"

Tepe Home

" araması için 253 sonuç listeleniyor

Tepe Home

Ev dekorasyonuna yönelik koltuk takımlarından TV ünitelerine, dekoratif aksesuarlardan komodin ve şifonyer gibi tamamlayıcılara kadar tüm alanlarda üretim yapan Tepe Home, ortaya koyduğu her üründe kalite ve vizyonunu bir kez daha kanıtlıyor. Şıklığın ve kullanışlılığın bir arada bulunduğu Tepe Home markalı ürünlerde gerek işçilik gerekse kullanılan malzeme kalitesi, her daim benzersizliğini göstermiş oluyor. Tepe Home mobilya ürünleri ile evin tüm odaları için kusursuz bir şıklık vadediyor. Oturma odası, salon gibi ev içi mobilyaların yanı sıra bahçe için de kullanışlı ürünler yaratan Tepe Home bahçe mobilyaları gibi dış ortam ürünlerine de imzasını atıyor.

Tepe Home Markasının Tarihçesi

Türkiye'deki mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Tepe Home markasının tarihi 1969 yılına kadar uzanıyor. Bu tarihte Tepe Mobilya ismi ile faaliyetlerine başlayan marka, 1997 yılında Tepe Home ismini alıyor ve mobilya, ev aksesuarı perakendeciliği alanında hizmet veren hem ilk hem de en büyük mağazalar zinciri olma özelliğine sahip oluyor. Bilkent Holding'e bağlı olan ve yarım asırlık birikim ve uzmanlık ile yalnızca ulusal değil, uluslararası bir öneme sahip olan marka, adeta sektörü yönlendiren markalardan biri haline geliyor. 

Kurulduğu günden bu yana üretimden tasarıma çok yönlü bir başarı yakalayan marka, sürecin her aşamasında dünya standartlarını yakalıyor. 60 bin metrekarelik dev üretim tesislerine sahip olan Tepe Home markasının değeri, markanın ürünlerini kullananlarca biliniyor.

Tepe Home Ürün Çeşitliliği

Tepe Home markasına ilişkin 5 binin üzerinde ürün bulunuyor. Tepe Home aksesuar konusuna ilişkin geliştirdiği dekoratif ürünlerden büyük mobilyalara kadar geniş bir ürün skalası sunuyor. Her ürün yüksek standartlardaki kalite ve şıklığa sahipken Tepe Home yatak odası takımı, Tepe Home mutfak masası, Tepe Home kitaplık ve Tepe Home gardrop başta olmak üzere birçok ürün yıllardır evleri süslüyor. Kullanışlılığının yanı sıra modern detaylara sahip şık görünüm de sunan Tepe Home ayna gibi tamamlayıcı ürünler de başlı başına Tepe Home farkını ortaya koyuyor. 

Markaya ait ürünlerin her bir parçası birbirleri ile büyük bir uyum yakalıyor. Örneğin; Tepe Home koltuk takımları ile Tepe Home TV ünitesi dekoratif bir bütünlük sağlayabiliyor. Oturma odalarının en önemli parçası olan Tepe Home koltuk modelleri, tasarımları ile modern bir dizayn sunuyor. Bu modern dizayn Tepe Home yemek odası gibi farklı alanlarda da kendisini hissettiriyor.

Tepe Home Markasının Kalite Politikası

Tepe Home markası, başarısını vizyon ve misyonuna borçlu gözüküyor. Markaya ait tüm ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılırken işçiliğe de ayrı bir önem veriliyor. Ergonomik üretim anlayışının dışında yaratıcılığa da önem veren markanın her daim "daha ileriye, en iyiye" şeklindeki vizyonu, gelişim bağlamında markaya çok şey katıyor. Tepe Home markası bir evin tüm eşyalarını tek başına karşılayabilecek bir güce sahipken çevre dostu üretim anlayışı da markanın vizyonunu gösteren bir başka ayrıntı olarak kabul ediliyor. Trendyol da Tepe Home markasına ait geniş bir ürün yelpazesi sunarken markanın kalite politikasını da tüketiciye ulaştırma yolunda ayrıcalıklı ve avantajlı bir alışveriş sitesi haline geliyor.

Tepe Home Markalı Ürünlerin Fiyatları

Tepe Home markalı ürünlerin fiyatları ürün türüne, boyutuna, kullanılan malzeme çeşidine, kullanım alanına ve tasarıma bağlı olarak değişkenlik gösteriyorken Tepe Home outlet seçeneği ile daha uygun seçenekler sunuluyor. Trendyol'da yer alan Tepe Home sehpa ve Tepe Home berjer gibi ürünlerden küçük, dekoratif aksesuarlara kadar geniş ürün çeşitliliği, avantajlı ödeme seçenekleri ve farklı kampanya fırsatları ile ayrıcalıklı hale geliyor. Trendyol, Tepe Home markasına ilişkin yüzlerce ürünü sizlere ulaştırırken uygun fiyat aralıkları sunuyor. Tepe Home kalitesi ve Trendyol avantajları birleşiyor ve böylece alışverişin en kolay, en pratik, en uygun ve en güvenilir hali ortaya çıkmış oluyor.

Yukarı Çık