"

THE BODY SHOP

" araması için 728 sonuç listeleniyor
THE BODY SHOP aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

The Body Shop

1976 yılında İngiltere'nin güney kısmında kurulan The Body Shop, şimdiye kadar hızlı bir gelişim göstermiş ve göstermeye de devam ediyor. 2003 yılında Türkiye pazarına girdiğinden beri Türk kullanıcılara güçlü marka deneyimini sunuyor. Gerçek güzelliğin kalpten geldiği inancına sahip olan marka, üretim ilkelerini bu motto doğrultusunda yürütüyor. İnsanlığa, doğaya ve ürünlerine değer katmayı kendine amaç ediniyor. Böylelikle herkesin memnun kalması sağlanıyor. Vejetaryen özelliğe sahip olan tüm ürünleri ile hayvanların haklarına sahip çıkıyor. Vücut ve cilt bakımında da doğal içerikleriyle ön planda yer alıyor. 40 yılı aşkın süredir üretimi yapılan tüm ürünler Trendyol'da yerini alıyor ve yeni kullanıcılarını bekliyor.

Çevre Dostu Marka

The Body Shop Türkiye ülkemizde bulunan çevreci markalar arasında yer alıyor. Ürünlerini üretirken hayvanlar üzerinde test yapmadığı ve hayvansal madde bulundurmadığı için vejetaryen özelliğine sahip oluyor. Vegan ürünlerdeki politikasında değişime giden marka müşterilerine karşı son derece dürüst davranıyor. Vegan etiketli ürünlerinde kullanıcıların hassasiyeti olabilecek hiçbir maddeye yer vermemesi markaya olan güveni destekliyor. Bu politika çerçevesinde ürünlerinin formülasyonlarını değiştirerek yeniden vegan ürün formülleri geliştiriyor. Böylelikle markanın yenilenmesi ve gelişimi sağlanıyor. Ürünlerin ambalajlarının geri dönüşüme uygun olması da markanın çevreci tutumunu destekliyor. Vejetaryen hayat biçimini benimseyen kullanıcılar için uygun seçenekler kolaylıkla bulunuyor.

Kozmetik İhtiyacınızın Doğal Karşılığı

The Body Shop ürünleri temiz içerikleriyle renkli kozmetik ihtiyacınızı da karşılıyor. Zengin ürün çeşitleri ile ten, göz ve dudak makyajınız için birçok seçenek bulunduruyor. Birçok farklı kombinasyon yaparak yüzünüzü renklendirebileceğiniz kozmetik ürünler sizleri bekliyor. Üstelik makyajınızı daha rahat uygulayabilmeniz için üretilen fırçalar ile daha rahat bir makyaj deneyimi sağlamanız amaçlanıyor. Vegan kozmetiğin ayrıcalığını yaşamanız için The Body Shop indirim fırsatları ile Trendyol'da yer alıyor. Yılın belli dönemlerinde, özel günlerde çıkan koleksiyonlar ile marka yenileniyor, değişiyor ve gelişiyor. Böylelikle tekdüzelikten kurtuluyor. Alt ve üst notalarına farklı esanslar yerleştirilen parfümler ile birçok mevsime yakışan kokular yakalanıyor. Parfümleri ve vücut spreyleri ile hem kadın hem erkek seçenekleriyle Trendyol'da, The Body Shop online alışveriş deneyimini yakalamanız için sizi bekliyor.

Birçok Sorunun Çözümü Aynı Noktada Buluşuyor!

Cilt sorunlarınız için çeşitli çözümler de The Body Shop'ta bulunuyor. Mükemmel makyaj deneyiminin ardından cilt farklı seçeneklerdeki temizleyiciler ile arındırılıyor ve temizleniyor. Cilt tipine göre farklı temizleyiciler arasından dilediğinizi seçerek uygun arındırma deneyimini yaşamak mümkün oluyor. Cilt bakımında maske konusunda da öncü bir politika izleyen marka cildi aydınlatan, arındıran, ışıltı veren, yatıştıran maskeleri ile cildin farklı bölgelerine iyi gelecek bir bakım uygulamayı amaçlıyor. Hassas ve kuru ciltlerin nemlenmesi, yağlı ciltlerin ise yağlandırılmadan nemlenmesi sağlanıyor. Her cildin ihtiyacının farklı olduğunun bilincinde olan marka, erkekler için geliştirdiği formüller ile her cilt için temizleme, arındırma ve nemlendirme sağlıyor. Bunun için temizleyiciler, peelingler, maskeler ve nemlendirici kremler üretiyor. Yüz kadar vücudun nemlendirilmesine de önem verildiğinden body butterlar ile vücuda nem kazandırmak hedefleniyor. Saç bakımını da doğal içeriğe sahip ürünler ile gerçekleştirenler saçındaki nem dengesini sağlayabiliyor, kırılmalara ve kopmalara karşı saçlarını güçlendiriyor. Siz de vücudunuzun sorunlarını uygun ürünler ile çözerek kendinizi şımartabilirsiniz. Üstelik tüm ürünler doğal içeriğe sahip olduğu için kullanıcılar suni ve kimyasal kokulara maruz kalmıyor. Böylelikle alerjik bünyeler de rahat ediyor.

Trendyol'da yerini alan The Body Shop, çevreci tutumu, vegan ürünleri, parfümleri, renkli kozmetik çeşitleri ve cilt bakımı ürünleri ile sizi bekliyor. Siz de indirim fırsatlarını yakalayabilir, hayalinizdeki doğal bakıma kavuşabilirsiniz. 

Yukarı Çık