Tema Premium Kağıtlık Kapaksız -tuvalet Kağıtlığı 71010 0
Tema Premium Kağıtlık Kapaksız -tuvalet Kağıtlığı 71010 1
Tema Premium Kağıtlık Kapaksız -tuvalet Kağıtlığı 71010
Özellikler
  • Materyal:Metal
  • Renk:Bej
  • Beden:Tek Ebat
  • Boyut/Ebat:21 x 11

Premium Kağıtlık Kapaksız -tuvalet Kağıtlığı 71010 8697734120450

4.7Ortalama Puan
5
173
4
17
3
7
2
2
1
6
62,90 TL
KARGO BEDAVA
Satıcı:
i
Satıcı Puanı
9.4 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Son 2 ürün
Tahmini Teslimat Tarihi: 22 - 29 Mayıs
1462 kişinin favorisi
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Satıcı: Yedekler Yapı Satıcı Ünvanı: YEDEKLER SERAMİK MAD.İN.OTO.GI.NATU.İT.İH.S.VE T.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Vergi Kimlik Numarası: 9460238978
    Bu ürün Yedekler Yapı tarafından gönderilecektir.
  • Tema Premium Tuvalet Kağıtlığı Kod: 71010 Pirinç Çubuk ve Boru Kullanılmıştır. Krom Kaplı Zamak Gövde Kullanılmıştır. Kapaklar Paslanmaz 304 Malzemedir. Ürünlerinizi temizlemek için alkolle ıslatılmış veya sabunlu yumuşak bir bez kullanınız. Lavabo ve eviye temizliğinde kullandığınız temizleme tuzlarını, klozet ve yer temizliğinde kullanılan asit veya tuz ruhu gibi malzemeleri kesinlikle kullanmayınız.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
  • Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.

Ürünün Satıcısı

9.4

Ürünün Diğer Satıcıları

Daha Fazla Satıcı Göster

Ürün Değerlendirmeleri

4.7
4.7Ortalama Puan
5
173
4
17
3
7
2
2
1
6
205 Değerlendirme
141 Yorum
Havlu kağıtlığını da aldım bununla takım yaptım banyom için çok kaliteli çok şık duruyor düşünmeden alabilirsiniz ihtiyacınız varsa
Gülay Kök-Elite Üye|28 Temmuz 2020|May Ticaret satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Mükemmel Orjinal kutusunda geldi monte kısmını plastik sanmıştım komple krommuş tam istediğim gibi harika teşekkürler 🙏🏻
G** Ç**|26 Mart 2021|YAPI DÜNYASI satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Mukemmel bir urun kesinlikle tavsiye ediyorum bir cok yere baktim bunun kadar iyisini bulamadim cok kullanisli ve uygun fiyatli, yolladiklari hediyelerden dolayi saticiya cok tesekkur ediyorum
D** Ç**-Elite Üye|21 Şubat 2021|Yedekler Yapı satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı

Ürün Özellikleri

Materyal:
Metal
Renk:
Bej
Beden:
Tek Ebat
Boyut/Ebat:
21 x 11
Şikayet Et