"

Teka

" araması için 205 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Teka

Almanya’da 1924 yılında kurulan Teka, dayanıklı tüketim eşyaları üretimi yapıyor. Kullanıcıların evlerinde ihtiyaç duydukları en iyi çözümleri üretmek için çalışıyor. Marka, ürün çeşitlerini kaliteli, ergonomik ve verimli olacak şekilde tasarlıyor. Teka, tasarladığı konforlu ve teknolojik ürünlerle tüketicilerin hayatını daha kolay ve keyifli hale getirmeyi hedefliyor. Markanın ürün grupları arasında Teka ankastre setler başta olmak üzere; evye, ocak, davlumbaz, fırın, aspiratör ve Teka bulaşık makinesi gibi dayanıklı tüketim eşyaları yer alıyor. “Mutfaklara ruh veren üstün çözümler” sağlamayı hedefleyen Teka, müşterilerine pratik kullanımlı ve şık tasarımlı dayanıklı mutfak eşyaları sunuyor.

Teka Hakkında

Almanya’da yaklaşık 100 yıl önce hayata geçen Teka; yenilikçi, teknolojik ve yüksek kaliteli ürünler tasarlamaya odaklı bir çalışma anlayışıyla hizmet sunuyor. Teka ürünleri tüm dünya genelinde kullanılıyor. Teka ürün grupları kullanıcılar tarafından güvenilir, verimli ve kaliteli modeller olarak tanımlanıyor. Mükemmel kalite, işlevsellik ve estetik tasarım özellikleriyle üretilen Teka ankastre setleri ve diğer ürün seçenekleri tüketicilerden büyük ilgi görüyor. Marka, üretiminin her aşamasında ve çözüm ortaklarıyla olan tüm ilişkilerinde dürüstlük, özgünlük ve cömertlik ilkelerinden ödün vermiyor. Tüketicilerinin her zaman yanında olmayı hedefleyen Teka, dünya standartlarında kaliteli çözümler üreterek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Müşteri memnuniyetini esas alan marka, geniş kapsamlı AR-GE çalışmaları yaparak yüksek kaliteli, özgün tasarımlı, fonksiyonel ve teknolojik ürünler sunmayı amaç ediniyor. Yeni nesil tasarımlar ve modern dokunuşlar sunuyor.

Teka Tarihçe

Teka ilk olarak 1924 yılında, Karl Thielmann tarafından Almanya’da tarım makineleri şirketi olarak kuruluyor. Kısa bir süre sonra şirket, paslanmaz çelik alanında çalışmaya başlıyor. 1957 yılında Helmut Klein’in şirkete ortak olarak katılmasıyla birlikte iki ortağın (Thielmann & Klein) isimlerinin baş harflerinden oluşan Teka adını alıyor. Böylece büyük başarılar elde eden markanın başlangıç adımı atılmış oluyor. İlk zamanlar sadece mutfak evyesi üreten marka sonraki yıllarda ocak, fırın ve davlumbaz üretimine de geçiyor. Almanya’nın dışında ilk olarak 1964 yılında İspanya’da faaliyet gösteren Teaka, daha sonraki yıllarda tüm kıtalarda üretim yapmaya başlıyor. Böylelikle uluslararası bir marka konumuna ulaşıyor. Teka 2016 yılında bütün fabrikalarını ve ürün tasarımlarını yenilerek çok büyük bir yatırım yapıyor ve Wish serisini piyasaya sürüyor. Kullanıcıların beğenisini kazanan Teka ürünleri, müşterilerin gereksinim duyduğu pratik kullanım konforunu sunmayı başarıyor.

Teka Ürün Çeşitleri

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Teka ileri teknoloji, yenilikçi yaklaşım ve kaliteli özgün tasarım ilkesiyle üretim yapıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını araştırıyor ve hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Teka ankastre set ve Teka evye seçenekleri bu çözümler arasında ilk sırayı alıyor. Teka ankastre fırın modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanan ürünler arasında bulunuyor. Estetik tasarım özellikleri taşıyan ve işlevsel oldukları için çok tercih edilen teka davlumbaz modelleri ile Teka ankastre ocak seçenekleri, geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarıyor. Davlumbaz seçeneklerinin yanı sıra Teka aspiratör modelleri de pratik çözümler sunan ürünler arasında yer alıyor. Kaliteli materyal, üstün Alman teknolojisi ve yenilikçi modern tasarım özellikleri ile üretilen Teka ürün çeşitleri, tüm dünyada kabul gören dayanıklı tüketim eşyaları arasında bulunuyor. Teka markası, kaliteli ve işlevsel ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için uygun fiyat seçenekleriyle sunmaya çalışıyor. Tüm Teka ürünlerinde olduğu gibi Teka ankastre set fiyatları da ürünlerin sunduğu tasarım ve teknolojik özelliklere göre değişim gösteriyor. Taka ankastre setlerin içerisinde yer alan ürün sayısı da belirleyici etkenlerden bir tanesini oluşturuyor.

Trendyol, mutfağınıza çok yakışacak teknolojik, modern ve estetik tasarımlı Teka ürün gruplarını, cazip fiyat ve avantajlı satış kolaylığı ile size sunuyor. Dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.