebatlara ayrılan modeller, yatağa tam oturacak biçimde tasarlanıyor. Bu ise hem uyku konforunu artırıyor hem de yatak odası alanlarının estetik görünmesini sağlıyor.

Konforlu Çarşaf Takımları

Tek kişilik yatak çarşafları kullanıcıların huzurlu bir uyku deneyimi yaşaması ve güne zinde başlaması göz önünde bulundurularak üretiliyor. Kullanışlı ve pratik çarşaflar yatağı sımsıkı sarıyor ve günlük kullanım için ideal bir yapı çiziyor. %100 pamuklu ve saten çarşaflar rahat uyku isteyenlerin en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Fitted, ranforce, lastikli çarşaflar günlük kullanımda kolaylık sağlıyor. Yatağın ölçülerine birebir uygun olan lastikli çarşaf modelleri satın alınarak çarşaf kayması, bombe ve kabarıklık gibi sorunlar da bertaraf ediliyor. Penye lastikli çarşaflar hem şık bir görüntü hem de keyifli bir uyku sunuyor.

Yatak çarşafları özelliklerine göre kendi içerisinde de ayrılıyor. Ağartma yapmayan, kolay ütülenebilen, makinede yıkanabilen, çabuk kırışmayan, stres önleyen, leke tutmayan, su geçirmeyen çarşaflar konforu artırmasına ek olarak tüketiciye kullanım kolaylığı da sağlıyor. Gün boyu vücutta biriken statik elektriği alan anti-stress yatak çarşafları, terletme yapmayan ve rahat hissettiren çarşaflar, yatağı korumaya yardımcı su geçirmez özellikli çarşaflar ve daha nice model Trendyol’da sizleri bekliyor. Stresi önleyen ve huzurlu bir uyku vadeden anti-stress yataklar için üretilen çarşaflar, yatağın rahatlatan yapısını engellemeyen özel materyallerden üretiliyor ve tüketicileri cezbediyor.

Zevkinize Uygun Yatak Odası Alanları

Tek kişilik çarşaf takımları farklı zevklere hitap eden dizaynları ile göz kamaştırıyor. Çarşaf takımı içerisinde genel olarak çarşaf ve yastık kılıfı yer alıyor. Desensiz ve sade modellerde çarşaf ve yastığın tamamı aynı renk, uyumlu renk ya da kontrast renkli olabiliyor. Sarı, mavi, fuşya, beyaz, turkuaz gibi düz renkli çarşaflar kendi yatak kombinlerinizi yapmanıza olanak tanıyor. Tekil çarşaflar, çarşaf takımları ve nevresim - pike takımı içerisinde yer alan modeller ise farklı konseptlerden besleniyor. Çizgili, ekose, oval ve benzeri geometrik şekilli olanlardan yaprak, çiçek, hayvan ve doğa temalı olanlara kadar pek çok dizayna rastlamak mümkün oluyor. Bu tasarımlar farklı dokuma teknikleri ile üretiliyor. Baskılı, nakış işlemeli ve dantel detaylı modeller bu anlamda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tek kişilik çarşaflar, tekil olarak satın alınıp farklı tarzlarda kombine edebiliyor ya da tercih edilen özelliklerde takım olarak alınabiliyor.

Tek kişilik çarşaf takımı fiyatları ürünlerin ebatı, takımındaki parça sayısı ve yapımında kullanılan malzemelere göre değişiklik gösteriyor. Trendyol online mağaza birbirinden farklı özelliklerdeki pek çok tek kişilik çarşaf takımı modelini tüketicilere sunuyor. İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun stillerdeki çarşaf takımları içinden beğendiğiniz bir modele Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hemen sahip olabilirsiniz.