"

Tek Kişilik Pike Takımı

" araması için 2134 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tek Kişilik Pike Takımı

Düzenli bir yatak odası alanın vazgeçilmezi olan tekstil ürünleri geniş bir çeşitlilik arz ediyor. En fazla tercih edilen ürünlerden olan pike takımları ise farklı niteliklerden besleniyor ve ortaya çeşit çeşit pike koleksiyonları çıkıyor. İhtiyacınıza ve ilginize en uygun pike takımı modelleri Trendyol’da sizleri bekliyor. Farklı renk, desen, dokuma türü, iplik, kumaş ve dokulara sahip olan pikeler tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri ile kolaylık sağlıyor. Tek kişilik pike takımı kategorisinde yüzlerce ürün sizleri bekliyor. Her mevsimde kullanılabilen pikeler ile konforlu ve estetik yatak odası alanlarına sahip olabilirsiniz.

Pike setleri içerisinde genel olarak pike, yastık kılıfı ve çarşaf yer alıyor. Pike takımı tek kişilik ve çift kişilik seçeneklerin yanı sıra king size ve tek ebat gibi özel boyutlarla da üretiliyor. Ölçüleri hesaba katarak satın alacağınız pikelerle şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yatağa uygun pike takımları sayesinde çarşaf üzerinde şişkinlik ve kabarma meydana gelmiyor, yatağın üzerine serilen pike yatak kenarlarından sarkmıyor ve ortaya göz alıcı bir görüntü çıkıyor. Tarzınıza ve gereksinimlerinize uygun tekstil ürünleri Trendyol’da avantajlı fiyatlar ile sunuluyor. Online mağazada yer alan yüzlerce ürün ve pek çok marka arasından size hitap edeni bulabilir ve tarzınızı yansıtmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Estetik Pike Takımı Kombinleri

Markalar yatak odası tekstil ürünlerini tasarlarken farklı zevkleri göz önünde bulunduruyor. Renk ve desen tercihlerinize yönelik yüzlerce seçenek bulunuyor. Çiçek, hayvanlar alemi, kare, çizgili, oval, özel figürlü, fotoğraf baskılı tek kişilik pikeler farklı renk seçenekleri ile üretiliyor. Bu da sevdiğiniz deseni, tercih ettiğiniz renklerde satın alma olanağı sunuyor. Doğa temalı ve geometrik şekilli tasarımlar farklı dokuma ve baskı teknikleri ile pike takımları üzerine işleniyor. Nakış işlemeli ve dantelli modeller ise en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.

Pike takımı içindeki tekstil ürünleri birlikte bütünlük sağlayan dokunuşlar ile harmanlanıyor. Desensiz pike takımlarında çarşaf, pike ve yastık kılıfı tek renk, uyumlu renk tonları ve kontrast renklerle satışa sunulabiliyor. Baskılı, desenli ve işlemeli modeller de benzer şekilde bir arada uyum sağlayacak şekilde kombinleniyor. Size de yalnızca gözünüze hitap eden modeli seçip tek kişilik pikenize sarınarak günün yorgunluğunu üzerinizden atmak kalıyor. Trendyol’daki markaların ürünlerini inceleyerek aralarından sevdiğiniz tek kişilik pike takımı modelini hemen satın alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Konforlu Pikeler

Pike takımı üretiminde, diğer yatak odası tekstil ürünlerinde olduğu gibi kullanışlılık ve konfor önce geliyor. Her mevsim kullanıma uygun özel pike takımları, çok amaçlı tek kişilik pikeler, hafif şal pikeler, dolgulu ve kalın kışlık pikeler, ince ve hafif yazlık – baharlık pikeler, antibakteriyel pikeler ve daha pek çok model sizleri bekliyor. %100 pamuklu, volanlı, jakarlı pike takımları huzurlu ve konforlu bir uyku sağlayarak güne zinde başlamanızı mümkün kılıyor. Kolay temizlenebilen, ağartma yapmayan, makinede yıkanabilen, kir tutmayan ve hemen kırışmayan pike takımları zahmetsiz bir kullanım alanı yaratıyor. Tüm bu özellikler takım içerisinde yer alan tekstil ürünlerini kapsıyor. Pikeleri yatak odası dışında salon ve oturma odanızda da kullanabilirsiniz.

Tek kişilik pike takımı fiyatları tekstil ürünlerinde kullanılan malzemeye, materyal bileşimlerine, desen ve baskı tipine, işleme ve dokuma türüne göre değişkenlik gösteriyor. Trendyol tek kişilik pike takımları ile hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Online mağazada yer alan markalar arasından ihtiyaç duyduğunuz, zevkinize uygun modeli hemen satın alabilirsiniz.