TESTOKUR Optik Okuyucu ilkokul ortaokul lise TST2022-2

Peşin Fiyatına 3 Taksit!
4.990 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

TESTOKUR Optik Okuyucu ilkokul ortaokul lise

Geri Bildirim Ver
  • TestOkur Optik Okuyucu sayesinde her türlü ders sınavlarınızı , deneme sınavlarınızı çok hızlı bir şekilde okuyup gelişmiş raporlar alabilirsiniz. Kullanımı son derece pratik ve kolaydır .Optik formlara da ayrıca ücret ödemek zorunda kalmadan sistem içerisindeki optik formlardan yazıcınızdan istediğiniz kadar çıkarabilirsiniz. Paket İçeriği: İlkokul+Ortaokul+Lise Yazılımı + Tüm Tarayıcı Marka ve Modelleri ile Uyumlu Otomatik Optik Okuma + Okuyucu Kamera + Sınırsız Bilgisayara Kurulum + Sınırsız Öğrenci Kaydı + 100 Hediye SMS
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Beden Tek Ebat
Geri Bildirim Ver

Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise

Testokur optik okuyucu ilkokul ortaokul lise seviyesinde okunması uzun zaman alan kontrol işlemleri için tercih edilen bir cihazdır. Önceden belirlenmiş olan ve öğrenciler tarafından işaretlenen kutucukları okuyarak bilgisayara aktarır. Kullanışlı bilgisayara giriş birimi sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Öğrencilerin sınav kağıtlarını kolaylıkla okuyup notlarını verebilirsiniz. Bu cihazın kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Öğrencilerinizin deneme ve sınavlarını kolaylıkla okuyabilir, gelişmiş raporlar alabilirsiniz. Böylelikle sonuç belirleme işlemleri kolaylaşır. Öğretmenlerin yüksek verim alabileceği, kaliteli bir üründür. Okulunuz için tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Kalabalık öğrenci sınıflarının cevap kağıtlarını kısa sürede okuyabilen yüksek kaliteli bir cihazdır. Ekonomik ve az yer kaplayan bu cihazı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sahip olduğu üstün kalite sayesinde yoğun kullanım için uygundur.

  • Ekonomik ve ergonomik
  • Zamandan tasarruf
  • Üstün kaliteli

Üstün Kaliteli Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise

Üstün Kaliteli Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise

Testokur optik okuyucu sahip olduğu teknolojik donanım ile işinizi kolaylaştırır. Hızlı bir şekilde okuma yapabildiği için geri kalan zamanınızı farklı aktiviteler ile doldurabilirsiniz. Bu yeni nesil optik okuyucunun kontrol sistemi son derece başarılıdır. Üstün performanslı cihaz sayesinde öğrencilerinizin konular hakkında ne kadar bilgi edindiklerini tespit edebilirsiniz. Kaliteli malzemeler ile üretildiği için sınav dönemlerinde sizlere kolaylık sağlar. Cihazda sınavları okuyabilmesi için ilkokul, ortaokul ve lise yazılımı mevcuttur. Bunun yanında okuyucu kamerası, sınırsız öğrenci kaydı ve bilgisayara kurulum özelliği bulunur. Bu cihaz bütün tarayıcı marka ve modelleriyle uyumlu otomatik optik okuma özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunar. Sistem içerisinde optik formlar da bulunur. Bunları yazıcıdan istediğiniz kadar çıkarıp kullanabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilir ve öğrencilerinizin başarısını ölçebilirsiniz.

Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise Yorumları

Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise Yorumları

Üstün işlevlerinden dolayı eğitimciler tarafından sıklıkla tercih edilen bu optik okuyucu oldukça işlevsel bir üründür. Alanda az yer kaplaması ve istenilen yere taşınabilir olması bakımından son derece kullanışlıdır. Cihazın sahip olduğu özelliklerden dolayı müşteriler zamandan tasarruf edebilir. Uzun süren sınav okumalarına gerek kalmadığı için öğrencilerinize hızlı bir şekilde sonuçları iletebilirsiniz. Özellikle kalabalık okul ve sınıflar için yapılan sınavların çabuk okunmasını sağlar. Önceden belirlenmiş olan optik formdaki kutucuklara öğrenciler cevaplarını kodlar. Sizler de gelişmiş raporlama sonuçları için bu cihazı tercih edebilirsiniz. Testokur optik okuyucu ilkokul ortaokul lise yorumları cihazı kullanan müşterilerin edinmiş oldukları deneyimleri içerdiği için bu yorumları okuyabilirsiniz. Üründe yer alan kamera sayesinde cihaz cevap kağıtlarını seri bir şekilde sonuçlandırır. Size kolaylık sağlayan bu üstün performanslı makineyi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise Fiyatları

Testokur Optik Okuyucu İlkokul Ortaokul Lise Fiyatları

Testokur optik okuyucu ilkokul ortaokul lise fiyatı cihazın sahip olduğu işlevler ve üretildiği malzemeler değerlendirilerek belirlenir. Zaman ve maliyetten tasarrufa olanak tanıyan bu yüksek performanslı ürün, işlevsel bir yapıya sahiptir. Üretildiği malzemeler yüksek kaliteli olduğu için kalabalık sınav kağıtlarını okumak için tercih edebilirsiniz. Cihaz yoğun kullanım için uygundur. Öğrencilerinizin denemelerde elde ettikleri başarıyı çabuk görebilmesi için onların gelişmiş sonuç raporlarını bu cihaz aracılığıyla elde edebilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olması ile çalıştırırken herhangi bir zorlanma yaşamazsınız. Direkt kullanıma başlayabilmeniz için gerekli yazılımlar önceden cihaza yüklenir. Ayrıca içerisinde optik formlar da yer alır. Bunları yazıcınızdan çıkarıp kullanabilirsiniz. Teknolojik donanımı ile üstün bir performans sergiler. Bu yüksek kaliteli ve işlevsel optik okuyucu online alışverişin eğlenceli adresi Trendyol'dan satın alabilirsiniz.