İlgili Kategoriler
Taşıma Kapasitesi
Ek Özellikler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tommybaby Bebek Arabası

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Konforlu ve Estetik Tommybaby Bebek Arabası Modelleri Trendyol'da!

Tommybaby bebek arabası üretimlerine 2011 yılından bu yana devam ederek ihtiyaçlarınıza karşılık verir. Marka, 0 ile 10 yaş arasında bulunan miniklere yönelik olan araba, mobilya, tekstil ürünleri, hijyen, bakım, sağlık gibi birçok alanda üretim yapar. Bu nedenle, Tommybaby bebek arabası modelleri de sağlık açısından riskli olmayan materyallerden tercih edilir. Markanın bu yöndeki üretimleri ve aynı zamanda güvenlik konusunda da tehlikeli olmayan tasarımlara sahip olması ebeveynler tarafından dikkat çeker. Travel sisteme sahip olan modeller, alüminyum gövdeli, doğumdan itibaren kullanılabilme özelliği, kendi etrafında 360 derece dönebilme ünitesi, çift yönlü kullanım olanağı, portbebe’ye dönüşebilme, taşıma koltuğu ile kullanım imkanı, geniş alt sepet, çıkarılabilir deri kaplama ön bar, 5 noktalı emniyet kemeri gibi özellikleri kapsar. Travel modeller kendi arasında da çeşitlere ayrılır. Tommybaby baston bebek arabası çeşitleri, kolay kullanımı sayesinde gün boyunca rahat hareket edebilmenize imkan tanır. Baston şeklinin kazandırıldığı tutamaçlar sayesinde tekerleklerin hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca tutuş kolaylığı sağlayan bu baston tasarımlar sayesinde ellerinizin de sağlığını güven altına alabilirsiniz. Annelerin boyuna göre ayarlanabilir kol, emniyet bileklikleri, kademeli tente, fren sistemi gibi özelliklerle üstün kullanım deneyimlerine sahiptir. Ayrıca yağmurluk gibi bebek arabası aksesuarları, özel anlarda ihtiyaçlara göre kullanılabilir. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda Tommybaby bebek arabası satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Kaliteli Tommybaby Bebek Arabası Çeşitleri

Kaliteli Tommybaby Bebek Arabası Çeşitleri

Yeni nesil teknoloji ile tasarlanmış olan ve hayatı kolaylaştıran seyahat sistemi özellikli Tommybaby tornado plus gold alüminyum lüx çift yön bebek arabası çeşitleri, sıkça dışarı çıkan anneler için özel üretilir. Alüminyum iskelet, ürünlerin hafif ağırlığa sahip olmasını sağlayarak taşıma işlemini kolaylaştırır. Ayrıca seyahat tipi olarak tasarlanan Tommybaby tornado plus bebek arabası modelleri, hafifliğinin yanı sıra güvenlik konusunda da bazı detaylara sahip olarak sağlam gövde yapısı ile imal edilir. Anne ve babaların son zamanlarda çok sık tercih ettiği Tommybaby eagle travel sistem bebek arabası modelleri de yapısının alüminyum olması ile rahat bir kullanım olanağı sunar. Dönebilen süspansiyonlu ve sabitlenen ön tekerleri, muhteşem bir frenleme sistemi kullanımına yardımcı olur. Bu sistemdeki modeller, 3 farklı şekilde ayarlanabilir. Ayrıca tam yatabilen sırt dayanağı özellikleri, miniklerin fiziksel gelişimine büyük katkı sağlar. Ter emici, nefes alabilen ekstra yatak sistemi ile rahat bir kullanımı vardır. İç hacimleri geniş olduğu için bebekleri kolayca yerleştirebilme olanağı sunar. Eagle sistemli modeller, 5 nokta emniyet kemeri, tam olarak kapanan körüklü tente, pozisyona göre ayarlanan ayaklık, rüzgârlık ve geniş alt sepet özelliklerine sahiptir. Bu ürünler kullanım açısından rahat ve kolay bir yapıdadır. Ayrıca taşıma puset özellikleri; hijyenik, ter yapmayan, özel dokulu ve vücuttaki statik elektriği alan, kir tutmazlık, pilot emniyet kemeri, yan darbelere karşı koruma minder gibi birçok özelliği vardır. Çoğu ebeveyn tarafından Tommybaby bebek arabası kullananlar tarafından yapılan yorumlar, ürünlerin işlevsel olduğu yönündedir. Bu yorumların yanı sıra yüzlerce ürün ile hizmet veren ve görselliklerinin yanı sıra renk yelpazesi de bir hayli geniştir. Kız ya da erkek bebeğe uyumlu renk seçimi için markanın ürettiği bebek arabalarından yararlanılabilir. Anne ve babalar tarafından beğeni toplayan Tommybaby toranto black vip travel sistem bebek arabası + puset özellikleri; çift yönlü kullanım ile bakış yönünü destekler. 3 farklı pozisyon seçeneği ile ayar yapılabilen sırt desteğine sahiptir. Bu ürünler optimum konfor sağlayan yapısı ve özel frenleme sistemi ile dönebilen tekerleğe sahiptir. Bozuk olan yollarda bile anne babalara kaliteli bir sürüş olanağı sağlar. Bu özelliklere sahip olan ürünler ihtiyaçlarınıza yanıt vererek sizi memnun etmeyi başarır. Bu amaçla Tommybaby bebek arabası online satış imkanı ile Trendyol’a göz atarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Ergonomik Tommybaby Bebek Arabası Tasarımları

Ergonomik Tommybaby Bebek Arabası Tasarımları

Tommybaby caprice baston bebek arabası rahat katlanabilir, hafif malzeme, ebeveynler tarafından beğenilen özelliklerdir. Özel aksam yapıları vardır ve basit hamleler ile katlanabilir özelliklere sahiptir. Bu da kullanım sonrasında katlanarak az bir alanda muhafaza edilmelerini kolaylaştırır. Miniklerin rahat hareket edebileceği, konforlu ve güvenli iç yapısı da sağlıklı materyallerden tasarlanır. Bu da ebeveynlerin gönül rahatlığı ile seçim yapabilmesini mümkün kalır. Ayrıca 15 kg taşıma kapasitesine sahip ve kullanım kolaylığı sağlayan bir yapısı da vardır. Tam yatan sistemi, sırt dayanağı, ergonomik itme kolu, sarsıntısız sürüş sistemi ile baston modeller, anne babaları yarı yolda bırakmaz. Farklı pozisyonlara göre ayarlanabilen sırt dayanağı rahat bir kullanım deneyimi yaşatır. Ürün modellerinin farklı renk seçeneklerine sahip olması, cinsiyet ile uyumlu seçim yapabilmesini sağlar. Bu sebeple geniş renk seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Zamanla aşınan ya da kullanılmaya bağlı olarak eskiyen parçaları da tasarlayan marka, ürünlerin uzun ömürlü avantaj sağlamasına yardımcı olur. Birbirinden farklı aksamlara hitap eden Tommybaby bebek arabası yedek parça çeşitleri sayesinde, montaj işlemlerini basit bir şekilde yapabilirsiniz. Tommybaby bebek arabası tekerleği sık eskiyen parçalardan birisi olduğu için bunu yenilerek ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Alışveriş sırasında merak ettiğiniz detaylar olduğunda diğer müşterilerin Tommybaby bebek arabası yorumları ve tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Tommybaby bebek arabası tavsiye ve yorumlarından yola çıkarak ürün özellikleri, tasarımları ya da kullanımı hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayrıca fiyatlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Trendyol üzerinden Tommybaby bebek arabası kampanya günlerini takip ederek, fiyatlar konusunda avantaj sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tommybaby Bebek Arabası Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tommybaby Bebek Arabası Fiyatları

Bebek sahibi olan anne ve babalar, araba ihtiyaçlarını Tommybaby ile rahatlıkla temin edebilir. Farklı ihtiyaçlara yön veren ürünler, bebek sayısına uyumlu olan yapılara sahiptir. Tommybaby ikiz bebek arabası modelleri bu durumu destekleyen ürünler arasındadır. İkiz arabaları, yan yana ya da arka arkaya olan özellikler ile tasarlanır. İki bebeği olan ebeveynlerin, bu ürünlerin kullanışlı ve kaliteli özelliklerinden faydalanmasını isteyen marka tarafından özel tasarımlar yapılır. Tommybaby bebek arabası kullanımı çoğu çeşidinde kolay bir yapıya sahiptir. Annelerin boyuna uyumlu ve kolay tutuş, sürüş, kavrayış özellikleri vardır. Genellikle markanın ürettiği ve memnun kalınan Tommybaby elegant çift yönlü bebek arabası modelleri, ergonomik bir yapıya sahiptir. Çift yönlü olması, bebeğin annelerin yüzünü görebileceği şekilde ayarlanabilmesi mümkündür. Özel frenleme sistemi, dönebilen tekerler, bozuk yollarda düzenli bir sürüş desteği sunar. Pusetli modellerden hoşlanan kişiler için markanın pusetli bebek arabası, doğumdan itibaren kullanım özelliğine sahiptir. Çift yönlü kullanılabilme ve taşıma koltuğunun ayrıca kullanılabilmesi mümkündür. Tommybaby kabin bebek arabası modelleri, tam olarak yatan, 3 kademeli, portbebe ünite, geniş iç hacim ve nefes alan kalınlaştırılmış yatak ile optimum konfor sunar. Çift yönlü kullanım desteğinden hoşlanan anne ve babalar, sık tercih edilen Tommybaby gold golf kabin bebek arabası çeşitlerinden de yararlanabilir. Ayrıca bu ürünün gold rengini taşıması, hem kızlar hem de erkekler için kullanımını mümkün kılar. Alışveriş sırasında sizi memnun edebilecek detaylardan birisi de geniş fiyat seçenekleridir. Bu sayede Tommybaby bebek arabası fiyatları arasından bütçenize uygun seçimde bulunabilirsiniz. Ayrıca Trendyol üzerinden Tommybaby bebek arabası indirim ve kampanyaları takip ederek, alışverişinizi avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz.