"

The Mia

" araması için 904 sonuç listeleniyor

The Mia

The Mia, minimalist stili iyi şekilde yansıtan ürünleriyle, keyifli ve estetik yaşam alanları oluşturan bir markadır. Trendyol The Mia mağazasında, dekoratif ve işlevsel bir çok ürün yer alır. The Mia; ahşap, mermer, metal, tekstil, taş, çelik gibi malzemeleri kreatif tasarımlarla bir araya getirerek, güçlü tasarım ürünleri oluşturur. Evinizi kullanışlı ve estetik ürünlerle güzelleştiren tüm ürünlere The Mia Trendyol sayfasından erişebilirsiniz. 

The Mia Servis Ve Sunum Ürünleri

The Mia sofra ve sunum ürünleri hem kullanılan doğal malzemeler hem de tasarım incelikleriyle yaşadığımız çağ ile en iyi şekilde senkronize olan, çağdaş ve  yenilikçi ruha sahiptir. The Mia sofra ve mutfak ürünleri, çatal kaşık bıçak seti, tepsi, bardak, şekerlik, nihale, sunum tabağı, sunum tahtası gibi tüm gereksinimleri bir arada sunar. The Mia tespsi çeşitleri, ikramlarınızı sevdiklerinize ve konuklarınıza özgüvenle sunmanızı sağlayan güçlü bir tasarıma sahiptir. Trendyol The Mia servis ve sunum kategorisinden sofralarınıza uygun The Mia çatal kaşık bıçak seti ürünlerinden seçerek, şık sofralar, özenilecek sunumlar oluşturabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

The Mia Dekoratif Aksesuarlar

The Mia, özel ve farklı tasarıma sahip şık ve kaliteli aksesuarları ile, ev dekorasyonlarını en iyi biçimde tamamlar. The Mia ürünleri ile yaşam alanlarınıza stilinizi yansıtarak, evinizde uzun saatleri keyifle geçirebilir, konuklarınızı zevkli dekorasyon detaylarına sahip mekanlarınızda ağırlayarak onları şaşırtabilirsiniz. 

The Mia aksesuarları arasında bulunan The Mia saksı, bakırdan imal edilir. Bu retro öğeyi, küp bir çerçeve ile modernize ederek geçmişi bugünle en iyi şekilde tamamlar. The Mia bakır ayaklı çiçeklik ise, evlerde botanik bahçesi köşesi oluşturma adayıdır. 

The Mia vazo, mermer dekor ürünleri, gold ürünler, yatay yaprak aksesuarlar, bakır kaplama ayna ile konsol, sehpa, tv ünitesi, masa, dresuar gibi eşyalarınız en iyi şekilde bütünleşir. Cam, metal ve diğer materyallerden üretilen vazo ve kase çeşitleri, konumlandıkları ortamlarda seçkin bir görünüm oluşturur. 

The Mia bahçe dekoratif ürünler arasında, saksı çiçekler ve günümüzde en çok tercih edilen bitkiler bulunur. Özel malzemelerden imal edilmiş yapay çiçekler ise oturma odalarına doğayı taşır. The Mia magnet panosu, genç evlerin özgür ruhunu en iyi şekilde simgeler. 

The Mia İle Dekorasyon

The Mia ürünleri arasında, aksesuarların yanı sıra dekorasyon ürünleri de yer alır. The Mia sehpa çeşitleri, her tarza ve her ortama uygun çeşitlilik gösterir. The Mia yan sehpalar, gold, siyah, gümü eskitme, bakır eskitme çeşitleri ile günümüz dekorasyon stillerine nostaljik ruh kazandırarak mekanlara ağırlık katar. Üst yüzeyi tepsi görünümündeki sehpalar nostaljik havayı güçlendirirken aynı zamanda kullanım kolaylığı anlamını da taşır. Konuklarınıza ve sevdiklerinize sunacağınız ikramlarınız, The Mia sehpaların tepsi yüzeyi sayesinde, dökülme riski olmaksızın güvenli bir biçimde tüketilir. 

The Mia kilim çeşitleri, ahşap, parke, seramik ve taş tüm zeminleri en iyi şekilde dekore edebilecek özelliklere sahiptir. Geometrik desenli modern dizayna sahip The Mia halı ve kilimler, kolay temizlenen yapıları ve çift taraflı yüzeyleri ile şıklığın yanı sıra işlevsellik gibi önemli bir faydayı da kullanıcılarına sunar. Tha Mia banyo seti alternatifleri, banyolara yeni akımları taşır. The Mia ürün grupları içerisinde The Mia banyo seti alternatifleri de yer alır. The Mia çöp kovası çeşitleri mutfak, bahçe gibi alanlarda görünümü güçlendiren detayları barındırır.

The Mia ev, ofis, bahçe ve tüm yaşam mekanlarınızda hem dekoratif hem kullanıcı dostu ürünlerin yanı sıra, günlük yaşam için gereken ürünleri de hizmete sunar. The Mia askı ve The Mia ayna ve diğer bir çok özel The Mia tasarımına, Trendyol The Mia mağazasından kolaylıkla ulaşarak, yaşadığınız dünyayı daha keyifli hale dönüştürebilirsiniz.