Renk
"

Telefunken

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Telefunken

Kuruluş tarihi 1903 yılına kadar uzanan ünlü Alman televizyon üreticisi Telefunken, modern özelliklerle donattığı TV modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Oldukça yüksek görüntü kalitesi sağlayan televizyon çeşitleri aracılığıyla haberden spora kadar birçok yayın türünde keyifli bir seyir deneyimine erişirsiniz. Ev ortamını sinema salonuna dönüştürmek için de ideal bir seçim olan Telefunken marka televizyonlar yardımıyla yüksek çözünürlük teknolojisinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda ses iletim teknolojileri konusunda da sınıfı geçmeyi başaran marka, gerçekçi ses kalitesi yaratarak film ve belgeselleri daha etkileyici hale getirir. Telefunken TV ürünleri, değişik ekran boyutlarına sahip modellere yer veren geniş çeşitlilikleriyle kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılar.

Ev Ortamınıza Uyum Sağlayan Televizyonlar

Evinizde televizyon için ayırdığınız alanın büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz Telefunken TV ürünleri bulundukları ortama kolayca uyum sağlar. Keskin hatları ve sade dizayn özellikleri ile öne çıkan bu modeller arasından eviniz için en uygun olanına Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. İnce yapılı Telefunken televizyonlar minimum seviyede alan kaplar. Arka kısımlarının da düz olması sayesinde duvara da monte edilebilen televizyonlar dar alana sahip evlerde pratik bir kullanım yaşatır. Hafif oldukları için monte etme işlemini daha kolay hale getiren ürün modelleri, gerekli bağlantılar oluşturulduktan sonra sorunsuz bir şekilde TV izleyebilme olanağı yaratır. Geniş kanal hafızasına sahip olan Telefunken televizyonlar yerli kanallara ek olarak, yabancı yayınları takip edebilmeniz için de gerekli depolama alanı desteğini sağlar. Ürün çeşitlerinin pratik kullanım yaratan gövde tasarımları kanal değişikliği ya da ses açıp kısma işlemleri gibi farklı gereksinimler için uygun bir destek oluşturur. 

Uzaktan Kumanda ile Verimli Kullanım

Ergonomik tasarım ve akıllı uzaktan kumanda teknolojisine sahip Telefunken TV fiyatları açısından da ekonomik düzey taşıyan modelleri ile dikkat çeker. Televizyonun tüm özelliklerini rahatça kullanmanızı sağlayan uzaktan kumanda ile kanal arama ve kanal düzenleme işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Farklı renk ve şekillerle tasarlanmış olan tuşlar aracılığıyla televizyonunuza daha hakim hale gelirsiniz. LED ekranlı Telefunken TV modellerinin gerçekçi renk sunan görüntüleme özelliklerini kontrast ve parlaklık gibi konularda kendi zevklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Benzer şekilde televizyonunuzun ses modlarını kullanarak izlediğiniz yayının türüne en uygun moddan yararlanabilirsiniz. Müzik, sinema, spor gibi alternatif ses modları aracılığıyla daha da gerçekçi bir seyir deneyimine ulaşırsınız. Kumandanın dayanıklı yapısı ürünü darbelere karşı korur. 

Gelişmiş Çözünürlük Kalitesi

HD, Full HD ve 4K gibi farklı görüntü çözünürlüğü seviyelerine uygun ürün modelleri geliştiren Telefunken ile canlı yayınları ve favori dizilerinizi son derece kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Renk çeşitliliği yaratan ve yayınları daha gerçekçi hale getiren Telefunken televizyonlar gelişmiş piksel teknolojileri sayesinde beğeni toplar. Yüksek ses desibellerine ulaşabilen televizyon modelleri arasından birisini tercih ederek canlı futbol karşılaşmalarını ya da sevdiğiniz müzikleri kaliteli bir ses desteğiyle beraber izlemeye başlayabilirsiniz. Ses düzeyi artsa da ses kalitesinde bozulma yaşatmayan ve cızırtı sorununu ortadan kaldıran Telefunken TV modelleri kullanıcıların gereksinimlerine uygun çözümler getirir. Yüksek ekran yenileme hızı görüntülerde bulanıklık sorunu yaşanmasını önler. Dinamik kontrast desteğine sahip olan ve Telefunken TV fiyatları bakımından da cazip bir düzeye sahip ürün seçenekleri renk zıtlıklarını başarıyla yansıtır. HDMI bağlantısı aracılığıyla harici bir şekilde bilgisayarınızı Telefunken TV'ye bağlayabilirsiniz. Bu sayede büyük ekran üzerinden film izleyebilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Görüntü kalitesinde kayıp yaşatmayan Telefunken televizyon modelleri HDMI girişi sayesinde efektif bir kullanım yaratır.