"

The North Face

" araması için 2921 sonuç listeleniyor
The North Face
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

The North Face

‌ABD merkezli bir marka olan ‌The ‌North ‌‌Face, 1951 yılından bu yana ‌outdoor ürünler ile kullanıcılara hitap ediyor. Markanın ürünleri arasında botlar, ayakkabılar, montlar, tişörtler, ‌şapkalar, çantalar, eldivenler ve polarlar bulunuyor. ‌The ‌North ‌‌Face, doğa tutkunları ve doğa sporları ile ilgilenenlere yönelik üretim yaptığı için önceliği de rahatlık, güvenlik ve ergonomiye veriyor. Bunun yanı sıra kıyafetlerine şıklığı da ekliyor.

Spor Tasarımlara Sahip The North Face Ayakkabıları

‌The ‌North ‌Face ayakkabı konusunda sportif tasarımlar ortaya koyuyor. Markanın ayakkabıları, daha çok kaslı tasarımlara sahip olan modellerden oluşuyor. ‌North ‌Face ayakkabı modellerinde de daha çok güçlü yapı aranıyor. Zorlu parkurları aşarken ayakkabının kaymayan ya da su geçirmeyen bir yapıya sahip olması gerekiyor. Bunun yanı sıra doğada vakit geçiren kullanıcıların en önemli destekleri ayakları olduğu için markanın çoğu ayakkabısı, ayak bileğini geçmeyecek şekilde tasarlanıyor. Böylece kullanıcılar, ayaklarını kolay bir şekilde hareket ettirebiliyor. ‌The ‌North ‌Face erkek ayakkabı modellerinin yanı sıra kadın kullanıcılar için de pek çok ürün ortaya koyuyor. Kadın ayakkabılarında, erkek ürünlerinin aksine somon ve mor rengine de sık sık yer veriliyor.

Kışın ise ayaklarınız ‌The ‌North ‌Face bot modelleri ile soğuktan korunuyor. Marka, oldukça şık modeller sunuyor. ‌North ‌Face bot ürünlerini ister patikaları aşarken ister şehirde yürürken kullanabilirsiniz. ‌The ‌North ‌Face erkek bot modelleri, onlarca farklı çeşide ayrılıyor. Bu sayede farklı renk ve tarzda pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Aynı durum, kadın modelleri için de geçerli oluyor.

Kıyafette The North Face Tasarımları

‌The ‌North ‌Face markasının kıyafetleri, daha çok kış mevsiminde öne çıkıyor. Marka, birbirinden şık montlar ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu sebeple ‌The ‌North ‌Face mont modelleri, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. ‌North ‌Face mont ürünleri arasında kalın ya da ince modeller bulunuyor. Bu da markanın farklı iklim koşullarına göre üretim yapabildiğini gösteriyor. Aynı zamanda markanın montları sportif tasarımları ile de ön plana çıkıyor. ‌The ‌North ‌Face kadın mont çeşitleri arasında uzun olan modeller, bir hayli yer kaplıyor. Ayrıca, şişme yapıya sahip ya da tüylü kapüşonu olan modeller de bulunuyor. ‌The ‌North ‌Face mont erkek modasını yakından takip eden beylerin spor ‌kombinlerini en şık şekilde tamamlıyor. Montlar dışında markanın yağmurluk ürünleri de bulunuyor. ‌The ‌North ‌Face yağmurluk modelleri, daha çok ilkbahar ve sonbahar mevsimlerine yönelik oluyor. ‌The ‌North ‌Face polar modelleri ise hem baharın soğuk günlerinde hem de kış mevsiminde giyilebiliyor. Üstelik ‌North ‌Face polar ürünleri fermuarlı olduğundan kolayca giyilip çıkarılabiliyor. Soğuk havalarda giyebileceğiniz bir başka ürün ise ‌The ‌North ‌Face ‌sweatshirt oluyor.

‌‌ABD'li marka, sadece soğuk ve yağışlı günler için kıyafet üretmiyor. ‌The ‌North ‌Face tişört modelleri de şık tasarımları ile sıcak günlerde kullanmanız için ‌‌Trendyol'da sizlere sunuluyor. Ayrıca, rahat bir görünüm sergileyen ‌The ‌North ‌Face pantolon modelleri de rahat hareket etmeniz için tasarlanıyor.

The North Face Çanta Daha Fazla Eşya Depolayın

Zorlu doğa koşulları ile mücadele etmek için pek çok ekipman gerekiyor. Bu ekipmanları taşımak içinse en kolay yollardan biri, çantalar oluyor. ‌The ‌North ‌Face çanta, ekipmanınızı taşırken size yardımcı olmakla kalmıyor; aynı zamanda etkili muhafaza da sağlıyor. ‌North ‌Face çanta modelleri arasında sırt çantalarının yanı sıra kamp çantaları da bulunuyor.

‌The ‌North ‌Face Türkiye için sunduğu ürünler arasında berelere de yer veriyor. ‌The ‌North ‌Face bere modelleri arasında siyah, gri ya da hâkî tonlarda ürünler bulunuyor. Örme berelerden alt kısmı çift katlı olan modellere kadar pek çok bere, markanın ürün gamında yer alıyor.

Öte yandan ‌North ‌Face ‌outlet uygulamasına giren ürünler, daha avantajlı fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. Böylece ‌The ‌North ‌Face indirim ile daha çok kişiye ulaşabiliyor. ‌The ‌North ‌Face markasının birbirinden şık ve sportif tasarımlara sahip olan ürünlerine ‌Trendyol ile kolayca ulaşabilirsiniz.