"

Tesettür Mayo

" araması için 2794 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tesettür Mayo

Tesettür mayolar; muhafazakar yaşam tarzını benimsemiş tüketicilerin plaj ve havuz kenarlarında kullandıkları ürünler olarak çeşitlilik arz ediyor. Tesettür mayo modelleri kullanıcıların tercihleri doğrultusunda yarı tesettür mayo, tam tesettür mayo, yelekli tesettür mayo olarak başlıca gruplara ayrılıyor. Trenyol'da çok sayıda markaya ait her ihtiyaç ve zevke yönelik değişik renk, desen ve modellerde tessettür mayo ürünleri tüketicilere sunuluyor.

Tesettür Mayolar Rahat Ve Konforlu

Plajda ve havuzda tam anlamıyla korunaklı olmayı benimsemiş muhafazalar tüketiciler için üretilmiş vücudun her yerini kapatan ürünlerin birçok çeşidi bulunuyor. Tam tesettür mayo modelleri; kadınların kol ve bacak bölgelerini tamamen kapatan elbiseler ve altına giyilen pantolonlardan, eşarp ve bonelerden oluşuyorlar. Elbiselerin kalçada veya dizde biten modelleri ile ayak bileğine kadar uzanan çeşitleri bulunuyor. Haşema, Alfasa, Adosea, Nehar, Armes, Forum Fasion, Camasircity, Dagi, Odema gibi markalara ait tam tesettür kıyafetler kadınlar tarafından tercih ediliyor.  

Yarı tesettür mayolar genellikle diz altı tayt üzerine yarım kollu tunik mayolardan meydana geliyor. Yarısı tesettür mayo modelleri arasında sıfır kollu olanlar da bulunuyor. Çoğu modelin içinde bone ve eşarp da yer alıyor. Tesettür mayo modelleri likralı, polyamid ve elastan karışımı hızlı kuruma, kolay yüzme olanağı sağlayan ve su itici özelliği bulunan kumaşlardan üretiliyor. Bazı mayoların üst kısmı dokuma kumaştan, alt bölümleriyle, eşarp ve bone kısımları likralı kumaştan meydana geliyor.  Mayoların söz konusu teknolojik özellikleri  ve esnek yapıları sayesinde muhafazakar tüketici grubu yaz sıcaklarında rahatlıkla plaj keyfi sürebiliyor. Yarım tesettür mayoların en kullanışlı alternatifleri Armes, Emayo, Remsa, Estiva gibi markaların koleksiyonlarında yer alıyor. 

Rengarenk ve Modern Tasarımlar

Tesettür mayo modelleri çok çeşitli renk ve tasarımlarla tüketicilere sunuluyor. Tam tesettür mayoların pantolonları çoğunlukla boru paça modellerden ve uzun taytlardan oluşuyor. Tesettür mayoların düz siyah, lacivert, mavi, yeşil ve benzeri renkleri sade çizgilerden hoşlanan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Desenleri ve sıra dışı modelleri seven kadınlar için ise yüzlerce farklı tesettür mayo alternatifi sunuluyor. Lazer kapaklı, volanlı, çiçek desenli, çizgili, geometrik şekilli, etnik desenli, yılan derisi desenli ve benzeri birçok çeşit farklı renklerle modaseverle buluşuyorlar.  

Tesettür mayoların başlıklı olanları da tüketiciler tarafından ilgi görüyor. Yelekli tesettür mayo modelleri, üst bölümü pardesü şeklinde olan modeller, tamamı bol eşofman takımı modelinde olanlar ve benzeri sıra dışı modeller de kadınlara alternatif olarak sunuluyor. Muhafazakar hanımlar tam ve yarı kapalı tesettür mayo modelleriyle hem rahatlıkla deniz ve havuza girip hem de tarzlarıyla fark yaratıyor. Dileyen tüketiciler birden fazla tesettür mayo satın alarak; üst ve alt ürünlerini ayrı ayrı da kombinleyerek kullanabiliyor. 

Büyük beden kadınların da düşünüldüğü plaj giyim modasında, markalar büyük beden tesettür mayo modellerini de tüketicilere sunuyor. Normal beden ölçülerinin üzerinde beden ölçülerine sahip kadınlar da ister düz renk ve kesim ister rengarenk ve hareketli modellerle yazın tadını çıkarıyor. Trendyol'da  her beden, renk, model ve markaya ait tam tesettür ve yarım tesettür mayo modelleri yer alıyor. Tüketiciler kendileri için en uygun renk, model ve bedende ürüne kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Tesettür Mayo Fiyatları

Tesettür mayo fiyatları ürünlerin markaları, özellikleri, kombinlerin kaç parçadan oluştuğu gibi kriterler doğrultusunda farklılaşıyor. Trendyol plaj giyim kategorisinde yer alan indirimler sayesinde tüketicilere büyük kolaylıklar sağlanıyor. 

Sizin de tesettür mayo ihtiyacınız varsa Trendyol plaj giyim kategorisi içerisinde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.