"

Tırpan

" araması için 283 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tırpan

Bahçe makineleri kategorisinden erişebileceğiniz tırpan modelleri, teknolojinin sunduğu teknik destekten etkin bir şekilde yararlanarak istenmeyen otları ve uzun çimenleri rahatlıkla kesebilmenizi sağlar. Trendyol'daki ürün opsiyonları ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için uygun bir motorlu tırpan bulabilirsiniz. OIdukça hafif olan motorlu tırpanlar güçlü kesim özellikleriyle dikkat çeker. Misina ipi ile kullanılabilir olan tırpanlar, güvenli bir şekilde bahçenizin çehresini değiştirebilmeniz için uygundur. 2 zamanlı motoru bulunan modeller, ekstra güç üreterek inatçı yabani otları ortadan kaldırmanız için size destek olur. Bahçenizin ve tarlanızın verimini artırmak için zararlı otları temizleyebilirsiniz. Sadece belirli bir noktayı kolayca temizleyebilme olanağı yaratan kullanışlı tırpanlar farklı testere çapına sahip modeller içerir. Elektronik ateşleme sistemini kullanan modellere ek olarak elektrikli tırpan çeşitleri de Trendyol'da kendisine yer bulur. Silindir hacimlerine göre de bahçeniz için uygun bir tırpan siparişi verebilirsiniz. 

Benzinle Çalışan Tırpanlar

Yakıt ünitesine dolduracağınız benzin ile uzun süreli bir şekilde çalıştırabileceğiniz benzinli tırpan modelleri, çimleri istediğiniz uzunluğa getirilebilmesi için uygun bir destek yaratır. Düşük ses ile çalışan ürün çeşitleri daha rahat kesim yapabilmeniz için size yardımcı olur. Teknik özelliklerine bağlı olarak tırpan fiyatları değişik düzeyler içerir. Bu sayede bütçeniz için en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Testereli gövdeye sahip ürünlerin yanı sıra misinalı modeller de etkili bir kesim için uygundur. Bahçenize ektiğiniz ağaç ve fidanların korunması için uygun olan tırpanlarla kısa zaman içerisinde ot kesimi yapabilirsiniz. Trendyol'da bulunan tırpan çeşitleri, motor gücü ve kesme genişliği gibi konularda gereksinimlerinize cevap veren modeller içerir. Farklı çalışma mekanizmaları ile çalıştırabileceğiniz tırpan motoru, yaz ve kış şartlarına uyumlu gövde tasarımıyla verimlilik yaratmayı başarır.

Hızlı ve Etkili Tırpanlar

Testere ve misinadan seken taş, çakıl, ot gibi maddelerin size doğru sıçramaması için koruma bölgesine sahip olan tırpanlar, güvenli bir şekilde kesim gerçekleştirebilmenize katkı sağlar. Gövdenizi koruyan bir giysi ile ot biçme işini daha da konforlu bir biçimde yapabilirsiniz. Motorun gücünden yararlanarak ot biçme tırpanı modellerini yüksek ya da daha düşük hızda çalıştırarak uygun bir kesim oluşturabilirsiniz. Hem hızlı hem de etkili bir temizlik için ideal olan kullanışlı tırpanlar ergonomik tutuş kollarıyla kullanım konforu yaratır. Bisiklet tipi tutma kolları ayarlanabilir olmaları sayesinde vücut ölçünüze uygun bir ürün satın alabilmenizi sağlar. Uzun süreli kesimler için geniş tanklara sahip tırpanlardan sipariş edebilirsiniz. Tırpan misinası çeşitleri, zorlu engellere karşı dayanıklı ve esnek yapıları ile göz doldurur. Devir hızı ve bıçak genişliğini baz alarak da dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Manuel Kullanım Sağlayan Tırpanlar

Trendyol ile erişebileceğiniz el tırpanı çeşitleri manuel kesim için uygundur. Sadece kısıtlı bir alanda kısa zaman içerisinde kesim yapmak için ideal olan bu tırpanlar, ergonomik tutuş kolaylığı sağlayan tasarımları ve hafiflikleriyle dikkat çeker. Paslanmaya karşı dayanıklı keskin bıçak kısmı, kalın otların da kolayca kesilebilmesini mümkün kılar. Motorlu tırpan çapa aparatı kullanarak tarlanızda basit ve güvenli bir biçimde çapa yapabilirsiniz. Trendyol'daki uzatılabilen gövde tasarımına sahip tırpanları kullanarak uzun otların içine girmenize gerek kalmadan kesim yapabilmeniz sağlanır. Dengeli tasarım sayesinde tırpan modellerini kesim sırasında rahatça kontrol edebilirsiniz. Yıpranan misinaları değiştirirken pratik tasarım avantajını kullanarak tırpanı tekrar uygun bir kesim yapabilmek için elverişli hale getirebilirsiniz. İkinci tutamağa sahip modeller, tırpana hakim olmanızı daha da kolay hale getirir ve savrulma problemi yaşamamanızı sağlayarak beğeninizi kazanır.