Marka
Samsung
Xiaomi
Apple
Huawei
Oppo
VESTEL
Oppo realme
Nokia
LG
Casper
General Mobile
Reeder
Honor
BlackBerry
Baseus
Alcatel
JBL
Zore
Sony
ASUS
Ttec
LENOVO
Eiroo
Platoon
Meizu
Techmaster
Duracell
Buffer
Kaan
Melefoni
Lopard
CaseStreet
Microsonic
Cepsesuar
Sunix
Benks
Joyroom
GoKraft
Dafoni
Feart Dizayn
Bufalo
Htc
Kzy Mobilya
Pierre Cardin
S-Link
Vision
Motomo
MF PRODUCT
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN
Wrapsol
Subzero
Skygo
Retro
Totu Design
Motorola
Happy-Nes
Concord
Cortrea
Molly
Accessories
Cellular Line
NoTech
Pineng
Addison
Belkin
Turkcell
Mcstorey
Remax
Spigen
Jopus
Biggdesign
X-Doria
Elite
Elago
Dexim
Usams
Panasonic
Piranha
Philips
OtterBox
Gomax
Trust
Lider
Buff
Sportive
TREND
Gigaset
Ktools
ZTE
Jabra
G-Case
ModaCar
Plm
Celly
Adata
Fenerium
Zhuse
Snopy
Syronix
Bluer
Protech
Carub
Kingxbar
Universal
MASTEK
Transformacion
PinShang
Microsoft
Polosmart
Hedies
Bose
Energizer
Ferrari
Penguen
3M
Space
Viva Madrid
Crystal Dream
Aukey
Ocean
Miniso
Yui
Automix
Defunc
Guess
Swarovski
Cyber
Anka
Anker
Türk Telekom
Haikon
Karl Lagerfeld
Xundd
Noki
Head
Lexon
D'S Damat
Cadence Boya
Magnum
Rampage
Escom
Desa
Case Logic
Sandisk
Hama
Pioneer
X-Level
White Diamonds
Voia
Asia
Adel
Google
hi-mi
Hometech
Soley
Gigi
Targus
PREMIER
Bowers&Wilkins
GUARD
Everest
Enjoy
Jam
Rada
Practika
Privacy
Lion
Tucano
Emie
ROMİX
Cars
Mercedes
Monster
Burkley
Nanox
Tp-Link
Tomkas
Herschel
Dreamcar
Çiçek Penceresi
Manor
Papatya Mobilya
Coghlans
GoldMaster
Spectrum
Pratik Şeyler
4 Your Body
Sonax
say
FERRO
Switel
Mega Bloks
medisana
LAKEN
MARVEL
4M
Audio Technica
logitech
Dell
FLAXES
Panther
Shengo
Moleskine
Venüs
Go Travel
DC
Twsbi
Sennheiser
Umur
Araree
Inca
Sharp
Hiper
Frisby
LogiLink
Nusret Takı
Helen's Home
KaktüsKedi
Nooc
Uniqlo
Alpine
DJI
Akg
VİKO
FREE
Gojo
İtal
Rose
TROY
Pubg
Lenco
checkmate
Anycast
Botech
Corsair
GameSir
Wimbledon
Discovery
Mas
JeansLab
Diesel
Cat
Guess Collection
Roman
Hello Kitty
Pembe Potin
Nike
Fabrika
King
Siemens
Accessorize
Aston Martin
Renk
"

Telefon

" araması için 2311769 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Telefon

1800’lü yılların sonundan itibaren en önemli iletişim araçlarından biri olmaya başlayan telefon, teknolojiye ayak uydurmakla kalmayıp, özellikle son yıllarda teknolojinin gelişim kaydetmesinde büyük pay sahibi oluyor. Yaygın şekilde kullanılan cep telefonu modelleri sayesinde dünyanın önde gelen donanım ve yazılım markaları, teknolojik atılımlar yaparak kullanıcılarını, konforlu biçimde kullanabilecekleri işlevsel ürünlerle buluşturuyor. İş yerlerinde ve evlerde aktif olarak kullanılan telsiz masaüstü telefonları da teknolojik yeniliklerden paylarına düşeni alıyor. Ekranlı IP telefonlar, PoE destekli çözümler, kullanıcıların iletişim noktasındaki gereksinimlerini karşılamayı başarıyor.

Teknik Özellikleriyle Âdeta Birer Bilgisayara Dönüşen Cep Telefonları

1990’lı yıllarda Türkiye’de de kullanılmaya başlanan 2G destekli cep telefonu çeşitleri, kısa mesaj gönderip almak ve telefon görüşmeleri yapmak dışında WAP ve sonrasındaysa GPRS üzerinden İnternete bağlanabilmeyi de mümkün kılıyor. Teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran üreticiler, zaman içerisinde telefon modelleri geliştirirken devrimsel yenilikler yapmaya başlıyor. Multimedya çalıştırma özellikleri, hem fotoğraf hem de video çekebilen kameralar ve kullanıcıların keyifli zaman geçirebilmelerini sağlayan oyunlarla telefonları zenginleştiriyor.

2000’li yılların başlarına kadar devam eden gelişim süreci, cep telefonu markaları arasında olmasa da teknoloji dünyasında hatırı sayılır bir yere sahip Apple’ın 2007 yılında ilk iPhone’u üretmesiyle zirveye çıkıyor. Geniş dokunmatik ekranı, güçlü donanımları ve işlevsel yazılım imkânları, yüksek çözünürlüklü arka kamera, iPhone’un akıllı telefon çağını başlatmasını ve Apple’ın telefon markaları içerisinde yer almasını sağlıyor. Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren diğer büyük isimlerin de akıllı telefon ve telefon aksesuarları alanında attığı adımlar, bugün teknoloji tutkunlarının ceplerinde âdeta birer bilgisayar taşımalarına zemin teşkil ediyor.

Cep Telefonu Kampanyaları ile Hayalinizdeki Modeli Kolayca Edinin

Cep telefonu modelleri, sundukları teknik yeterliliklere göre giriş, orta, fiyat/performans ve amiral gemisi gibi sınıflara ayrılabiliyor. Temel iletişim olanaklarından yararlanmak, multimedya içerikleri takip etmek ve İnternette zaman geçirmek isteyenlerin beklentilerine yanıt veren giriş segmentindeki telefon fiyatları, genellikle erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Bütçesini çok zorlamak istemeyen, ancak daha yüksek performanslı bir telefon almayı hedefleyenler ise tercihlerini orta ve fiyat/performans segmentindeki modellerden yana kullanabiliyor. Kutu içerisinden telefon kılıfları da çıkabilen kimi modeller, kullanıcıları ekstra masraftan kurtarıyor. Bu segmentte yer alan akıllı telefon fiyatları, ürünün kamera özellikleri başta olmak üzere donanım becerilerine göre farklılık arz ediyor. Cep telefonu üreticilerinin teknoloji anlamında ulaştıkları son noktayı temsil eden amiral gemisi sınıfı cep telefonu fiyatları ise diğer segmentlerden daha yukarıda kalıyor. Kullanıcıların daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmalarına imkân tanıyan cep telefonu kampanyaları, bu noktada devreye giriyor ve gerek indirim gerekse kulaklık, taşınabilir şarj aleti gibi telefon aksesuarları ücretsiz şekilde sunuluyor.

Telefon Kapları ve Kılıfları ile Telefonlarınızı Güvenle Kullanın

Zarif bir tasarıma kavuşabilmesi için hassas malzemeler kullanılarak üretilen cep telefonlarının çerçeve ve arka kapakları; çarpma, düşme ve benzeri durumlarda hasar alabiliyor. Telefonlarını güvenle kullanmak isteyenler, sahip oldukları modelle uyumlu kılıf ve telefon kapları alarak cihazlarını muhtemel kazalara karşı koruyabiliyor. Üretilen kılıf ve kaplar, cep telefonlarına ekstra işlevler de kazandırabiliyor. Ön yüzü özel formda olan kapaklı kılıflar, gelen bildirimlerin ve saat, tarih gibi detayların kılıf açılmadan da görüntülenebilmesini mümkün kılıyor. Kimi kılıflar ise telefonuyla su altı çekimler yapmak isteyenlerin gereksinimlerine yanıt veriyor. Kullandığı cep telefonunun bakımını servise göndermeden kendi yapmayı planlayan teknoloji tutkunları, alışveriş listelerine ihtiyaçları olan cep telefonu yedek parçaları ekleyerek telefonlarını ilk günkü formuna kavuşturabiliyor.

Akıllı cep telefonlarının sunduğu imkânlardan yararlanmayı amaçlıyorsanız elektronik kategorisi üzerinden cep telefonlarını, kılıflarını ve aksesuarlarını inceleyebilir; gereksinimlerinize uygun modeli Trendyol’un avantajlı fiyatları ile satın alabilirsiniz.