Tonguç Yayınları Rehber Matematik Ile 49 Günde Tyt Matematik Kampı 980865

Satıcı : Sezgistore
105 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tonguç Yayınları Rehber Matematik Ile 49 Günde Tyt Matematik Kampı

Geri Bildirim Ver
 • Yine Yeni Yeniden Yepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kampımız bizim vazgeçilmezimiz oldu ve adeta gelenekselleşti. Rehber Matematik Kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı'nı artık bu kitapla taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, muhteşem dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp
 • artık kampa özel hazırlanan bu kitapla daha da devleşecek. Bu kamp ve özelinde hazırlanan bu kitap, tüm TYT Matematik konularını kapsamaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınav Tipi TYT & AYT
 • Basım Dili Türkçe
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
 • Basım Yılı 2022
Geri Bildirim Ver

Tonguç Akademi 49 Günde TYT Matematik Kampı Rehber Matematik Fiyatı - Trendyol

Tonguç Rehber Matematik ile 49 günde TYT matematik kampı kitabı, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin favorileri arasında yer alır. Sayısal becerilerini geliştirmek isteyen kişiler, bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Tonguç Akademi’nin deneyimi ile hazırlanmış olan bu kaynak, 7 hafta gibi kısa bir süre içinde kendinizi geliştirmenizi sağlar. Hayalindeki üniversiteyi kazanmak isteyen ancak matematik konusunda eksiklikleri olduğunu düşünenler ve kendini bu alanda daha da geliştirmek isteyenler için hazırlanmış olan bu kaynak, özenle hazırlanmıştır. Tonguç Rehber Matematik ile 49 günde TYT matematik kampı kitabı, beklentilerinizi karşılar.

 • Türkiye Geneli TYT Denemesi ile Birlikte Gönderilen Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı
 • Üniversite Sınavının İlk Oturumu için Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı
 • Güncel Sorularla Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı

Tonguç Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı Ne İşe Yarar?

Tonguç Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı Ne İşe Yarar?

Tonguç Rehber Matematik ile 49 günde TYT matematik kampı kitabı, üniversite sınavının ilk oturumu için özel olarak hazırlanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan herhangi bir üniversiteye girebilmek için YKS adı ile de bilinen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na katılmanız gerekir. Açılımı Temel Yeterlilik Testi olan TYT ise hayalinizdeki üniversiteyi kazanmak için girmeniz gereken sınavın ilk oturumudur. Bu imtihan, orta öğretimin ilk iki senesini oluşturan 9. ve 10. sınıfın müfredatı göz önünde bulundurularak hazırlanan soruları içerir. Tonguç Akademi Rehber Matematik 49 günde TYT matematik kampı kitabı, bu sınavın içeriğinde yer alan matematik sorularına aşina olmanıza yardımcı olur. Bu rehber sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşabilir, sayısal yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Tonguç Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı İçeriği Nasıl?

Tonguç Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı İçeriği Nasıl?

Rehber Matematik 49 günde TYT matematik kitabı seti, bir adet deneme sınavı da içerir. Bir hayli faydalı olan bu kaynağın boyutları 19 x 27 cm’dir. Bu sayede ürün oldukça kolay bir biçimde taşınabilir. 232 sayfadan oluşan bu kitabın içeriğinde güncel sorular yer alır. Bu sayede sınava doğru bir biçimde hazırlanmanız mümkün hâle gelir. Bu kaynağın içinde Tonguç Akademi tarafından özel olarak hazırlanmış olan gönder gelsin, soru avcısı, ÖSYM sorar ve deneme avcısı başlıklı bölümler yer alır. Kişilerin hem öğrenme becerisini geliştiren hem de çok daha hızlı bir biçimde soru çözmesini sağlayan bu ürün, Tonguç Akademi’nin YouTube kanalı ile entegredir. Bu sayede kitabın içinde yer alan herhangi bir konuyu tam olarak anlamadığını düşünen bireyler video destekleri anlatımlardan yararlanabilir.

Tonguç Rehber Matematik 49 Günde TYT Kitabı Kimler Alır?

Tonguç Rehber Matematik ile 49 günde TYT matematik kampı, üniversite sınavına hazırlanan tüm bireyler tarafından tercih edilebilir. 12. ve 11. sınıf öğrencileri, eğitimine ara verenler ve üniversite sınavına yeniden hazırlanmak isteyenler bu kitap sayesinde arzu ettikleri sonuçları elde edebilir. Matematik temeli zayıf olan ve bu derse ön yargı ile yaklaşan öğrenciler, bu rehber kitap sayesinde yetkinlik kazanabilir. Buna ek olarak bilgilerini tazelemek veya kendini matematik konusunda çok daha başarılı bir hâle getirmek isteyenler de bu ürünü herhangi bir şüphe duymadan satın alabilir. Özellikle TYT sınavına hazırlanmak istemesine rağmen bir plan oluşturmakta güçlük çeken bireyler için ideal olan bu kitap, nitelikli ve güncel sorular barındırır. Dilerseniz siz de Tonguç Akademi Rehber Matematik 49 günde TYT matematik kampı kitabı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede diğer kişilerin ürün hakkındaki düşüncelerini öğrenmeniz mümkün hâle gelir. Hayalinizdeki üniversiteye girmenize yardımcı olacak olan Rehber Matematik 49 günde TYT kitabını Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.