TERCİH 1. Sınıf Bilsem Sınavı Hazırlık Seti TKNKL101082

Satıcı : Tekno Okul
180 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

TERCİH 1. Sınıf Bilsem Sınavı Hazırlık Seti

Geri Bildirim Ver
  • BİLSEM HAZIRLIK KİTAPLARI BİLSEM SINAVINA HAZIRLIK SETİ
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Tercih 1. Sınıf Bilsem Sınavı Hazırlık Seti

Okul ve eğitim hayatı, küçük yaştaki çocukların hayata hazırlanmalarının ilk ve temel adımıdır. Çocukların hayata hazırlık aşamasında yardımcı desteklere veya farklı bakış açılarına ihtiyaçları olur. Bu farklı bakış açılarının kazanılması için özel olarak kurulan Bilsem, özel yeteneklere sahip çocukların ortaya çıkması ve kendilerini geliştirmeleri için eğitim veren bir kurumdur. Terci̇h 1. sınıf Bilsem sınavı hazırlık seti, çocuklarınızın sınava hazırlanması için gerekli bütün desteği sağlaması için özenle hazırlanır. Set içerisindeki kitaplar, çocukları sınava hazırladığı kadar okulda gösterdikleri performansların da artması için destek sağlar. Öğrencilerin hem eğleneceği hem de öğrenceği bu eğitim seti, 4 farklı kitaptan oluşur. Set içerisindeki eğitici kitapların, konu anlatımlarından deneme sınavlarına kadar geniş bir yelpazesi vardır.

  • Eğitim desteği sunan öğretici kitap türü
  • Geniş soru havuzu
  • Kaliteli kağıt baskısı

Bilsem Sınavı Hazırlık Seti Benzersiz Özellikleri

Bilsem hazırlık kitabı 1. sınıf öğrencileri için sınava hazırlık desteği sunan eğitici ve öğretici bir ders kitabıdır. Set içerisinde farklı kategori ve alt kategorilere ilişkin sorular ve çözümleri yer alır. Bununla birlikte set içerisinde çocuklarınızın konu tekrarı yaptıktan sonra çözebilmesi için deneme sınavları da yer alır. Birinci sınıf öğrencileri, bu deneme testlerini çözerek gerçek sınava hazırlanabilir. Aynı zamanda deneme sınavları, küçük yaştaki çocukların sınav heycanının azalmasına da katkı sağlar. Her bir kitabın sayfa sayısı ve hedef aldığı eğitim alanı farklıdır. Öğrencilerin, işlem becerisi, analitik düşünme ve algılama performanslarının artmasına yardımcı olması için hazırlanan set, Bilsem sınavında karşılaşılan sorulara benzer nitelikte hazırlanır. Bu sayede çocuklarınız teste girmeden önce soru tarzlarına aşina olur. Gerçek sınavda heyecanını kontrol altına alabilir.

Bilsem Sınavı Hazırlık Seti Kullanım Avantajları ve Yorumları

İlkokul birinci, ikinci, üçüncü. sınıf öğrencilerinin girdiği Bilsem sınavına yönelik olarak hazırlanan bu eğitici set, sadece 1. sınıf öğrencilerini hedef alır. Set içerisindeki soru ve konu anlatımları, 1. sınıf öğrencilerinin yetenekleri ve potansiyelleri gözetilerek hazırlanır. Hazırlık seti, sadece genel zihinsel yetenek hedefli değil görsel sanatlara yönelik olarak da çocuklarınızı hazırlar. Görsel sanat bölümü de olan Bilsem sınavı, öğrencilerin geniş hayal gücünün ortaya çıkması ve kapasitelerinin artması için çabalar. Görsel sanatlar, çocukların var olan nesne ve ortamları irdeleyerek farklı tasarımlar ortaya çıkarmasını amaçlar. Bu sayede çocukların el becerileri de olumlu yönde gelişir. Terci̇h 1. sınıf Bilsem sınavı hazırlık seti yorumları ve müşteri deneyimlerini inceleyerek siz de çocuğunuzun testlere hazırlık aşamasını farklı soru yöntem ve teknikleri ile genişletebilirsiniz.

Bilsem Sınavı Hazırlık Seti Avantajlı Fiyatları

Terci̇h 1. sınıf Bilsem sınavı hazırlık seti fiyatı ürünün tüm özellikleri göz önünde bulundurularak büyük bir titizlikle belirlenir. Öğrencileri, okul saati çıkışlarında eğitim alabilecekleri özel bir eğitim kurumuna hazırlayan bu set, yaşıtlarına oranla üstün bir düşünme becerisine sahip çocuklar için özel olarak hazırlanır. Bilim ve sanat kollarına ilişkin konu anlatımları, deneme sınavları ve soruları içeren kitaplar, çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlar. Kitapların temel amaçlarından biri de genç zihinlerin aktif olarak çalışmasının ve gelişmesinin desteklenmesidir. Dört farklı kitaptan oluşan bu eğitici set, çocukları sınava hazırladığı kadar hayata da hazırlar. Mesleki becerilerin gelişmesine yönelik olarak ön hazırlık yapma şansına sahip çocuklar, okul hayatlarında da yüksek performans sergiler. Geniş bir konu anlatımı ve soru havuzuna sahip bu sete online alışverişin adresi Trendyol’dan uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.