Tonguç Akademi Tonguç Matematiğe Ilk Adım 2021 Matematiğe İlk Adım

Satıcı : BianStore
35 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (15)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tonguç Akademi Tonguç Matematiğe Ilk Adım 2021

 • Sevgili Kardeş, Doğru bir ilk matematik alemcide çok önemli. En doğru ilke ise çok kolaydanarak bol pratik yapılantır. Bunu zaman bunu veya İmkedene tekrar olarak sakın devin. Pratik yapmanı eden bu kolay mate edman temel çimi temelı kavramanız için çok faydalıdır. İşte bu gelişimişi kozlu battı matematikte yeni bir sayfa sayfa ağacı diyorlar Matematiğe İlk Benitik. Bu kitap izdi temelini gittim, kendineviz ve netlerinizde hareketlenme deklare etti. Sabrederek, sözlere şans vererek ve muhtarın zamanla yavaş yavaş yavaş bilerek bilerek çalışıyormuş başaracaksın. Türü: Soru Bankası Sayfa Sonrası: 280 Soru Kendini: 1507 ISBN: 978-605-06067-9-9
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Büyük Boy
 • Sınıf Üniversite Hazırlık
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Adalet Hazar
 • Okula Dönüş Ortaokul
 • Basım Yılı 2022
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
Şikayet Et

Tonguç Akademi - Temel Matematiğe İlk Adım

Liseden üniversiteye geçiş döneminde öğrenciler çeşitli sınavlara hazırlanmaktadır. Bu sınavlara yıllarca çalışmaları gerekmektedir. Konu anlatımı ve soru çözümleri üniversiteye hazırlanma sürecinin temel kavramları olmaktadır. Çok soru çözmek öğrenciyi geliştirmektedir. Matematik dersi bazı öğrencileri zorlayabilen bir derstir. Sınavlarda matematiğin yeri oldukça büyüktür. Bu sebeple öğrenciler matematiğe ayrı bir önem vermektedir. Matematik öğrenmeye başlarken doğru bir başlangıç yapabilmek oldukça önemlidir. Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 yeni ve doğru bir başlangıç yapmak isteyen herkes için hazırlanmıştır. Çok kolaydan zora doğru ilerleyen soru tipleri sayesinde pratik yaptıkça matematiği öğrenmeye başlamak sizin elinizde. Bu kitap sayesinde matematikte başarılı olmak adına güzel bir adım atabilirsiniz. Kitapta yer alan soruları çözdükçe netlerinizde artış yaşayabilirsiniz. Üniversiteye hazırlık sürecinde matematiği temelden öğrenmek için etkili ve faydalı bir kitaptır.

 • 1507 adet soru
 • Yeni Başlayanlar İçin Etkili
 • Zengin Soru İçeriği

Tonguç Matematiğe İlk Adım ile Temel Atın

Tonguç Matematiğe İlk Adım ile Temel Atın

Hayatta birçok şey bolca tekrar ve pratik yaparak öğrenilmektedir. Başta zor gelse de sabrederek ve sıkça pratik yaparak istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde sabretmesi ve sürekli tekrar etmesi gerekmektedir. Matematik konusunda eksiklerinizin olduğunu ve daha iyi öğrenmeniz hatta baştan başlamanızı gerektiğini düşünüyorsanız Tonguç Akademi Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 kitabını değerlendirebilirsiniz. Matematiği en baştan basit bir şekilde göstererek zaman içerisinde sizi zora alıştıran bir kitaptır. Matematiği öğrenmek için ilk adımınızı atmak ve devam etmek istiyorsanız bu kitap size etkili bir rehber olacaktır. Bu sayede matematiği öğrenirken aynı zamanda sevmeye de başlayabilirsiniz. İyi ve doğru bir temel oluşturarak sınavlara etkili bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 kitap yorumları ve değerlendirmelerine göz atarak kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Doğru Bir Başlangıç İçin Tonguç Matematiğe İlk Adım

Doğru Bir Başlangıç İçin Tonguç Matematiğe İlk Adım

Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 kitap içeriği basitten zora doğru giden sorular ile donatılmıştır. Matematik adına temeli olmayan ya da temelini geliştirmek isteyen herkesin faydalanabileceği bir kitap olmaktadır. Kitaptaki soruların cevaplarını videolu çözümler izleyerek daha pratik ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz mümkündür. Bu kitap ile üniversite sınavına hazırlık sürecini eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Her şey için doğru bir başlangıç ne kadar önemli ise matematik için de o kadar önemlidir. Sabredip pes etmeden çalışmaya devam ettiğiniz sürece bu kitap size yol gösterici olacaktır. Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 kitap özellikleri ve içeriği ile öğrencilerin derse olan ilgisini pekiştirmektedir. 240 sayfalık kitabın içerisinde 1507 adet soru yer almaktadır. Sıfırdan öğrenmeye başlamak ve matematiğin temel mantığını kavramak isteyenler için bilgilendirici bir kaynaktır.

Tonguç Matematiğe İlk Adım ile Etkili Bir Hazırlık

Tonguç Matematiğe İlk Adım ile Etkili Bir Hazırlık

Matematik alanında eksikleriniz olduğunu ve temelinizin iyi olmadığını düşünüyorsanız, İlk Adım Yayınlarının hazırlamış olduğu Matematiğe İlk Adım kitabını seçenek olarak düşünebilirsiniz. Doğru ve etkili bir öğrenme süreci elde etmek için uygun bir kaynak kitaptır. Basit sorulardan zor sorulara doğru yavaş yavaş ilerleyen kitabın içerisinde 1507 adet soru bulunmaktadır. Videolu çözümlerini de izleyerek öğrenimlerinizi iyice pekiştirme imkânınız bulunmaktadır. Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 kitap önerisi almak isteyenlere en başta sunulan kitaplardan biridir. Üniversiteye hazırlanan birçok kişinin doğru bir başlangıç yapabilmesini sağlamaktadır. Kitabın içerisinde yer alan yüzlerce soru öğrencilerin matematiği yeniden keşfetmesine yardımcı olmaktadır. Tonguç Matematiğe İlk Adım 2021 kitap fiyatları ve değerlendirmeleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Üniversiteye giriş sınavına etkili ve sağlam bir şekilde hazırlanmak istiyorsanız bu kitabı tercih edebilirsiniz.