"

Tesbihane

" araması için 1750 sonuç listeleniyor

Tesbihane

Gümüş takı sektörünün önde gelen firmalarından olan Tesbihane el emeği ve göz nuru takılar üretiyor. Ata yadigârı el sanatları ve değerli taşlarlar ile tasarlanan tespihler, erkek ve kadın yüzükleri, saatler, alyanslar, bileklik ve küpeler üreten marka, göz alıcı modeller sunmayı başarıyor. El sanatlarının incelikleri ile işlenen Tesbihane erkek yüzük modelleri ve Tesbihane tespih seçenekleri, en çok ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Erkek ve kadın kullanıcılar için şifalı doğal taşlar ile tasarlanan gümüş yüzük, kolye ve bileklik modelleri de büyük ilgi görüyor.

İstanbul Çemberlitaş’ta 2011 yılında kurulan Tesbihane, gümüş takı sektörünün önemli markalarından birisi olarak kabul ediliyor. Tek bir mağaza ile işe başlayan marka, 2015 yılında Türkiye genelinde mağazalaşma sürecini başlatıyor. Türkiye dışında Dubai, ABD ve Avrupa’da da satış mağazalarına sahip olan Tesbihane, 5000’den fazla ürün çeşidi ile hizmet sunuyor. Değerli ve doğal taşlardan üretilen tespihler, Tesbihane yüzük alyans modelleri, yarı değerli taşlarla bezenen kadın gümüş yüzük çeşitleri ve Tesbihane küpe tasarımları markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Tesbihane, 925 ayar gümüş yüzük ve takı tasarımlarında adından söz ettiren marka olmayı başarıyor. Özel tasarım Tesbihane bileklik ve kolye modelleri kadın kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Akik, ametist, inci, kehribar, abanoz, yeşim, sedef, Oltu gibi değerli taşlarla üretilen tespihleri ve el işi gümüş takıları, uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırma isteği ise markanın misyonunu oluşturuyor

Eski El Sanatları ile Tasarlanan Ürün Çeşitleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tesbihane tespih seçenekleri doğal ve şifalı taşlarla üretiliyor. Tesbihane kehribar tespihler 1000 ayar gümüş ile tasarlanıyor. Kehribar taşının başka maddelerle etkileşmesi sonucu ortaya çıkan ve değerli bir madde olan ateş kehribar ile üretilen tespihler büyük ilgi görüyor. Çok şık görünümlü, çift püsküllü ve küre kesim sarı damla kehribar taşlı tespih modelleri ise değerli bir hediye olmayı başarıyor. Marka ürünlerini ulaşılabilir Tesbihane tespih fiyatları ile sunuyor.

Markanın tasarladığı Tesbihane yüzük ve Tesbihane alyans modelleri göz dolduran ürünler sunuyor. Yoğun işlemeli, altın ve gri renkli, 925 ayar gümüş Tesbihane alyans çeşitleri, çok talep gören modeller arasında yer alıyor. Köşeli tasarıma sahip altın renk özellikli ve yarı desenli 925 ayar gümüş çift alyans modelleri ise sade tasarımı seven çiftlere hitap ediyor. Markanın erkek kullanıcılar için özel olarak tasarladığı birçok Tesbihane yüzük modeli bulunuyor. Siyah oniks taşlı, ay yıldız motifli ve yeşil zirkon taşlı gümüş yüzükler seçeneklerden bazılarını oluşturuyor. Markanın kadınlar için ürettiği zarif tasarımlı ve değerli taşlarla bezeli yüzük modelleri de bulunuyor. Zirkon taşlarla işlenen ve farklı modeller sunan Tesbihane yüzük modelleri kadınlara hitap eden tasarımlar ile üretiliyor.

Tesbihane Kolye ve Saat Modelleri

Markanın sunduğu Tesbihane kolye ve Tesbihane saat modelleri dikkat çekici ürünlerden oluşuyor. Zarif tasarımlı ve değerli taşlı Tesbihane bileklik çeşitlerini de unutmamak gerekiyor. Hem kendinize hem de yakınlarınıza alabileceğiniz kolye ve bileklik modelleri göz kamaştıran tasarımlar sunuyor. Kelebek tasarımlı gümüş kolyeler, küpeler ve yüzükler, zevkli tasarımları ve zirkon taş işlemeleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Değerli ve şifalı taşlardan tasarlanan Tesbihane bileklik ve Tesbihane kolye modelleri de ilgi çeken ürünler arasında yer alıyor. Trendyol, Tesbihane kategorisinde size pek çok özel tasarımlı tespih, yüzük, kolye, bileklik, saat ve küpe modeli sunuyor. Trendyol’un avantajlı fiyatlarından ve satış koşullarından faydalanarak kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarı Çık