placeholder
"

Tommybaby Bebek Arabası

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Tommybaby Bebek Arabası

Tommybaby Bebek Araba Modellerinde Ergonomik Tasarımlar

Tommybaby bebek arabası ve bebek ihtiyaçları konusundaki üretimlerini 2011 yılında faaliyete geçirmiştir. 0-10 yaş arasında bebek ve çocuklara yönelik olan bebek arabası, bebek odaları, mobilya, tekstil ürünleri, hijyen, bakım, sağlık gibi birçok alana dokunmaktadır. Bu nedenle bebek ürünleri, sağlık açısından riskli olmayan materyallerden tercih edilir. Markanın bu yöndeki üretimleri ve aynı zamanda güvenlik konusunda da tehlikeli olmayan tasarımlara sahip olması ebeveynler tarafından dikkat çeker. Tommybaby travel sistem bebek arabası alüminyum gövdeli, doğumdan itibaren kullanılabilme özelliği, kendi etrafında 360 derece dönebilme ünitesi, çift yönlü kullanım olanağı, portbebe’ye dönüşebilme, taşıma koltuğu ile kullanım imkânı, geniş alt sepet, çıkarılabilir deri kaplama ön bar, 5 noktalı emniyet kemeri gibi özellikleri kapsar. Sahip olunan travel bebek arabaları, çeşitlere ayrılır; Tommybaby baston bebek arabası, çift yönlü bebek arabası, ikiz bebek arabaları ile farklı kullanım alanlarına hitap eder. Bu seçenekler, annelerin boyuna göre ayarlanabilir kol, emniyet bileklikleri, kademeli tente, fren sistemi, ayakta kontrol edilebilen fren gibi özellikler üstün kullanım deneyimlerine sahiptir. Ayrıca yağmurluk gibi bebek arabası aksesuarları özel anlarda ihtiyaçlara göre kullanılabilmektedir. Anne ve babalar, Tommybaby bebek arabası kurulumu işlemini kolayca sağlayabilirler. Kullanım alanları doğrultusunda bebek arabalarının ergonomik ve rahat kullanımlı olduğu söylenebilir. Tommybaby eagle alüminyum lüx çift yön bebek arabası farklı renk seçeneklerine göre cinsiyetlere uyumlu olarak çeşitlilik gösterir. Eagle sistem bebek arabaları, farklı pozisyonlara göre ayarlanabilen sırt dayanağı ile rahat bir yapıda tasarlanmıştır. Bununla birlikte 5 noktalı ayak dayanağı, çift yön kullanım, alüminyum gövde özelliğine sahiptir. Ekstra iç ped, ayak örtüsü, katlandıktan sonra ayakta durabilme gibi kolayca kullanım şekilleriyle anne babaların işini kolaylaştırıyor. Anne babalar tarafından Tommybaby bebek arabası yorum detayları, bebek arabalarının işlevsel olmasından kaynaklı memnun kaldıkları yönündedir. Memnuniyetlerini her alanda dile getiren ve dayanıklılığından dolayı uzun ömürlü kullanımlara sahip olmasından bahsetmiştirler. Bebek arabalarının taşıma kapasitelerinin yüksek olması ve bazı ek özellikler, anne babalar tarafından beğeni toplamaktadır. Erkek bebek, erkek çocuk, kız bebek, kız çocuk çeşitleri ile araba seçenekleri farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Bu çeşitlilikte sahip olan, Tommybaby bebek arabası kullanıcı yorumları yapan kişiler tarafından da belirtilmiştir. Markanın ürettiği arabalar, sağlam ve kaliteli malzemeler ile imal edilmiştir. Bu nedenle sürüş ve kullanış şekilleri bir hayli rahattır.

Tommybaby Bebek Arabalarındaki Sağlam İşçilik

Yeni nesil teknoloji ile tasarlanmış olan ve hayatı kolaylaştıran seyahat sistemi özellikli Tommybaby travel bebek arabası sıkça dışarı çıkan anneler için özel üretilmiştir. Alüminyum iskelet, hafif tasarımlı olması, bebek arabalarının seyyarlığı, kolay katlanır olması, taşıma işlemini kolaylaştıran bir durumdur. Ayrıca seyahat tipi olarak bu arabalar, hafifliğinin yanı sıra güvenlik konusunda da bazı detaylar ile sağlam gövde yapısıyla imal edilmiştir. Tommybaby travel sistem bebek arabası yorum yapan ebeveynler tarafından belirtilenler, ergonomik kullanımlarından bahsetmiştir. Anne ve babaların son zamanlarda çok sık tercih ettiği Tommybaby eagle travel sistem bebek arabası yapısının alüminyum olması ile rahat bir kullanım olanağı sunar. Dönebilen süspansiyonlu ve sabitlenen ön tekerleri, muhteşem bir frenleme sistemi kullanımına yardımcı olur. Bu sistemdeki bebek arabaları, 3 farklı şekilde ayarlanabilmektedir. Ayrıca tam yatabilen sırt dayanağı özellikleri bebek yapısını ve gelişimini destekler. Ter emici, nefes alabilen ekstra yatak sistemi ile rahat bir kullanımı vardır. İç hacimleri geniş olduğu için bebekleri kolayca yerleştirebilme olanağı sunar. Eagle sistem bebek arabaları, 5 nokta emniyet kemeri, tam olarak kapanan körüklü tente, pozisyona göre ayarlanan ayaklık, rüzgârlık ve geniş alt sepet özelliklerine sahiptir. Tommybaby eagle bebek arabası kullanım açısından rahat ve kolay bir yapıdadır. Ayrıca taşıma puset özellikleri; hijyenik, ter yapmayan, özel dokulu ve bebek vücudundaki statik elektriği alan, kir tutmazlık, pilot emniyet kemeri, yan darbelere karşı koruma minder gibi birçok özelliği vardır. Çoğu ebeveyn tarafından Tommybaby bebek arabası kullananlar kısmındaki yorumlar, işlevsel olduğu yönündedir. Bu yorumların yanı sıra yüzlerce ürün ile hizmet veren ve görselliklerinin yanı sıra renk yelpazesi de bir hayli geniştir. Kız ya da erkek bebeğe uyumlu renk seçimi için marka üretimli bebek arabalarından yararlanılabilir. Anne ve babalar tarafından beğeni toplayan Tommybaby nadia lüx çift yön bebek arabası puset özellikleri; çift yönlü kullanım ile bebeklerin bakış yönünü destekler. 3 farklı pozisyon seçeneği ile ayar yapılabilen sırt desteğine sahiptir. Optimum bebek konforunu garanti eden yapısı ve özel frenleme sistemi ile dönebilen tekerlere sahiptir. Bozuk olan yollarda bile anne babalara kaliteli bir sürüş olanağı sağlar. Bu özelliklerde yer alan bebek arabaları, ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap veren niteliklerde tasarlanmıştır.

Tommybaby Bebek Arabası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek sahibi olan anne ve babalar, bebek arabası ihtiyaçlarını Tommybaby ile rahatlıkla temin edebilir. Farklı ihtiyaçlara yön veren ürünler, bebek sayısına uyumlu olan yapılara sahiptir. Tommybaby ikiz bebek arabası modelleri bu durumu destekleyen ürünler arasındadır. İkiz arabaları, yan yana ya da arka arkaya olan özellikler ile tasarlanmıştır. İki bebeği olan ebeveynlerin, ikiz bebek arabalarını kullanışlı ve son dönemlerde gözde bebek arabası modelleri arasında bulabilmek mümkündür. Tommybaby bebek arabası kullanımı çoğu çeşidinde kolay bir yapıya sahiptir. Annelerin boyuna uyumlu ve kolay tutuş, sürüş, kavrayış özellikleri vardır. Genellikle markanın ürettiği ve memnun kalınan Tommybaby çift yönlü bebek arabası modelleri, ergonomik bir sisteme sahiptir. Çift yönlü olması, bebeğin annelerin yüzünü görebileceği şekilde ayarlanabilmesi mümkündür. Yüzlerce çeşit bebek arabası, ihtiyaçlara yanıt verdiği için çok sık tercih edilmektedir. Tommybaby toranto bebek arabası modelleri, tam olarak yatan, 3 kademeli, portbebe ünite, geniş iç hacim ve nefes alan kalınlaştırılmış yatak ile optimum bir bebek konforu sunar. Çift yönlü kullanım desteğinden hoşlanan anne ve babalar, Tommybaby nova bebek arabası çeşitlerinden yararlanabilir. Özel frenleme sistemi, dönebilen tekerler, bozuk yollarda düzenli bir sürüş desteği sunar. Pusetli modellerden hoşlanan kişiler için Tommybaby pusetli bebek arabası doğumdan itibaren kullanım sağlanabilme özelliğine sahiptir. Çift yönlü kullanılabilme ve taşıma koltuğunun ayrıca kullanılabilmesi mümkündür. Ayrıca markanın tasarladığı baston bebek arabaları son zamanlarda kendinden sıkça söz ettirmektedir. Tommybaby caprice baston bebek arabası rahat katlanabilme, hafif malzeme, ebeveynler tarafından beğenilen özelliklerdir. Özel aksam yapıları vardır ve basit hamleler ile katlanabilmektedir. Tommybaby baston bebek arabası kullananlar tarafından yapılan yorumlar, bebeğin rahat hareket ettiği, konforlu içyapısı, bebek emniyet barı özelliklerinden memnun kalındığı yönündedir. Ayrıca 15 kg taşıma kapasitesine sahip ve kullanım kolaylığı sağlayan bir yapısı da vardır. Tam yatan sistemi, sırt dayanağı, ergonomik itme kolu, sarsıntısız sürüş sistemi ile baston bebek arabaları anne babaları yarı yolda bırakmaz. Memnun olunan arabalar arasında Tommybaby travel sistem bebek arabası kullanımı da ayrı bir konfor yapısına sahiptir. Ayrıca bütün bebek arabası çeşitleri ile uyum sağlayan Tommybaby bebek arabası tekerleği modelleri de bulunur. Markanın ürettiği bebek ürünlerini Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.