"

Tesettür Etek

" araması için 2114 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tesettür etek

Modest giyimi seven kadınların dolabında mutlaka bulunması gereken parçalardan biri olan etekler, tesettür giyim ürünleri arasında sizlere sunulur. Günlük etekler ve özel davetlerde giyilebilecek şık etekler, farklı model seçenekleri ile farklı zevklere sahip kadınları bir araya getirir. Trend tasarımları ile göz alıcı kombinler oluşturmanıza imkân veren etek modellerini farklı marka ve model seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Tesettür Etek Modelleri

Tesettür etek modelleri arasında kumaşa ve modele göre değişen yüzlerce ürün yer alır. Günlük etek modelleri içinde kalem etekler, pileli etekler ve uzun kloş etekler öne çıkar. Tesettür kalem etek çeşitleri düz kesimleri ile kibar bir görünüm sergilerken şık bluzlar ile harika kombinler yaratmaya imkan verir. Kalem etekler; siyah, krem, kırmızı gibi tek renkli tasarımları ile oldukça işlevsel bir kullanım sunarken kareli, çizgili veya desenli kalem etek modelleri tesettür giyim ürünler arasında yer alır.

Günlük giyimde sıkça tercih edilen diğer bir model olan tesettür pileli etek çeşitleri, rahatlığı ve şıklığı ile sizleri bekler. Özellikle ince kumaşları ile sıcak yaz aylarında rahat bir kullanım sunan modeller, renkli tasarımları ve desenleri ile göz alır. İnce ve çok pileli modeller; pembe, mavi, krem gibi açık renkleri ile canlı bir görünüm sergilerken etekler arasında baskılı tasarımları ile öne çıkan modeller de bulunur. Geniş tek pileli veya iki pileli etek tesettür kombinlerde klasik tercihlerden biri olur. Tek renkli tasarımları ile her dolapta bulunması gereken parçalar kullanışlılığı ile kadınların beğenisini kazanır.

Hem yaz hem kış aylarında kullanılabilen kloş etek tesettür giyimde sıklıkla tercih edilen diğer bir modeldir. Kloş etekler, hem klasik giyim hem de spor giyim stiline uygun tasarımları ile her kesimden kadının ilgisini çeker. Günlük sportif parçalar ile veya şık bluzlar ve gömlekler ile tamamlanabilen kloş etekler, iş yaşamında tercih edilebilir.

Kışlık Tesettür Etek Modelleri

Kışlık tesettür giyim etek modelleri, kalın dokuları ile benzer modellerden ayrılır. Koyu renkleri, klasik duruşları ve kalın dokuları ile hem şık hem sıcak bir kullanım sunan kışlık etek modelleri tesettür giyime uygun mont, kazak, hırka modelleri ile tamamlanabilir. Kışlık tesettür etek çeşitleri arasında kloş etekler, kadife etekler ve deri etekler bulunur. Özellikle şık davetlerde kullanılan kadife etek tesettür kombinlerde kilit parçalardan biri olur. Bahar ve kış aylarında tercih edilen deri etek tesettür modellerinde ise uzun dar kesim ve bol kesim eteklere ulaşılabilir.

Tesettür kot etek çeşitleri ise hem yaz hem kış aylarında kullanılabilen işlevsel parçalar arasında yer alır. Açık renk kot etekler yaz ayları için iyi bir seçim olurken siyah tonlarında kot etekler kışlık tesettür etek tercihlerinden olur.

Şık Davetler için Tesettür Etekler

Tesettür etek modelleri arasında şık tasarımı ile özel davetlerde giyilebilecek birçok model yer alır. Balık eteklerden asimetrik kesime sahip eteklere kadar birçok model şık tasarımları ile dikkat çeker. Üstten dar alt kısmında geniş balık etek tesettür kombinlerde güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen kadınların tercihi olur. Şık bluzlar ile hem iş yaşamında hem özel davetlerde giyilebilen siyah kalem etek tesettür modelleri, tesettür ceketler ile şık bir uyum sergiler.

Tesettür kloş etek modelleri arasında tek renkli tasarımları ve kaliteli duruşları ile dikkat çeken ürünler şık davetlere eşlik eder. Her türlü kıyafet ile uyumlu kullanılabilen kloş etekler, özel günlerin kurtarıcısı olur. Kadife etekler ise ağır duruşu ile şık kombinler oluşturmak için idealdir.