"

Tess Gerritsen Kitapları

" araması için 301 sonuç listeleniyor
Doğan Kitap Beni Seç

Doğan KitapBeni Seç

(89)
Beni Seç
132 TL
Sepete Git
Doğan Kitap Kan Gölü
Kargo Bedava

Doğan KitapKan Gölü

(10)
Kan Gölü
157,25 TL
Sepete Git

Tess Gerritsen Kitapları ile Tıbbi Gerilim Hikayeleri

Amerikalı doktor ve yazar olan Tess Gerritsen, aslen Çin asıllıdır. Kaliforniya doğumlu olan Gerritsen, önce tıp diploması alarak doktor ünvanı, ardından da Gece Yarısından Sonra Gelen Telefon adlı ilk romanı ile yazar ünvanını alır. 7 kitabının haricinde Tess Gerritsen Rizzoli Serisi hazırlayarak romantik gerilim kitapları yazar. İlk romanını doğum izninde olduğu sırada 1987 yılında oluşturur. Bu romanı, romantik gerilim kategorisinde yer alır. Bu eserden sonra romantik gerilim türünde 8 roman daha yazar. Tess Gerritsen kitapları, sürükleyici hikayeleri sayesinde dünya çapında bir üne sahiptir. Hala hayatta olan yazarın Kemik Bahçesi kitabını ve diğer eserlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Tess Gerritsen kitapları set olarak da beğeninize sunulur. Dilerseniz bu setlerden edinerek avantajlı bir alışveriş deneyimi de elde edebilirsiniz.

Romantik Gerilim Kitapları

bslk1

Tess Gerritsen kitaplarına odaklanabilmek için doktorluk görevinden vazgeçer. Hasat Tess Gerritsen’e dünya çapında bir başarı getirir. Bunun yanı sıra yazarın romantik gerilim kitapları da yoğun ilgi görür. Asla Arkana Bakma, bu kategorideki 3. kitabıdır. Tess Gerritsen Ateşin Şarkısı, Masumiyetin İçin Savaş, Aşk Ölümden Uyanıştır, İsimsiz Ceset eserleri de çok sevilir. Romantik gerilim kitaplarına 1996 yılına kadar devam eden yazarın bu kategorideki son yazdığı eser, Aşk Ölümden Uyanıştır isimli kitaptır. 1995 yılında yayınlanan Peggy Sue Got Murdered kitabı 2014 yılında Ruhundaki Zehirle Yüzleş adı ile yeniden yayınlanır. 1990 yılında yayınlanan Bıçak Sırtı da Tess Gerritsen romantik gerilim kitapları arasında dikkat çeker. Aldığı eğitimden çok farklı bir kariyer ile üne kavuşan Tess Gerritsen, eserlerinden birkaçı ile ödül almaya layık bulunur. Romantik gerilim kitaplarının yanı sıra, tıbbi gerilim kitapları da diğer kitapları kadar ilgi görerek çok satanlar listesine girmeyi başarır. Yazarın eserlerini daha önce okumadıysanız Trendyol’da bulunan Tess Gerritsen seri kitaplarını satın alarak bu sürükleyici kitapları okumaya başlayabilirsiniz.

Sürükleyici Rizzoli Serisi

bslk1

Tess Gerritsen romanlarının sürükleyici olanlarının başında Rizzoli serisi gelir. Tess Gerritsen Cerrah kitabı, bu serinin Hasat’tan sonra çokça ilgi gören ikinci kitabıdır. Başarılı yazar, Hasat ile dünya çapında ün yapar. Cerrah ile 2002 yılında RITA ödülü kazanır. 2005 yılında yayınladığı Siliniş romanı ile 2006’da Edwards ve Macavity ödüllerine aday gösterilir. 2018 yılında yayınlanan Bir Sırrım Var, yazarın bu kategorideki son kitabıdır. Bu kitaptan önce 2014 yılında yayınlanan Tess Gerritsen Diriliş kitabı beğeni kazanan Rizzoli serisi kitapları arasında yer alır. Tess Gerritsen Gece Nöbeti, Sona Kalan, İkiz Bedenler, Bıçak Sırtı, Gece Gelen romanları, yazarın çok satanlar listesine giren ve oldukça sevilen eserleridir. Bunların yanı sıra Yörünge Tess Gerritsen kitapları arasında öne çıkan bir diğer kitaptır. Rizzoli serisinde bulunan İkiz Bedenler kitabı ile serinin diğer kitapları 33 ülkede çevrilerek büyük bir başarıya imza atar. Tess Gerritsen Çırak ve diğer romanları ile maceraya sürüklenmek için Trendyol’dan destek alabilir, beğendiğiniz eserlerin siparişini verebilirsiniz.

Tess Gerritsen Kitapları Trendyol’da

bslk1

Tess Gerritsen kitap serisinde yer alan eserler akıcı, heyecanlı ve merak uyandırıcı bir dille kaleme alındığı için çok sevilir. Tess Gerritsen Ateşin Şarkısı, Bir sırrım var, Buz Gibi Soğuk, Ruh koleksiyoncusu eserlerinin yer aldığı Rizzoli serisi, televizyon dizisi olarak da popüler kültürde kendine yer bulur. Bu seride yer alan Sessiz Kız romanı, 2011 yılında yayınlanır. Buz Gibi Soğuk ise serinin 8. kitabıdır. Tess Gerritsen serisi diğer ülkeler gibi Türkiye’de de çok ses getiren seriler arasındadır. Günahkar Tess Gerritsen’in Rizzoli serisinde yer alan ve Sona Kalan kadar beğenilen romanıdır. 2019 yılında yayınlanan Gece Gelen, yazarın son kitabıdır. Bu kitaptan 4 yıl önce yayınlanan Tess Gerritsen Ateşin Şarkısı da beğenilen eserlerdendir. Tess Gerritsen Kan Gölü, Gece Yarısından Sonra, Kemik Bahçesi, Sessiz Kız, Asla Arkana Bakma eserleri ise çok satanlar arasında yer alır. Trendyol’da Tess Gerritsen kitapları fiyatları bakımından oldukça uygundur. Bu sayede İsimsiz Ceset veya diğer kitapları Trendyol sayfalarından kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.