"

Tom Ford

" araması için 494 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tom Ford

Tom Ford Kalitesi Nasıl Doğdu?

Amerikalı ünlü moda tasarımcısı ve film yönetmeni olan Thomas Carlyle Ford ya da bilinen adıyla Tom Ford, 2007 yılına kadar dünyanın en lüks markaları arasında sayılan Yves Saint Laurent ve Gucci gibi moda devlerinin çatısı altında baş tasarımcıları olarak çalıştı ve yaratıcı dehasını onların kadın ve erkek koleksiyonlarına taşıdı. Tasarım anlamında kendini ispatlayıp, moda otoriteleri arasında bir yer edindikten sonra Milano, Tokyo, Las Vegas, Dubai ve Rusya gibi modanın nabzının attığı noktalarda kendi ismi ile 98 mağaza açtı. Şimdiye kadar Vogue, Elle, GQ gibi dünya modasına yön veren dergilerden sayısız ödül aldı ve pek çok kez yılın en iyi giyinen erkeği seçildi.

Tom Ford’un başarısı sadece moda sektörüyle sınırlı kalmadı.  2005 yılında ünlü lüks kozmetik markası Estee Lauder ile çalışmaya başladı ve Tom Ford markası altında hem kadınlar hem erkekler için parfüm, makyaj ve cilt bakımı ürünleri koleksiyonunu piyasaya sürdü. Tom Ford markasının günümüzdeki değeri 300 milyon dolar iken Estee Lauder ise bugün dünyanın en lüks tüketim markaları arasında üçüncü sırada yer alır.

Tom Ford Parfüm Koleksiyonu ile Büyüleyici Kokular

Tom Ford’un tasarım anlayışı, Tom Ford parfüm şişelerinin tasarımına da yansımıştır. Sade, zarif ve bir o kadar da lüksü çağrıştıran parfümler, içerisindeki büyüleyici parfüm notalarının önüne geçmemek adına son derece minimalist tutulmuştur. Dünyanın en iyi parfümörleri ile çalışan Tom Ford’un 2006 yılında ilk çıkardığı Tom Ford kadın parfümü Black Orchid, şimdiye kadar en çok satan parfümler arasında yer alır.

Yoğun ve zengin siyah orkide ve baharat aromaları içeren Black Orchid, modern ve sofistike bir kokudur. Parfümün üst notalarında bulunan bergamot, siyah kuşüzümü, siyah trüf ve ylang ylang duyularınızı canlandıran bir açılış yaparken, orta notalarda baştan çıkarıcı çiçek ve meyve aromaları, lotus ağacı kokusu ile birlikte yayılmaya başlar. Alt notalardaki paçuli ve tütsü tüm kokuları dengeler. Vanilya ve sandal ağacının sıcak ve akıcı dokunuşu ise kokuya kremsi bir bitiş verir. Black Orchid’in yanı sıra, en sevilen Tom Ford kadın parfümleri arasında Noir Edp, Velvet Orchid, White Patchouli, Orchid Soleil, Sahara Noir, Vert de Fleur ve Fleur de Portofino vardır.

Tom Ford Erkek Parfümü Çeşitleri ile Stilinizi Kuvvetlendirin

Tom Ford şimdiye kadar 96 farklı parfüm çıkarmıştır ve her bir Tom Ford parfüm, birbirinden farklı, etkileyici kokuların harmanlanmasından oluşur. Tom Ford parfüm bir arzu nesnesidir. Stil sahibi ve çekici erkeklerin parfüm koleksiyonunda mutlaka bir Tom Ford erkek parfüm şişesi göze çarpar. Tom Ford erkek parfümü kullanan erkekler en çok Black Orchid, Noir Extreme, Tobacco Vanille, Ombre Leather ve Noir Anthracite kullanmayı tercih eder. %100 orijinal Tom Ford parfüm çeşitlerini Trendyol güvencesi ile online olarak satın alabilirsiniz.

Rengarenk, Işıl Işıl Tom Ford Makyaj Ürünleri

Tom Ford güzellik ürünleri arasında öne çıkan diğer ürünler de Tom Ford oje ve Tom Ford fondötendir. Nemlendirici etkili Tom Ford Traceless fondöten, ışıltılı bir bitişe sahiptir ve cildi nemlendirirken çizgilerin ve gözeneklerin görünümünü azaltır. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. Uzun süre dayanıklı olan fondöten, sağlıklı bir cilt görünümü sağlar. Tom Ford oje, ekstra güçlendirilmiş yüksek performanslı formülü ile uzun süre ilk günkü parlaklığını korur. Zengin ve canlı renk seçeneklerine sahip olan ojeyi kolayca uygulayabilirsiniz. 

İster Modern İster Fütürist Güneş Gözlüğü Modelleri

Tom Ford güneş gözlüğü modelleri, kalın kemik çerçeveli retro tasarımlar ve renkli polarize camları gibi özellikler ile diğer gözlük modelleri arasından kolayca sıyrılır. Tom Ford gözlük modelleri arasında kadınlara ve erkeklere ayrı ayrı hitap eden farklı modeller olduğu gibi, her iki cinsiyetin de sportif stilini tamamlayacak üniseks gözlük modelleri de bulunur. 

Tom Ford kadın gözlük koleksiyonunda yekpare, kalın kemik çerçeveli güneş gözlükleri kadar, ince metal çerçeveli spor modeller de yer alır. Cesur ve modern kadınlara hitap eden gözlükler, genellikle klasik gözlük modellerinin ustaca yeniden yorumlanmasıyla karşımıza çıkar. Tom Ford erkek gözlük koleksiyonu, erkeklerin günlük hayatlarında ya da özel davetlerde giydikleri her kıyafete uydurabilecekleri bir Tom Ford güneş gözlüğü olması adına, farklı renklerdeki cam ve çerçeve seçenekleri ile göz doldurur. Kemik ve metal çerçevelerin bir arada kullanıldığı sıra dışı ve fütürist formlar, Tom Ford erkek güneş gözlüğü koleksiyonunda dikkat çeken modeller arasında yer alır.

Tom Ford'un birbirinden kaliteli onlarca ürününe Trendyol farkıyla ulaşarak çeşitli ayrıcalıklardan hemen faydalanabilirsiniz.