Tesettür tulum

Rahat stilleri ile şıklığın anahtarı olan tulum modelleri, tesettür giyim ürünleri arasında yer alır. Uzun veya kısa kollu tasarımları ve yaka stilleri ile şıklığına önem veren kadınlar için özel üretilen modeller, tek parça ile şıklığı sizlere sunar.

Günlük Tesettür Tulum Modelleri

Zahmetsiz şıklığın çözümü olan tesettür tulum modelleri, sade tasarımları ve trend renkleri ile günlük yaşamda ideal bir kullanım sergiler. Tek renk sade modeller ile birlikte desenli tasarımlara da sahip olan tulum çeşitleri, üretildiği kumaş türüne ve etekli tasarımına göre değişir. Günlük tesettür tulum modelleri arasında kot tulumlar, bel kısmı kemerli veya lastikli tulumlar ve etekli tulumlar bulunur.

Rahat, bol kesim kalıpları ile sıcak yaz günlerinde konforlu bir kullanım sunan kemerli tulumlar, tek renkli ve çiçek gibi baskılar ile süslü modeller eşliğinde karşınıza çıkar. Tek renk kemerli modeller, baskılı günlük şal ve eşarplar ile birlikte rahatça kullanılabilir ve her tür ayakkabı ile uyumlu bir tasarıma sahiptir. Spor ayakkabı, babet ve sandalet ile günlük gezilerde veya ziyaretlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda tek renk tulumlar, farklı kemerler ve uzun kolyeler ile şık bir stil oluşturmanızı sağlar.

Çiçek baskıları veya son trendlere uygun özel motifli baskıları ile dikkat çeken tulum modelleri ise hareketli tasarımlardan hoşlanan kadınlara hitap eder. Krep kumaşları, düğmeli veya gizli fermuarlı tasarımları ile dikkat çeken desenli tulumlar, sade eşarplar ile rahatlıkla kombinlenebilir ve günlük yaşamda giyilebilir. Tesettür kot tulum modelleri ise modası hiç geçmeyen ürünler arasında yer alır. Koyu renkte veya açık mavi kot renginde olan tulumlar hem sonbahar ve ilkbahar sezonlarında hem de yaz sezonunda tercih edilebilir. Kot tulum çeşitlerinde cep detayları ile hareketli modellere de erişebilirsiniz. Aynı zamanda kemer gibi detaylara sahip tesettür spor tulum çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Paça kısımlarından büzgülü ve ipli tulumlar, gün içinde esnek hareket kabiliyeti sunarak rahat hareket etmenize imkan verir.

Etekli tulum tesettür giyimde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Kibar görünüşleri ve uzun etekleri ile gömlek veya bluz modelleri ile kolaylıkla kombin edilebilen modeller, düğmeli tasarımlar ve düğmesiz tasarımlar olarak değişir. Kot kumaştan veya pamuklu kumaştan üretilen modeller, tasarım açısından farklılık gösterir. Düz etekli tulumların yanında pileli etekli tulumlar da ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda tek renk modeller ve baskılı etekli tulum modellerine de erişmek mümkündür.

Şık Tasarımları ile Tesettür Abiye Tulum

Günlük tesettür tulum modelleri dışında özel davetlerde giymek için abiye tulum modellerine de erişebilirsiniz. Tesettür abiye tulum modelleri kumaş ve tasarım açısından farklılık gösterir. Viskon veya şifon kumaşları ile şık ve kadınsı bir görünüm sunan modeller, günlük tulum çeşitlerinden farklı olarak parıltılı taşlarla, pullarla ve baskılar ile süslüdür. Sade modelleri tercih eden kadınlar için kemer detaylı, uzun tül kumaşlar ile desteklenen tulum modelleri tesettür giyim ürünleri arasında yer alır ve tulumlar gömlek yaka veya bisiklet yaka modeller eşliğinde bulunabilir. Sade modellerin yanında çeşitli süslemelere sahip tulumlar; ağırlıklı olarak göğüs, bel ve kol süslemeleri ile dikkat çeker. Pantolon kısmında ise şifon tüller kadınsı bir duruş sergiler.

Abiye etekli tulum tesettür modelleri arasında ise asimetrik şifon tül kesimleri ile dikkat çeken ürünler öne çıkar. Kenar kısımlarından tüller ile desteklenen modeller, şık kemerler ile uyumlu kullanılabilir. Aynı zamanda elbise stilinde etekli tesettür giyim tulum çeşitleri hem sade hem de işlemeli modeller eşliğinde bulunabilir.

Yukarı Çık