"

Temizlik Süngerleri

" araması için 164 sonuç listeleniyor
TitizSihirli Sünger 2li
(337)
49,00 TL
13,39 TL
Sepete Git
FarmasiMr Wıpes Sihirli Sünger
29,90 TL
12,81 TL
Sepete Git
rennwaySihirli Temizlik Süngeri ( Model 2 )
23,99 TL
Sepete Git
POLENTemizlik Süngeri
34,90 TL
29,90 TL
Sepete Git
ParexMega Comfort Oluklu Sünger 2'Li
(7)
15,25 TL
Sepete Git
ParexBubble Sünger 5'li Eko Paket
(193)
12,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Temizlik Süngeri

Hepimizin günlük yaşamda kullandığı temizlik gereçleri içerisinde yer alan temizlik süngeri, mutfaktan banyoya kadar temizlikte kullanılan en büyük yardımcılardan biridir. Başta bulaşıkları yıkamak için kullandığımız süngerler, yüzey temizliğinde aklımıza gelen ilk yardımcı gereçtir. Küçük gözenekli yüzeyi ve sert arka bölümü ile temizliği kolaylaştıran temizlik süngeri, farklı çeşitlerde alıcıya sunulur.

Temizlik Süngeri Çeşitleri

Temizlik süngeri, kullanılacağı işe göre farklı çeşitlere sahiptir. Mutfak için bulaşık süngerleri, banyo için temizlik süngeri çeşitleri, cila süngerleri, araç temizleme süngerleri sünger çeşitlerinden bazılarıdır. Mutfakta kullanılan temizlik süngeri, bulaşık süngeri olarak bilinir ve elde bulaşık yıkarken veya yüzey temizliğinde kullanılan en temel gereçtir. Arkası sert telli yüzeyi ile daha kolay temizlik yapmaya imkan veren temizlik süngeri türleri, markasına göre farklı özellikler taşır. Mutfak için üretilen diğer bir temizlik süngeri modeli ise ankastre gibi beyaz eşyaları temizlerken kullanılan ürünlerdir. Eşyaların çizilmesini önlemek için yumuşak yüzeye sahip olan temizlik süngeri türlerini indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz. Mutfak süngerlerinin yanı sıra banyo için tasarlanan ve daha geniş bir alanda kullanım özelliği sunan mikrofiber temizlik süngeri türleri, ev içinde her türlü temizliği yaparken başvuracağınız ürün çeşitlerinden olur. Önlü ve arkalı olarak iki farklı şekilde kullanılan banyo temizlik süngeri çeşitleri, zemin temizliği veya mobilya temizliği için rahatlıkla kullanılabilir nitelik taşır.

Oto yıkama süngeri çeşitleri ise cila yapmak ve temizlik yapmak için iki farklı ürün olarak alıcıya sunulur. Temizlik yapmak için tasarlanan temizlik süngeri çeşitleri, kenarlardan oluklu yapısı ile daha kolay kavrandığı için temizliği kolaylaştırır. Ergonomik tasarıma sahip olan ürünler, yumuşak yüzeyi ile çizik oluşmasını engellerken kalın yapısı ile fazla suyu emer ve hızlı bir şekilde temizliği bitirmenizi sağlar. Cila uygulama için tasarlanan temizlik süngeri çeşitleri ise araç yüzeyi veya camları için çizik gidermeye yönelik cila yaparken cilayı sürmek için kullanılır. Cila süngeri çeşitleri, genellikle geniş gözeneklidir ve cilayı içine hapsederek daha iyi uygulanmasına olanak tanır. Üst yüzeyi sert, alt yüzeyi ise yumuşak formda olan cila temizlik süngeri çeşitleri, plastik yüzeylerde de kullanılabilir olması ile işlevsel bulunur.

Temizlik Süngeri Markaları

Temizlik süngeri markaları, ürün çeşidine göre değişir. Mutfak için üretilen temizlik süngeri markaları arasında Vileda, Scotch Brite gibi seçenekler bulunur. Vileda bulaşık süngerleri, temizliği kolaylaştırmak için çeşitli özellikler taşır. Kolay kullanılan temizlik süngeri türleri ile birlikte temizlik teli çeşitlerini de markanın ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Zor kirler için tasarlanan temizlik tellerini set halinde alabilirsiniz.

Scotch Brite bulaşık süngeri çeşitleri ise güçlendirilmiş arka yüzeyi ile iki kat daha hızlı temizleme özelliği taşır. Markanın, evin her yerinde kullanıma uygun temizlik süngeri çeşitleri ise kir tutmayan yüzeyi ve tırnak koruyan yapısı ile öne çıkar. Parex bulaşık süngeri modelleri işlevsel ürünlerdir. Özellikle devamlı elde bulaşık yıkayanlar için rahat bir kullanım sunan temizlik süngeri çeşitleri, sert telli arka yüzeyi ile temizlik teli ihtiyacını ortadan kaldırır. Markanın aynı zamanda temizlik fırçaları, hassas yüzeyler için çizmeyen temizlik bezleri ve daha birçok ürün çeşidine indirimli fiyatlar ile erişebilirsiniz.

Oto sünger çeşitleri arasında ise Dreamcar, Sonax, Automix ModaCar, Turtle Wax gibi markalar bulunur. Sonax ve ModaCar markaları, temizlik süngeri çeşitlerinin yanında cila süngeri çeşitlerine de sahiptir. ModaCar temizlik süngeri türleri arasında silikonlu uca sahip camsil şeklinde tasarlanan ürünleri bulmak da oldukça kolay. Kullanımı standart temizlik süngeri türlerinden farklı olarak daha pratik olan ürünler, birçok işi yapmaya imkan verdiği için tercih edilir. Özellikle araç camı temizlerken zahmetsiz uygulama imkanı sunan temizlik süngeri çeşitlerini, iki yönlü kullanarak araç temizliğini kısa sürede bitirebilirsiniz. Kampanyalı temizlik süngeri çeşitleri arasında Turtle Wax markasının cilası ile birlikte satılan çizik giderici ürünlerine erişmek mümkün. Cila süngerleri arasında farklı ebatlarda ürünler ise indirimli fiyatlar ile satılır. Gojo markasının cila süngeri çeşitlerinde ise cila için camsil tarzında saplı ürünleri inceleyebilirsiniz. Kolay kullanım için geliştirilen temizlik süngeri türlerinden ihtiyacınız olanı uygun fiyatlar ile kolayca satın alabilirsiniz. Cila süngerleri arasında ikili satılan ürünleri bulabilir, ayrıca cila ile birlikte satılan kampanyalı temizlik süngeri çeşitlerini tercih edebilirsiniz.