Tonguç Akademi 2020 Tonguç Lgs Hızlı Tekrar Seti Matematik Takviyeli 2323sfepüiawdcbm

Satıcı :
5.0 Ortalama Puan
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
- 22%
172,00 TL135 TL

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

9.6
Satıcı Puanı
9.6
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tonguç Akademi 2020 Tonguç Lgs Hızlı Tekrar Seti Matematik Takviyeli

  • 2020 Tonguç LGS Hızlı Tekrar Seti Matematik Takviyeli Hızlı Tekrar Seti’nde seni KOTA, 8. Sınıf Taktikli matematik, 8 zoru bankası matematik ve İlk Tekrar kitapları bekliyor. KOTA’da her branş için ayrı ayrı hazırlanmış, çalışma ve öğrenme kotanı yükseltecek Konu Tarama Denemeleri bulacaksın. 8. Sınıf Taktikli matematik kitabında ise yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yeni tarz soruları bulacaksın. İlk Tekrar ise 1. dönem konularını eksiksiz tekrar etmeni, eksiklerini tespit edip kapatmanı sağlayacak. Sınav yaklaşıyor. Artık hızlanman lazım. Hızlı Tekrar Seti ile en hızlı şekilde tekrarını tamamlayıp sınava hazır olacaksın. KOTA'lar ile MEB müfredatında bulunan kazanımları en ince ayrıntısına kadar test edecek ve hem 'hangi konuda eksiğin var?' öğrenecek hem de yeni sınav tarzı soruları da çözerek konuları taramış olacaksın. 8. Sınıf Taktikli matematik Kitabıyla, değişen sınav sistemi ile MEB'in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, anlama ve yorum gücü sorularını çözeceksin. 8. sınıf Matematik Zoru Bankasıyla her ünite ile ilgili sol sayfalarda temel ve öğretici sorularla karşılaşıp sağ sayfalarda sınav tarzı seçici ve eleyici sorularla seviyeni artıracaksın. İlk Tekrar LGS kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedeflere giden yolda bir adım önde olacaksın. 8. Sınıf Taktikli Matematik Soru Bankası Sayfa sayısı: 232 6 poster + 80 tane sticker İlk Tekrar Soru Bankası Sayfa sayısı: 80 KOTA Konu Taramaları Türkçe Kotası Sayfa sayısı: 184 KOTA Konu Taramaları Matematik Kotası Sayfa sayısı: 208 KOTA Konu Taramaları Fen Bilimleri Kotası Sayfa sayısı: 168 KOTA Konu Taramaları Din Kültürü Kotası Sayfa sayısı: 88 KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası Sayfa sayısı: 168 KOTA Konu Taramaları İngilizce Kotası Sayfa sayısı: 168 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Sayfa sayısı: 224 İçerik: 9 Kitap toplam 1520 sayfa
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Ürün Açıklaması

2020 Tonguç LGS Hızlı Tekrar Seti Matematik Takviyeli

Hızlı Tekrar Seti’nde seni KOTA, 8. Sınıf Taktikli matematik, 8 zoru bankası matematik ve İlk Tekrar kitapları bekliyor. KOTA’da her branş için ayrı ayrı hazırlanmış, çalışma ve öğrenme kotanı yükseltecek Konu Tarama Denemeleri bulacaksın. 8. Sınıf Taktikli matematik kitabında ise yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yeni tarz soruları bulacaksın. İlk Tekrar ise 1. dönem konularını eksiksiz tekrar etmeni, eksiklerini tespit edip kapatmanı sağlayacak. Sınav yaklaşıyor. Artık hızlanman lazım. Hızlı Tekrar Seti ile en hızlı şekilde tekrarını tamamlayıp sınava hazır olacaksın.

KOTA'lar ile MEB müfredatında bulunan kazanımları en ince ayrıntısına kadar test edecek ve hem 'hangi konuda eksiğin var?' öğrenecek hem de yeni sınav tarzı soruları da çözerek konuları taramış olacaksın. 8. Sınıf Taktikli matematik Kitabıyla, değişen sınav sistemi ile MEB'in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, anlama ve yorum gücü sorularını çözeceksin. 8. sınıf Matematik Zoru Bankasıyla her ünite ile ilgili sol sayfalarda temel ve öğretici sorularla karşılaşıp sağ sayfalarda sınav tarzı seçici ve eleyici sorularla seviyeni artıracaksın.

İlk Tekrar LGS kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedeflere giden yolda bir adım önde olacaksın.

8. Sınıf Taktikli Matematik Soru Bankası 

Sayfa sayısı: 232 6 poster + 80 tane sticker

İlk Tekrar Soru Bankası 

Sayfa sayısı: 80

KOTA Konu Taramaları Türkçe Kotası

Sayfa sayısı: 184  

KOTA Konu Taramaları Matematik Kotası

Sayfa sayısı: 208 

KOTA Konu Taramaları Fen Bilimleri Kotası

Sayfa sayısı: 168

KOTA Konu Taramaları Din Kültürü Kotası

Sayfa sayısı: 88

KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası

Sayfa sayısı: 168

KOTA Konu Taramaları İngilizce Kotası

Sayfa sayısı: 168

8.Sınıf Matematik Zoru Bankası

Sayfa sayısı: 224


İçerik: 9 Kitap toplam 1520 sayfa

Şikayet Et