"

Tesettür Takım

" araması için 1621 sonuç listeleniyor

Tesettür takım

Modest giyimde sıklıkla tercih edilen tesettür takımlar, şık ve zarif modelleri ile kadınların dikkatini çeker. Birbiri ile uyumlu parçaları ile şık kombinler olarak karşınıza çıkan takımlar, her yaştan ve kesimden alıcının beğenisini kazanır. Pantolon, tunik, etek, ceket, bluz gibi farklı parçalardan oluşan tesettür takım modelleri arasında günlük takımlar, spor takımlar ve iş yaşamında veya özel davetlerde şıklığınıza şıklık katacak olan klasik takımlar yer alır.

Kullanışlı Günlük Tesettür Takımları

Günlük giyime uygun pantolon tunik veya hırka pantolon gibi parçalardan oluşan günlük takımlar, modeline ve markasına göre değişen tasarımlar ile karşınıza çıkar. Günlük ikili tesettür takım modellerinde pantolon ve tunikten oluşan takımlar en sık tercih edilen modeller olur. Bol geniş pantolon ile asimetrik kesim veya düz kesim tuniklerden oluşan setler, rahat ve kullanışlı tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Tek renk ve baskılı modeller eşliğinde bulabileceğiniz setleri uygun renkte eşarplar ve günlük ayakkabılar ile kolaylıkla kombin edilebilirsiniz.

Spor bir tarza sahip olan tesettür ikili takım modelleri, bol veya dar kesim pantolonlar ile farklı seçenekler eşliğinde bulunabilir. Tuniklerde ise diz hizasında uzun modeller, kapüşon ve fermuar gibi detayların yanında lastikli manşetler ve sportif çizgiler ile desteklenerek günlük takımlardan ayrılır. Sportif takımlar içinde aynı zamanda spor esnasında giyilebilecek eşofman modellerini de bulabilir, farklı fiyat seçenekleri ile eşofman takımlarını inceleyebilirsiniz.

Tesettür pantolon ceket takım çeşitlerinde ise hem günlük hem de resmi ortamlarda giyime uygun modellere erişebilirsiniz. Günlük ceketli takımlarda rahatlık öne planda iken klasik ceketli takımlar ciddi duruşları ve kesimleri ile iş yaşamında ve özel ortamlarda tercih edilebilir.

Şık Etekli ve Elbiseli Tesettür Takımlar

Elbiseli ve etekli tesettür giyim çeşitleri değişen modelleri ile günlük yaşamda veya özel ortamlarda kullanılabilir. Günlük tesettür takım elbise çeşitleri arasında iki parçadan oluşan modeller, günlük yaşamda şıklığından vazgeçmeyen hanımlar için ideal bir tercih olur. Güzlük gezilerde, gündüz davetlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz parçaları farkı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Abiye modeli tesettür elbise çeşitlerinde ise ışıltılı taşlarla süslü, şifon kumaşlar ile desteklenmiş modeller yer alır. Asimetrik kesim şık hırkalar ile tamamlanan parçalar, özel davetlerde iyi bir seçim olur.

Tesettür etekli takım modelleri her yaştan kadına hitap eden modelleri kapsar. Şık davetlerde güzelliğinden ödün vermeyenler için tesettür etek ceket takım modelleri iyi bir tercih olur. Uzun etekten oluşan setler, modeline göre kısa veya uzun ceketi ile değişir. Uzun ceketli modeller salaş ve dar kesim modeller olarak değiştiği için farklı ortamlarda kullanılır. Özellikle uzun dökümlü ceketi ile gün içinde rahatça giyilebilen takımlar, klasik kumaş modelleri ile iş yaşamında tercih edilebilir. Kısa ceketli tesettür takımlarda özel davetlerde giyime uygun şık modeller öne çıkar. Kısa, dar kesim ceketi ve uzun eteği ile her kadının dolabında bulunması gereken parçalar, özel günlerde kurtarıcınız olur.

Üç Parçalı Tesettür Takımlar

İki parçalı alt üst takım tesettür modelleri dışında üç parçadan oluşan takımlara da erişebilirsiniz. Üst parçalarda yelek bluz, hırka bluz veya ceket bluz gibi farklı seçenekler ile bulunan takımlar alt parçalarda pantolon veya etek ile tamamlanarak farklı seçenekleri ile alıcıya sunulur. Hırkalı setler günlük kullanıma hitap ederken ceketli veya yelekli takımlar değişen modelleri ile farklı ortamlarda giyilebilir nitelik taşır.

Birbirinden farklı modellere sahip olan tesettür takımları 36 ile 52 arasında değişen bedenler ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı markaların büyük beden tesettür takım modellerini inceleyebilir, bedeninize ve zevkinize uygun takımlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Yukarı Çık