Tonguç Akademi Kampüs Tyt Problematik 9786257894685

59 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (26)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tonguç Akademi Kampüs Tyt Problematik

 • Son yıllarda TYT’de problemler ciddi şekilde öğrencileri zorladı. Yeni nesil bu problemleri çözmek süre açısından da çok fazla vakit alıyor. Ve işin daha ilginç yanı, artık problemler her konu ile bağlantılı olabiliyor. Eğer problemlerde başarılı olamazsak maalesef hedefler de çöpe gidebiliyor. İhtiyacımız olan şey: Önce problemleri konu konu taktiklerle öğrenmek, ardından da yeni nesil soruları seviyemize uygun kaynaklar sayesinde halletmek. İşte Problematik tam da bu sorunu çözmek için en sağlam kitap. Bugüne kadar yüz binleri aşkın sayıda öğrenci Problematik ile sorunların büyük kısmını çözdü. TYT matematik denemelerinde 5 – 19 aralığında net yapıyorsan, ilk 12 konuda ciddi konu eksiklerin yoksa bu kitap tam senlik. İçinde tam 703 soru var. Günlük ortalama 20-25 soru çözerek 1 ayda, günlük ortalama 10-15 soru çözerek 2 ayda bu kitabı rahatlıkla verimli şekilde bitirebilirsin. Kitabın içinde bulunan Gri Koç karekod videoları sayesinde de kitabı nasıl çözeceğini öğrenebilirsin. TYT-ALES-KPSS-DGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler de rahatlıkla çözebilirler. Başarılar. Bu ilan Entegrapi ile listelenmiştir!
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Sınav Tipi TYT & AYT
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Kolektif
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
 • Basım Yılı 2021
Şikayet Et

Kampüs TYT Problematik - Tonguç Akademi

Soru bankaları, sınav dönemindeki öğrencilerin alıştırma yapmalarında ve konuları pekiştirmelerinde büyük rol oynayan yardımcı materyallerdir. Öğrenciler Tonguç Kampüs TYT Problematik sayesinde matematik problemlerini çözüp, zorlandıkları konuları hızlıca öğrenebilirler. Tamamı videolu soru çözümü içeren problemler sayesinde tüm konuları kolayca öğrenebilirsiniz.

 • Karekod özelliklidir
 • Konular müfredata uygun sırada
 • İnteraktif soru çözümlüdür

Kampüs TYT Problematik Özellikleri

Kampüs TYT Problematik Özellikleri

Öğrencilerin en çok zorlandığı problemleri kolay ve zevkli hale getiren Tonguç kampüs problematik başarıya götüren en büyük yardımcıdır. Kampüs problematik, öğrencilere doğru taktikler ve metotlar göstererek pratik çözümlerle ilgili refleks kazanmaya yardımcı olur. Problemleri çözmeyi öğrendikçe motivasyon üzerinde etkin rol oynar ve güveninizin artmasına sebep olur.

Kitabın tasarımı yukarıdan aşağıya değil soldan sağa doğrudur. Bu sebeple problem çözerken kitabun iki tarafı açık olacak şekilde karşınızda durması gerekir. İlk adımda konu hakkında örnek soru bulunur ve çözümü anlatılır; ikinci adımda ise çözümünü öğrendiğimiz konunun, örnekteki aynı soru tarzındaki problemlerle pekiştirme amaçlanır. Üniversiteye geçiş sınavları olan TYT, YKS’deki konuları içerdiği gibi KPSS, ALES gibi sınavlara girecek olanların da faydalanacağı bir içeriği bulunur. 224 sayfa olan soru bankası 703 soru içerir. İlk defa TYT sınavıyla karşınıza çıkan yeni nesil soruları ve çözümlerini içerir.

  Kampüs TYT Problematik Avantajları

  Kampüs TYT Problematik Avantajları

  İlk 12 konuda ciddi konu eksiklikleri olmayan öğrencilerin yüksek verim alacağı bir içeriğe sahip olan Tonguç TYT problematik, analitik yapısı ve karekodlu özelliği sayesinde avantajlı bir üründür. Öğrenciler Tonguç Kampüs Problematik çözümleri sayesinde zorlandıkları konulara dair alıştırma yapabilir. Problematik soru bankası kullanmanın öğrencilere sağladığı bazı avantajlar şunlardır:

 • Sırasıyla oran orantı, sayı, kesir, yaş, işçi, kâr zarar, hareket, yüzde, karışım, rutin olmayan, sayısal yetenek, tablo grafik, konularına dair problemler bulunur. Her bir konunun başında konuya dair adımlara ayrılmış ipuçları vardır.
 • Öğrencilerin düzenli alıştırma yaparak konuları öğrenmesine ve çeşitli tarzdaki problemlerin çözüm taktiğini refleks haline getiren kitap yüksek başarı oranı hedefler.
 • Günlük ortalama 20-25 soru çözüldüğü takdirde bir ayda, günlük 10-15 soru çözülerek iki ayda biter.
 • Gri Koç’un planına uyulduğu takdirde kitap pekiştirilerek öğrenilir ve öğrenci sınava hazır hale gelir.
 • Kampüs TYT Problematik Trendyol’da

  Kampüs TYT Problematik Trendyol’da

  Problematik özellikle TYT sınavına girecek öğrenciler için önemli bir rehberdir. Öğrencileri en çok zorlayan matematik problemlerini sistematik bir şekilde çözümleyen kitap, düzenli çalışma alışkanlığı kazandırır. Tonguç Kampüs TYT problematik çözümleri sayesinde öğrenciler hatalı oldukları problemleri anlayarak düzeltir ve konuları zihinlerine yerleştirirler. Soru bankası size konuları baştan öğretmez ancak ilk 12 matematik konusuna dair bilgilerinizi uygulamayı öğretir. İlk 12 konuyu pekiştirmek istiyorsaniz ürün sizin için oldukça doğru bir tercih olur. Kitap sayesinde soru çeşitlerine aşina olur ve her soruyu kendi taktiğinizle çözmeyi öğrenirsiniz. TYT kampüs problematik fiyatı, yüksek verimine ve kaliteli içeriğine rağmen oldukça uygundur. Daha önce bu soru bankasını kullanan öğrenciler elde ettikleri başarı ve memnuniyeti dile getirir. Matematiği ve problem çözmeyi eğlenceli hale getiren soru bankası sayesinde keyif alarak öğrenebilir ve üniversiteye geçiş sınavında yüksek derece elde edebilirsiniz. Problematik soru bankasının yorumlarını okuyabilir, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Sınava hazırlanırken matematik sorularında yüksek net yapabilmek için ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.